ivedoo ivedoo komentáře u knih

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Knížka skvělá a má velice poutavý příběh. V některých úsecích jsem se musela nutit do čtení, ale klady převyšují zápory

02.05.2018 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Naprosto skvělé zakončení série. Celou dobu jsem tušila, že to tak dopadne :) Prostě skvělý happy end, ikdyž se Beth musela něčeho vzdát, ale za lásku stojí bojovat :)

19.04.2018 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Naprosto dokonalá :)) Hned jsem si zamilovala jak Drewa ta Kate, naprosto mi jdou k sobě. Knizku jsem měla přečtenou za pár hodin. Skvělé oddechové čtení. Série se povedla.

19.04.2018 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha mne vůbec nezklamala, krásné a oddychové počtení :)

10.04.2018 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Jeden z mých nejoblíbenější dílů :D A Henry je prostě nejlepší! Takovej Plyšák,umím si ho úplně představit. Tato autorka skvěle píše, přečetla jsem to 1 dechem. Škoda, že to nemělo pokračování třeba na Kevina :(

10.04.2018 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Pokračování mne vůbec nezklamalo. Tato série se velice vydařila a jsem ráda, že se tam zase objevila Paige i Mike. Skvělé, že jsem mohla poznat i Roberta a absolutně se mi hodil k Jo už od začátku :D za mě klidně i 6 hvězd :)

07.04.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Pro mne úplně nejlepší díl série, uvidíme, jak to bude u posledního dílu, ale štve mě, že si na to ještě dlouho počkám. To čekání je strašný, ten konec tohoto dílu je nepředstavitelný. Strašně mě to dojalo. Ten konec jsem úplně beze slov. Bože chudák Aelin, co vše obětovala a ještě obětuje :´(

02.04.2018 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Konečne J a W spolu :D celou dobu jsem tušila, že J a A není ta správná dvojka, věděla jsem, že Warner je skrytý dobrák :) Asi moje nejoblíbenější postava :) Měla jsem ho ráda už v 1. díle. Jsem ráda, že Jules objevila sama sebe, strašně ji to prospělo. Tuto sérii jsem zhltla jedním dechem, určitě stojí za to, si to přečíst :)

29.03.2018 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Naprosto skvělá knížka, jakož jsou všechny knihy napsané od Christiny Lauren :) Do knihy jsem se tak začetla, že jsem jí měla za dnešní odpoledne přečtenou :D Mnozí si mohou stěžovat, že by se toto nemohlo stát v reálném životě, tak ale kvůli tomu tyhle knížky napsané. Právě proto se píšou hlavně příběhy, aby jsme mohli pustit uzdu své fantazii :D Přece můžeme snít, co by kdyby, od toho je to skvělé. Uniknout na chvílí od reality :D Zase skvělá série :)

20.02.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Krásné zakončení trilogie. Celou sérii jsem slupla jako malinu :) Knížky od této autorky jsou Božské :D

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Easton je má nejoblíbější postava :D Vždy měl super komentáře :) Ale musím říct, že 1. díl byl nej, ale tady bylo zase skvělé, že to bylo napsané i ze strany Reeda, což bylo velice zajímavé.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Další skvělá trilogiie :D Ella prostě holka od rány :D Ta to umí člověku nandat :D No a 5 Royalů, prostě sen :D Taky by se mi to líbilo :D Určitě stojí za přečtení.

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Naprosto epické zakončení :D Knihu jsem dočetla za den. Pořád jsem doufala v happy end a taky jsem ho dostala. Prostě Emma a Evan jsou spřízněné duše. Jsem šťasná, že si to vyřešili :D Asi snad nejlepší díl z celé trilogie.

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Naprosto skvělé pokračování. Velice jsem litovala Emmu a ty její noční můry. Matka si takovou dceru vůbec nezasloužila. Strašně mě štvala Analyse a Jonathan nakopak. Do té postavy jsem se zamilovala, jak si byl blízko s Emmou, ale nečekala jsem ten zvrat, jak se přiznal k vlastním nočním můrám. Konec byl prostě strašný, nevím jak to mohla Emma udělat :(

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Naprosto skvěle napsaná knížka, velice se mě dotkla. Od začátku do konce jsem ji hltala. Trošku byla pro mne depresivní, ale nakonec to dopadlo dobře, že se Emma dostala z toho domu hrůzy. Od začátku jsem fandila Evanovi. Prostě patří k sobě :)

Inferno Inferno Catherine Doyle

Druhý díl byl mnohem strhující než ten 1., měla jsem ho ihned přečtený. Luca jsem si ihned zamilovala :D Má takovou starou romantickou duši. Nico je strašný lhář a je vypočítavý. :D Ale každý, ať si fandí komu chce, u mě to je jasné :D Naprosto skvělá knížka, kdybych mohla, tak dám více jak 5 hvězd.

09.02.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Nejlepší zakončení trilogie, ani jsem neočekávala, jak tento poslední díl bude úžasnej. Musím přiznat, že jsem bulela jak malá holka, nejen u jedné kapitoly. Od začátku jsem fandila Lucovi a Sofii, naprosto skvělý pár, jsem ráda jak to s nimi dopadlo. Jsem šťastná, že to nakonec dopadlo happy endem. Myslela jsem až skoro do konce, že to skončí smrtí jednoho z nich. Nejlepší napínavá a romantická trilogie, co jsem četla. Měla jsem ji přečtenou za necelé 3 dny. To si určitě nesmíte nechat uniknout.

08.02.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Naprosto skvělá! Bylo tam vše, co jsem očekávala. Napětí, romantika a hlavně akce. Určitě se zase někdy k této sérii vrátím. Doporučuji.

08.02.2018 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Naprosto úžasná napínavá kniha. Jak jsem dočetla tento díl, tak jsem ihned musela na další. Hltám ji plnými doušky :D Naprosto skvělá série. Doufám, že autorka ještě něco vydá :D

03.02.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Nejlepší trilogie, jakou jsem kdy četla :D Naprosto suprově napsané postavy. Felicity se mi líbí, není to taková ideální kráska a má charakter! :D Díl od dílu je to čímdál lepší. Stojí si to přečíst!

03.02.2018 5 z 5