Ira13 Ira13 komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super. Poslední knížka ze tří. Četla jsem je po sobě a je mi líto, že už je konec. Krátké kapitoly, děj má spád, napínavé. Chce to číst v létě a nebo pod dekou.

28.10.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Přečteno až po 2 části, ale stejně jsem byla napnutá až do konce. Přečteno rychle. Parádní čtení.

26.10.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Přečteno za den (, ale jen proto, že jsem lehla). Knížka zajímavá, napínavá, měla spád a žádné zbytečnosti okolo. Bylo mi až líto, že má tak málo stran. Omylem jsem sáhla hned po 2.části a nedocházeli mi některé souvislosti. Ale nevadí. i tak se dá číst. Za mě super

25.10.2020 5 z 5

Sedmé dítě Sedmé dítě Erik Valeur

Kniha mě nezaujala a dost jsem s ní bojovala. Kdyby byla poloviční, stačilo by. Jednu hvězdu přidávám za vyšetřování novináře, kdy kniha začala nabírat na tempu a pak zas nic.
Fantazírování nebo pravda Marie? No občas jsem dost tápala. Zvláštní styl psaní. Škoda, dost jsem se na ni těšila

25.10.2020 2 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

4.kniha od autora. Dobře propracovaná, více postav - občas jsem se trochu ztrácela, ale jen kvůli tomu, že jsou dánská. Neskutečné, co se ,,dělo,, docela nedávno. Zajímavé rozuzlení. Akorát pro hlavní postavy trochu dost štěstíčka

08.10.2020 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Antonín Rašek

Děj se odehrává v 90 létech, ale komunikace mi přijde tak o 20let zpět. Ing. Toman je hodně důvěřivý. Občas zdlouhavé debaty, ale dalo se to číst. Spíš oddechovka

22.09.2020 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

Chvílemi rozvlacny popisy a pak to zase mělo spád. Čekala jsem trochu jiný konec.

09.09.2020 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Další díl oddělení Q. Bylo to místy zamotane, ale čte se to dobře

09.09.2020 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Taková romantická detektivka. Thriller rozhodně ne. Unosce jsem brzy prokoukla. Není to takové to čtení, co čtěte bez dechu, ale dalo se to

27.08.2020 3 z 5

Rytíř Smil Rytíř Smil Jaroslav Vrchlický (p)

Tak tohle jsme tajně četli někdy v 13 se spolužačkou, která to našla u svého staršího bratra. Poezie mě chyběla do čtenářské výzvy. Až nyní jsem zjistila, že toto napsal pan Vrchlický. Je to taková porno báseň, spíš k zasmání, jak k přemýšlení

26.08.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Knížku jsem si koupila jen tak - možná taky za odměnu po vyšetření. Ještě ve vlaku otevřela a za 4 dny byla přečtená. Četla se bezvadně a je až neskutečné, co musela ,,Žena v kleci,, vydržet.

16.08.2020 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Velmi dobře napsané, drsné až z toho jde mráz po zadech, že se to opravdu tohle dělo.

10.08.2020 5 z 5

Počátek mé detektivní dráhy Počátek mé detektivní dráhy Jane Cadonius

Knihu jsem přečetla za jedno deštivé dopoledne na dovolené. Pátrání naivky Jany - asi z třicátých let - bylo úsměvné.

20.07.2020 3 z 5

Ochlazení: Špionážní thriller z blízké budoucnosti Ochlazení: Špionážní thriller z blízké budoucnosti Daniel Wolf (p)

Moc jsem od knihy neočekávala, občas jsem nasadila rychločtení, ale kniha mě chytla a říkala jsem si: Sakra, vždyť to se stalo.. Zajímavé podání, psychologie, myšlení K. Až na ten trošku sladší závěr to byla jízda

20.07.2020 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Úžasně napsané, propracované

03.06.2020 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Vybráno do čtenářské výzvy. Dobrý příběh, ale mohl být více propracovaný. Kniha se četla dobře, ke konci bylo docela překvapení. Řadím mezi odpočinkové čtení

03.06.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Cartera si dávkuji pozvolna. Mezi jeho jednotlivými knihami odlehčuji. Říkám si, že to snad není možné tyto způsoby vražd takhle vymyslet. Knihy vždy zhltnu. Ale Zloba - to bylo fakt psycho. Jednu chvíli se mi tedy zhoupl i žaludek.

01.06.2020 5 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Dobrý rozjezd. Líčení okolo Moji, který byl na ránu a hodně mi připomínal jednoho mého známého, který je občas na tu ránu taky) začalo být nudné. Přemýšlela jsem, že to snad ani nedoctu, ale Mariana to napravila.
Psáno hodně kvetnate, že si myslíte, že se dej odehrává spíš v 70 letech, než v r. 1995. Takové odpočinkové cteni

13.05.2020 3 z 5

Superžena Superžena Hera Lind

Taková oddechová kniha o ,,Popelce,, Hodně náhod, ale má to spád a dobře se to čte. Občas mi teda vadily Holky na náměstí hypofýzy, ale jinak to šlo

11.05.2020 4 z 5

Na porážku Na porážku Tony Parsons

Kniha se četla dobře. Ze začátku rozvleklejší popisy skutečností, ale pak dostal děj spád a nešlo přestat číst. Ano, Max toho vydržel opravdu dost .

29.04.2020 5 z 5