Ira13 Ira13 komentáře u knih

Osvětimský orchestr Osvětimský orchestr Fania Fénelon (p)

Trochu zvláštní, jakoby strohý, styl vyprávění smutného příběhu.

18.01.2021 4 z 5

Uzly a kříže Uzly a kříže Ian Rankin

Nedokázala jsem se začíst. Knihy neodkládám, ale tohle byla asi 3, která fakt nebavila

14.01.2021 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Erotika dobrý, ale hlavní představitelka byla... slušně řečeno - pěkná naivka

11.01.2021 3 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Začátek pozvolný, pak velmi zajímavé ( Anna v Zátiší) a pak zas nic moc. Chyběla tomu jiskra a napětí a ten otevřený konec? Tak uvidíme, co nám přinese Černý sršeň

11.01.2021 3 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Pokračování osudu budoucích sestřiček a nová postava Jess, které jsem velmi fandila. Opět přečteno velmi rychle

07.01.2021 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Tento díl je trochu smutnější, ale i tak opět velmi čtivý

07.01.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Opět paráda. V tomto díle navíc i drobná - ani tak detektivní zápletka, jak odkrytí jednoho tajemství. Dřina budoucích sestřiček s věčným napomínáním a na druhé straně i soucit a rošťárny.

06.01.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Přečteno po mnoha doporučeních, ale nenadchlo

05.01.2021 2 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Napínavý thriler a občas pro silnější povahy. dám si přestávku, než se pustím do dalšího dílu

05.01.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Nádherná serie. Tento díl jsem slupla za 2 dny. Možná tím, že jsem zdrav.sestra, zaujalo mě toto téma o moc víc. Je zajímavé ,,prožít,, to, zkusily dívky při přípravě na toto povolání v roce 1935. Už se těším na další 4.díly

05.01.2021 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Tak to byla jízda. Chvilkama mě tedy nudil Steven, tam by to šlo zkrátit, ale jinak napínavé až do konce

04.01.2021 5 z 5

Děsivý obraz Děsivý obraz Joshua Gilder

Mám ráda knihy z lékařského prostředí. V tomhle je i pátrání. Docela se mi líbila, ale ten konec... Za ten hvězda dolů

30.12.2020 4 z 5

Intenzivní péče Intenzivní péče Leonard S. Goldberg

Kniha se dobře čte, nic náročného, přesto napínavé. ...kéž by takový lék už byl a fungoval

22.12.2020 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Přiznávám, že mě to chvilkama nebavilo, ale pak se kniha rozjela a když už bylo skoro vše jasné, tak prásk a zas bylo vše jinak

17.12.2020 4 z 5

Sólo pro plavčíka Sólo pro plavčíka Miluše Dovrtělová

Moc dobře se četlo. Dva příběhy , které zaujaly, žádné zbytečnosti

17.12.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Dávám přednost napínavým knihám, ale tahle mě dostala. Krásné se četla, sice většinou smutné vyprávění, ale moc dobře napsáno. Akorát Barbora mě vyloženě štvala.

07.12.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha určitě zajímavější pro ty, kdo mají nějakou kérku. Dobrý námět, ale chtělo by to trochu dotáhnout. Určitě chci přečíst i Inkoust

25.11.2020 4 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Ráda čtu knihy z lékařského prostředí. Dobrá zápletka, ale trochu mi chybělo víc napětí. A Viktorie mi byla fest protivná, že se mi k ní občas nechtělo vrátit. Ale nutně jsem potřebovala vědět proč někdo vraždí a konec jsem zhltla

11.11.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Dobře napsáno, patří mezi ty mírnější knihy z této doby. Přečteno velmi rychle

01.11.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Dobré, ale drsné téma ( týrání dětí je vždy nechutné ). Občas mi Lottie lezla na nervy. Vím, že byla zoufalá a přepracovaná, ale na vlastní děti se kašlat nemá. Uvidíme co další knihy ze série

30.10.2020 4 z 5