Hlasy mrtvých

Na začátku to vypadalo jako poměrně jednoduchý případ vraždy, jejíž obětí se stala matka s dcerou. Vzápětí je však zavražděno několik dalších lidí, které spojují dvě věci - znali se s manželem první oběti a umírali v mučivých bolestech. Parisimu je jasné, že tentokrát stojí proti výjimečně krutému protivníkovi. Na první pohled se zdá, že jde o vyřizování mafiánských účtů, ale brzy vyjde najevo, že skutečnost je daleko složitější. Nelítostný zabiják sice prošel tvrdým tréninkem, aby dokázal na rozkaz svých bossů spolehlivě likvidovat nepohodlné osoby, nyní ovšem pracuje na vlastní pěst - a o to brutálněji. Jako bývalý profesionál vraždí způsobem, jež otřese i zkušenými kriminalisty. Parisimu komplikuje situaci i skutečnost, že do případu jsou zapleteni jeho příbuzní patřící k mafii, a navíc musí pracovat s novým partnerem. Tak těžký soupeř a tolik klacků pod nohama......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17837/hlasy-mrtvych-3rn-17837.jpg 3.839

Jimmy Parisi 4.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Domino

Voices of the Dead, 2006

Kniha Hlasy mrtvých

Ira13

Ze začátku jsem přemýšlela, z jaké doby to je. Mátlo mě střídání časových linií. Trochu lásky, trochu detektivky. Nakonec zaujala

kahuda01
09.09.2019

Opět střídání dvou časových linií - občas jsem vůbec netušil co je přítomnost a co minulost. Nejhorší díl série.

lachtan77
22.03.2019

souhlasím, že tento díl je nejslabší. Víc jak polovina knihy je o minulosti, kterou už jsem zhruba znal z minulých dílů (navíc byla trochu změněná). Možná kdybych Hlasy četl jako první nebylo by to tak špatný.

lalaserka
17.08.2015

Tak tuhle knihu jsem ani nedočetla, prostě mě nechytla, asi nejslabší ze 4 dílů.

MichalR
24.04.2014

Nic moc, docela mně tam vadilo vracení k Jimmově historii a celkově to bylo takové rychlé.

gongon44
13.12.2013

Tohle mi prislo jako zatim nejslabsi kousek. A hlavne kvuli tomu, jak autor zachazi s minulosti hlavniho hrdiny. Skoro vsechno je jinak, nez v drivejsich pripadech. Napriklad: Celie uz neni vrazedkyni, ale jen obeti, pri smrti sveho otce Jimmy neni ve Vietnamu, ale sleduje ji na vlastni oci... Dost me to nastvalo, takove prepisovani historie. :)

Thomas Laird
anglická, 1953