ivetapl ivetapl komentáře u knih

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tak tohle byl nejlepší díl ze série. Hodně čtivé, líbí se mi, že bylo střídané vyprávění Melanie a Greysona.

21.08.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Ani nevím, co napsat. Hltala jsem každé slovo... Skvělá kniha. Doporučuji..

30.07.2020 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Byla to má první zkušenost s autorkou. Musím říct, že mě kniha milé překvapila. Kailyn, Dax a Emme spolu krásně tvoří rodinku,jeste než se dají dohromady. Doporučuji přečíst, skvělá oddechovka ????

23.07.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Když jsem prvně viděla v obchodu Kulti, nevzala jsem si ji jen kvůli tomu že je tlustá... No, teď lituji, že už jsme ji nečetla dávno ❤️ líbila se mi o trošku víc než Rytmus, já & Malychin, ale i ta je skvělá. Bavila jsem se, a i když mě zezačatku Kulti pěkně štval, oblíbila jsem si ho. Nemohla jsme přestat číst, pohltil mě to. Určitě doporučuji!! Preclík a schnecke u mě vedou! ❤️

21.07.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha se četla sama. Je vtipná, čtivá, to mám ráda. Miluju, když začnu číst a nemůžu přestat. Rozhodně doporučuji :)

18.07.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Tak přesně tohle jsme potřebovala. Otevřít knihu, začíst se a nemoci se od ní odtrhnout. Úžasná, vtipná, malinko smutná, překvapivá, odpočinková kniha. Za den přečteno, takže u mě měla úspěch veliký. Miluju když se takhle začtu. Tohke je něco pro mě. Doporučuji

18.07.2020 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Knihu jsem odložila na jindy.. Nemůžu se do ní vůbec začíst...

17.07.2020 2 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Konečně jsem to dočetla...snad s žádnou knihou jsem neměla takový problém jako s touhle. Nemám ráda čtení o autonehodách, následcích a tak dál... U některých knih je 2 díl skvělý... Někdy zbytečný. První díl jsem měla za 2 dny přečtený a nemohla jsme přestat číst. S druhým jsem se trápila týden a nutila se do čtení...

12.07.2020 2 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Skvělá odpočinková romance. Hodně jsem se u toho nasmala. Nenucený skvělý příběh, žádný sex hned po 3 dnech, jak je v některých knihách zvykem.. Ale postupné, vtipné sblížení ☺️ doporučuji, na odpočinek úžasná kniha ????

03.07.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Měla jsme to přečtené hned. Četlo se to samo... A myslím, že kdyby to bylo připojené hned nakonci prvního dílu, jak tu někdo psal, tak by to nebylo ono. Takhle to bylo super

30.06.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Kniha mě bavila :) četla jsem, že Kontrakt byl lepší.. Ale neřekla bych. Obojí mě hodně bavilo. Věřím tomu, že láska dokáže člověka změnit.. Doporučuji :)

23.06.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Toto bylo skvělé. Krásně se kniha četla, zápletka skvělá. Trochu mi to zápletkou připomíná sérii knih od Laurelin Paige, kdy potřeboval na oko přítelkyni kvůli své matce. Ale tady, se mi to líbilo mnohem více. Určitě doporučuji přečíst.

18.06.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Skvělá kniha. Četla se skoro sama. Líbilo se mi, že sex nebyl popsán na 3 stránky a přitom to bylo dost vzrušující. Doporučuji :)

14.06.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

No.. Musela jsem se do čtení nutit. Nebavilo mě to. Začátek vůbec, druhá polovina už šla. Čekala jsem od toho víc :(

10.06.2020 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Ze vsech knih od autora, se mi tato libila nejvic. Sice bych v realnem zivote udelala urcitou vec jinak nez Willow,ale za me uzasny pribeh a skvela oddechovka. Doporucuji!

26.05.2020 5 z 5