iveetka iveetka komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi povedená kniha a zajímavý příběh!! Doporučuji!

17.10.2017 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Fantastický příběh!! Autorem vykreslené prostředí mě absolutně strhlo.

17.10.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Velmi čtivá kniha. A zajímavý ponurý děj. Jen hlavní hrdinka Kim je na můj vkus, až příliš "drsná".

17.10.2017 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Překvapivé zklamání. Tento díl mě bavil na začátku, potom cca 130 stran defacto nuda o ničem. Od strany 200 se to zlepšilo a příběh mě zase vtáhnul. Nicméně předchozí díly byly mnohem lepší. Doufám, že 5 díl bude zase jedna velká zábavná, napínavá jízda. Tady jsem ten dojem rozhodně neměla.

21.03.2023 3 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Příběhy z Osvětimi mě vždycky zasáhnou. Začátek knihy byl na mě drsný, ale naštěstí další čtení nebylo jen o těch nejhorších věcech. Kniha se mi moc líbila a četla se mi dobře. Určitě už na Stanislavu nezapomenu.

18.10.2021 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Bohužel. Na knihu jsem se velmi těšila, ale děj mě nedokázal vůbec vtáhnout, čili nějaké začtení do knihy mě absolutně minulo. Čekala jsem od knihy víc. Škoda. Pokračování si nechám ujít.

02.07.2019 2 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Rozhodně zajímavá kniha a stojí určitě za přečtení. Nicméně příběh mě po půlce knihy úplně nenaplňoval tím strhujícím pocitem jako na začátku, a to hlavně z toho důvodu, že jsem chtěla hrozně moc vědět, co se stalo s Camelii.

14.01.2019 4 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Knížka mě vůbec nezklamala. Pokračovaní o Jamesovi a Aime se mi líbilo. Dokonce bych takhle závěr jejich příběhů nechala a nepokračovala bych ani další knihou.

28.05.2018 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha se mi opravdu dobře četla a moc se mi líbila.

21.05.2018 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Waau..... Nevím, co přesně napsat. Strhující příběh 3 žen, které za každou cenu chtěly žít. Ač tenhle typ knih moc často nečtu, takhle zkušenost mi rozhodně dala víc než jsem očekávala...

26.02.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jsem ráda, že mě druhý díl nezklamal. Zápletka byla v celku zajímavá. Knížka se opět dobře četla. Těším se na Temné hlubiny.

23.01.2018 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Čtivé, oddechové, zajímavé, ale úplné ohromení z příběhu jsem nezažila. Nicméně ztráta času to nebyla.

06.12.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Báječná knížka. Přečteno jedním dechem za 2 dny. :) Doporučuji!! Mě vůbec nezklamala!!

20.11.2017 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Díky všeobecnému pozitivnímu hodnocení jsem od knihy očekávala opravdu hodně! Příběh byl krkolomný, strohý a velmi nudný! Knih jsem přečetla opravdu velké množství a můžu říci s naprostým klidem, že tohle byla nejhorší z nich!

17.10.2017 1 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Luca mě nikdy neomrzí a nikdy mě žádná jeho kniha nezklamala!
Za mě opět vydařený příběh, který člověka ihned vtáhl do děje.
Těším se na jeho poslední knihu a velmi mě mrzí, že jich už přibývat nebude.
Všechny jeho knihy zdobí mojí knihovnu a velmi ráda se k nim opět v budoucnu vrátím.

18.06.2024 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Wau. Kniha mi strašně sedla. Příběh mě od prvních stran bavil a dvě časové linky dodaly knize tu správnou šťávu.
Pár knih "duchařiny" mám už přečtených, ale tahle byla top. Byla to má první kniha od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Půjdu co nejdříve na další.

10.02.2023 5 z 5

Nacistova dcera Nacistova dcera Max Czornyj

Kniha se četla dobře. Nejsem z knihy ani nadšená a ani zklamaná. Za mě příběh průměr. Jak tu psal již někdo dole, obálka knihy mi přijde též mimo mísu...

05.02.2023 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Senzační čtení.. jdu na další díly.

12.04.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se mi líbila víc než Duch domu Ashburnů. Za mě spokojenost a žádné zklamání.

27.02.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tohle mě prostě baví i přesto, že občas je to na můj vkus až příliš drsné. Nevadí. Ahnhema budu číst i nadále a těším se na další díl :)

27.09.2019 4 z 5