Ira13 Ira13 komentáře u knih

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Stále čekám, kdy se Lotie trochu srovná. Kniha má dobrý námět, napětí, akci, je velmi čtivá... Inspektorka lítá odnikud nikam, věčně unavená, nespí, ale žádný nápad, žádná intuice, důležité informace tak nějak přechází . Na děti tak nějak pořád kašle, matku nesnáší, s Boydem si hraje... Tak nevím, jestli jít do dalšího dílu...i když ten konec slibuje další rozmotání ...

21.09.2021 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

V tomhle díle jsem se trochu motala v postavách. Lottie mi přijde čím dál tím míň schopná. Žádný nápady, unikají jí důležité věci... Alespoň že se vyřešila minulost. Snad 4 část bude mít grády..

12.09.2021 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Už 1 kapitola byla krutá. Kniha měla napětí a chvílemi mě až mrazilo, že tohle se fakt děje. 2.dil byl lepší, ale Lottie mě zase docela štvala. Doufám, že ve 3.dilu už se - jako matka- polepší a její děti nebudou ohrožovány.

06.09.2021 5 z 5

První den mého života První den mého života Paolo Genovese

Líbila se mi anotace. Ze začátku knihy jsem si říkala, do čeho jsem se to pustila. Ale pak mě to začalo bavit a musim přiznat, že mi i párkrát vyhrkly slzy. Hodně jsem fandila Aretě a Danielovi, Napoleon mi byl protivný a Emili taková nijaká. Každý měl svůj důvod a každý se rozhodl po svém.
Nápad dobrý, ale chtělo to trochu domazlit.

31.08.2021 4 z 5

Jmenuju se Ozzy Jmenuju se Ozzy Ozzy Osbourne

Vzala jsem si knižku na dovolenou, říkala jsem si, Ozzyho životopis to bude lehké čtení....ale byla to jízda. Nechtěla se mi ani odkládat.Neskutečný, že ten člověk ještě žije. Jeho písničky mám moc ráda, byla jsem na jeho 4 koncertech a jela bych hned zas

24.08.2021 5 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Tak nevím...pravda - fikce? Až mě chvílemi mrazilo.. Dobře napsané, čtivé. Jen ten konec - co se stalo s tátou?

24.08.2021 5 z 5

Hippokratovo společenství Hippokratovo společenství Michael Palmer

Knihy z lékařského prostředí mě většinou baví. Sice jsem nebyla úplně napnutá, ale četla se mi dobře a měla spád.

04.08.2021 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Po přečtení Podrazu se mi do ní moc nechtělo, ale byla o moc lepší. Napětí, záhada, romantika i trochu erotika. Čekají na mě ještě 2 knihy v mé knihovně od této spisovatelky a těším se na ně

27.07.2021 5 z 5

Černé hory Černé hory Janet Tanner

Poutavý příběh. Trochu mi připomíná Šikmý kostel - možná i tím, že je z hornickeho prostředí, je popsána určitá etapa jedné rodiny i 1.sv.válkou... Knihu jsem koupila náhodně ve výprodeji, ale velmi mě zaujala a zůstane v mé knihovně... Ta anotace fakt moc nesedí, hlavně ze začátku si říkáte, že asi čtěte jinou knihu..

21.07.2021 5 z 5

Stíny panenek Stíny panenek Rae Lawrence

Údolí panenek jsem nečetla, takže mi adi některé věci unikly. Knížka mě docela bavila, taková oddychovka

09.07.2021 4 z 5

Mrtvý pohled Mrtvý pohled Bari Wood

Zajímavá detektivka. Zajímavé spojení tajemna a reality . Konec jsem dočetla velmi rychle

08.07.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

O mnoho lepší jak Tatér. Autorka pořád drží styl krátkých strohých vět. Kniha určitě stojí za přečtení. Chudák Cilka, co všechno musela zkusit. Občas jsem přemýšlela, jestli tohle člověk fakt dokáže vydržet.

23.06.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Čekala jsem trochu větší příběh. Podáno tak nějak stroze. Udivuje mě, že měl Lale až takové štěstí. Hodnotím až po přečtení Cilky, která byla o moc lepší

22.06.2021 3 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Z knih, které jsou psány podle skutečné události mě vždy mrazí. Tady mi trochu neseděl styl psaní. Uvítala bych více kapitol. Ke konci docela napínavé.

15.06.2021 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Četla jsem s delším časovým odstupem od 1.dilu, a tak jsem musela občas zavzpomínat... Inkoust se mi líbil asi víc. Má spád, hlavně druhá polovina. Doufám, že nás čeká další dil

09.06.2021 5 z 5

Hořký akord lásky Hořký akord lásky Hilary Freeman

Kniha spíš pro náctileté. Byla mi sympatická máma, asi protože je v mé věkové kategorii.

04.06.2021 3 z 5

Misery Misery Stephen King

První polovina byla ( pro mne) nezáživná. Chtěla jsem ji vzdát už na 50 straně, pak na 100, ale po 200 se rozjela. Pak se to konečně rozjelo... Do řady fanoušků S.Kinga se nezařadím. (Pardon)

30.05.2021 2 z 5

Oběšená Oběšená Faye Kellerman

Dobře napsané. Četla se rychle, upoutala mě. Občas trošku drhly dialogy. trochu mi chybělo dotažení . Ale ráda si od spisovatelky přečtu další

26.05.2021 4 z 5

Spoutaná divočinou Spoutaná divočinou Erika Jarkovská

Chvílemi čtivé, pak zas ne. Trochu Indiánského tajemna a poznani. Čekala jsem, že se to trochu víc vyřeší s dcerou. Konec potěšil

20.05.2021 2 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Tak tento díl asi nejlepší. Bavilo mě i prolínání do minulosti. Ale i tak mě zase tato trilogie až tak neuchvátila. Něco mi tam chybělo...

16.05.2021 4 z 5