Ira13 Ira13 komentáře u knih

Metráček Metráček Stanislav Rudolf

Narazila jsem na knihu náhodou v antikvariátu. Viděla jsem film, tak proč si ji nepřečíst. Příběh sympatické holky mě vrátil do mého dětství a do doby, kdy se žilo tak nějak víc v klidu

15.04.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter opět nezklamal. Vypracované detaily. Vrtá mi hlavou, jak tohle dokáže někdo vymyslet. Nedoporučuju číst před spaním

15.04.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Nejsem zrovna příznivcem sci.fi, a Nyxii jsem koupila původně svému synovci. Po dobrých recenzích jsem do ní nakoukla a už mě nepustila. Kniha mě moc bavila i v mém věku a už se těším na další díly. Dovoluji si přirovnat k serii Cherub

06.04.2020 5 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Zaujal mě pohled obou sester. A když už to víte, tak v polovině se dozvíte, že nevíte úplně všechno, co se tenkrát stalo. Před poslední kapitolou jsem musela vydechnout a pak rychle dočíst. Kniha se mi líbila a dokázala udržet-bez přeskakování

02.04.2020 5 z 5

Hitlerovy ukradené děti Hitlerovy ukradené děti Ingrid von Oelhafen

Ze začátku jsem si říkala, do čeho jsem se to pustila, ale kniha začala mít spád a chtěla jsem vědět, jak to dopadne... Dozvěděla jsem se i něco s historie - rozpadení Jugoslávie.

25.03.2020 5 z 5

Reinkarnace: snadno a rychle Reinkarnace: snadno a rychle Jass Godly

První dvě třetiny knihy zajímavé, toto téma mě zajímá, pak už mě to moc nebavilo

20.03.2020 3 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Nevím, proč má tak nízké hodnocení. Líbila se mi. Napínavá, svižná kniha

20.03.2020 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Zajímavá kniha, která stojí za přemýšlení...Občas jsem hltala, ale občas se i trochu nudila

14.03.2020 3 z 5

Stojaté vody Stojaté vody John Harvey

Nemohla jsem se začíst,chvíli trvalo, než se začalo něco dít, pak mě kniha začala bavit a pak jsem zas tápala a musela se vracet.

11.03.2020 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napínavé. Nešlo odložit

01.03.2020 5 z 5

Dítě svobody Dítě svobody Jax Miller

Drsnější čtení, psáno takovým stručným stylem. Je zde brutalita a fanatismus. Dočetla jsem, ale po druhé bych nečetla a knihu nechám někde odloženou

01.03.2020 3 z 5

Ze života bulíka Ze života bulíka Romana Skálová

Super vtipná knížka, moc mě bavila. Zaujala mě psí řeč - obechcat na pesemesky, vydělávat papírky a za papírky je žrádlo, hraju mrtvej, podvozek.... Jednu hvězdu ubírám ale za typ písma, špatně se to čte - hlavně ze začátku r a ř vypadá jak z a ž......

13.02.2020 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Pracuji jako sestra takže téma mě moc zajímalo a hlavně jak to bylo i dřív. 1.díl moc pěkný, těším se na další

13.02.2020 5 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Zkusila jsem toto téma poprvé, ale nezaujala. Koupeno původně pro synovce

09.02.2020 3 z 5

Hlasy mrtvých Hlasy mrtvých Thomas Laird

Ze začátku jsem přemýšlela, z jaké doby to je. Mátlo mě střídání časových linií. Trochu lásky, trochu detektivky. Nakonec zaujala

09.02.2020 4 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Knihu jsem koupila jen tak a nic moc od ní nečekala. Bavila mě, pěkně se četla a je ze života.

28.01.2020 5 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Ze začátku trochu pomalý rozjezd, ale pak jsem hltala. Baví mě hlavně jak Clair léčí v podmínkách 18.stol. (asi profesionální deformace ) Už aby byl další díl. Hlavně mě zajímá kde je Roger

28.01.2020 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Celá serie je super. Přečetli jsme ji skoro celá rodina. Občas docela drsné - na to že je to určeno pro mladší čtenáře.

15.10.2019 5 z 5