Labyrint z kostí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sigma Force řeší záhady kolem ztracené Atlantidy… V odlehlých chorvatských horách dojde k podivnému objevu: v podzemní jeskyni se nachází stovky let stará katolická kaple s kostmi neandrtálské ženy. Nástěnné malby v sousední jeskyni vyprávějí příběh o velké bitvě mezi kmeny neandrtálců a nestvůrnými postavami ze stínů. Kdo je tím tajemným nepřítelem a co malby znamenají? Tým vědců, který se snaží na tyto otázky najít odpovědi, je napaden a souběžně s tím kdosi krvavě zaútočí na výzkumné středisko primátů v americké Atlantě. Jak tyto útoky souvisejí? Kdo za nimi stojí? Vyšetřování zavede velitele Graye Pierce ze Sigmy Force do minulosti vzdálené 50 000 let, kdy se náhle rozvinula lidská inteligence, a k boji o budoucnost lidstva, který probíhá po celé Zemi. Sigma se pouští do dosud nejnáročnějšího úkolu, jenž ji zavede do pravěkých chodeb v Ekvádoru probíhajících pod celou Jižní Amerikou, k záhadám kolem ztracené Atlantidy a k tisíce let staré nekropoli s kostmi našich předků. Gray Pierce a jeho tým budou nakonec čelit největší hrozbě: dávnému zlu, znovuzrozenému moderními genetickými metodami, dostatečně silnému, aby ukončilo lidskou nadvládu nad světem. Tentokrát však Sigma zaváhá – a svět, jak ho známe, se jednou provždy změní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290252/labyrint-z-kosti-z3l-290252.jpg 4.3243
Série

Sigma Force 11.

Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Bone Labyrinth, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Labyrint z kostí

Přidat komentář
zuzana1995
25. června

Tento díl, byl pro mě nejemotivnější s dosavadních dílů. Už dlouho se mi nestalo, aby mě děj knihy dojal až k slzám a to hned několikrát.... v některých pasážích jsem přes slzy až neviděla... Jen mě děsí závěr knihy, uvidíme co ukáže další díl...

CharlesWard
21. dubna

Rollins se už asi dočista vypsal z podoby. Minimálně poslední 4 knihy jsou psané přes ctrl+c, ctrl+v. 11 knih jsem s ním vydržel, to už ty zbývající 3 doklepu, ale i tak...chce to zase delší pauzu!


J.šťastná
03. března

Klasický Rolins. Nepřekvapí, nezklame. Čte se to jedním dechem. Příběh má spád.
Akorát, kdybych věděla, že jednou z hlavních postav bude zvíře, tak bych do toho nešla. Já pak hned brečím.

CelaPeta
04.12.2019

Klasický Rollins ... sotva něco objeví, už je jim někdo v patách; až je setřesou, objeví se někdo další a pořád dokola, aby to bylo napínavé... nicméně zajímavé myšlenky. Ke knize se určitě jednou vrátím.

terezarath
30.10.2019

Jako vždy pecka! Rollins jede podle pro něj typických osnov, jednoduše klasika. Jediné, co bych možná vytknula, tento díl podle mě byl trochu zmatečný a ke konci nebylo vše vysvětleno tak hezky a jasně, jak u Rollinse bývá.

verense
26.09.2019

Už se mi tak nějak superduo "Greichan" začíná zajídat, a tak dávám palec nahoru za dějovou linku s Kowalskim, jehož role se v minulých dílech smrskla na pouhého vyhazovače do povětří. Ovšem ten náznak v epilogu se mi pranic nelíbí! Pěkně si autor pojistil čtení dalších dílů o Sigmě...

jakub0085
09.09.2019

Akční čtení, zachovává si kvalitu stejnou jako minulé díly.

1T0S_
28.08.2019

Vidím, že si Sigma drží svou kvalitu ;)

Příběh je jedním slovem pecka. Hlavní dějová linie, odehrávající se v Číně, má vše, co byste od dobrodružného románu či thrilleru čekali - spoustu akce, napětí i zvratů. To stejné se dá říci i o druhé linii, ve které Gray rozjíždí pátrání po historii našich předků. Osobně ale dávám přednost spíše té první odehrávající se v Číně. Řekl bych, že by vůbec nevadilo, kdyby autor kompletně vynechal Grayovu linii, protože nějak extra nesouvisela s jádrem příběhu a vystačila by na samostatnou knihu.

Občas mě mírně iritovala postava Marii, která se místy chovala vážně nelogicky a stupidně. To ovšem vyvážil Kowalski, který konečně dostal trošku více prostoru.

Skvělé. Labyrint z kostí je čtivý, napínavý a rozhodně vás nebude nudit. Je vidět, že se Rollins od dob Písečné bouře o hodně zlepšil. Doufám, že další Sigmy budou alespoň stejně tak dobré ;)
5/5

1

Doporučujeme

Sicilián
Sicilián
Omerta
Omerta
Cit slečny Smilly pro sníh
Cit slečny Smilly pro sníh
Kabinet kuriozit
Kabinet kuriozit

Autor a jeho další knihy

James Rollins (p)
americká, 1961

všech 29 knih autora

Podobné knihy

Kniha Labyrint z kostí je v

Právě čtených7x
Přečtených396x
Čtenářské výzvě27x
Doporučených23x
Knihotéce152x
Chystám se číst78x
Chci si koupit22x