Oběšená

Oběšená https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303880/bmid_obesena-sx1-303880.jpg 4 19 7

Detektiv Peter Decker má na krku vyšetřování dvou spletitých případů. Když se na něj obrátí jeho dlouholetá přítelkyně Terry McLaughlinová s prosbou o pomoc, Decker nemůže odmítnout. Přestože ví, že se bude muset znovu setkat s jejím prchlivým a nebezpečným manželem Chrisem Donattim. I když jejich setkání dopadne dobře, po pár hodinách mu Terryin a Chrisův nezletilý syn Gabe oznámí, že matka zmizela z hotelu a otec nezvedá telefon. Decker vezme Gabea k sobě a začíná pátrat po nezvěstné Terry, jíž je v patách žárlivý manžel… Jenže mezitím se v rozestavěném domě objeví na trámu pověšené tělo zdravotní sestry Adrianny Blancové, která holdovala nevázanému životu. Je to sebevražda, nebo vražda? Během výslechu rodiny a Adrianniných přátel Decker se svým týmem rozplétá podivné okolnosti a souhry náhod. Odhalí psychopatického vraha ještě dřív, než dojde k dalšímu zločinu?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Hangman , 2010

Ira13
26.05.2021 4 z 5

Dobře napsané. Četla se rychle, upoutala mě. Občas trošku drhly dialogy. trochu mi chybělo dotažení . Ale ráda si od spisovatelky přečtu další

Arkagas
11.03.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, která nějak výrazně nenadchne, ale ani neurazí :) Pro thrillerové nadšence se nejedná o nic zcela brutálního, ale i tak je zápletka příjemná a knížka umí udržet napětí do konce.
Dějová linka je zajímavá a příběh hlavních a vedlejších postav se skvěle popsán.
Koupila jsem si jí jako oddechové čtení a přečetla jí za 2 dny, takže hodnotím kladně :)

moudivlacek
01.02.2019 4 z 5

Velice povedená detektivka s psychologickým podtextem. Je to moje první setkání s touto autorkou a musím říct, že rozhodně se podívám po dalších knihách.
Mou pozornost i přes vyšetřování vraždy a zmizení ženy upoutala rodina hlavního vyšetřovatele detektiva Deckera, hlavně postoj jeho ženy, a kluka Gabriela, kterého rodiče nechali ve velice nelehké životní situaci. Spojení Riny a Gabriela bylo skvělé, kéž by na světě bylo víc takových Rin a Peterů. To by pak takoví človíčci, jako Gabriel, měl mnohem lehčí život.
Každopádně vyšetřování vezme 2 linie a obojí bylo časovou skládačkou. Moc se mi to líbilo.

Yvet62
23.01.2017 5 z 5

Pěkná detektivka kdy do konce není jasné kdo je vrah a jak spolu případy souvisí. Můžu jen doporučit.

čef
20.11.2016 4 z 5

Ale jo, přeci se to jen dalo přečíst, i když autorčin pan manžel píše určitě zajímavěji. Zde je detektivní příběh docela jedlý, dokonce dva sériovci, ale nepochopil jsem moc, proč je tam tolik geniálního všeználka Gaba s dlouhými řečmi kolem a kolem. Taky se příběh z pomalého valčíku na konci zvrhne v kvapík a některé možná zajímavé věci se hravě přeskakují. Prostě detektivní román se asi se ženským románkem nedá moc křížit.

Hella
08.11.2016 1 z 5

Ve třetině končím, zkrátka mě to vůbec nebaví.

lupo
12.08.2016 4 z 5

Knihu mohu doporučit. Děj o dvou liních, do konce nevíte, kdo je nebo není vrahem .

Faye Kellerman
americká, 1952