Stojaté vody

Stojaté vody https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3833/stojate-vody-3833.jpg 3 9 3

Charlie Resnick série

9. díl

V kalných vodách městského říčního kanálu je nalezena mrtvola zbité mladé ženy. Policie má podezření na sériového vraha, což případ přesouvá do kompetence nově vytvořené jednotky specializované na závažné zločiny. Nikoli tedy na stůl Charliemu, toto není jeho starost. Brzy je však nalezena další mrtvola, a tentokrát je Charlie na případu osobně zainteresován. Jeho přítelkyně Hanna zavražděnou znala a věděla také o silné žárlivosti jejího manžela. I o tom, jak nechodí pro ránu pěstí daleko. Hanna Charlieho přesvědčuje, že se její kamarádka stala obětí domácího násilí, nikoli cílem anonymního zabijáka. Nakonec ho přemluví, aby se případu ujal.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Still Water , 1998

Ira13
11.03.2020 3 z 5

Nemohla jsem se začíst,chvíli trvalo, než se začalo něco dít, pak mě kniha začala bavit a pak jsem zas tápala a musela se vracet.

jarin58
26.05.2015 1 z 5

Nevzpomínám,že bych někdy četl detektivku tak nezáživnou a bez náznaku napětí.

Viviana
24.10.2011 2 z 5

Zase mi dělalo problémy se na ten příběh soustředit. Myslela jsem, že to je vnějšími okolnostmi (malé dítě a spousta práce kolem), ale teď jsem se začetla do jiné detektivky/thrilleru, a tam je to bez problému... tak nevím. :) Možná za to může styl psaní, to vyprávění je takové "trhané" a přesto rozvláčné... Několikrát jsem ztratila nit, a nevěděla co, kdo, kde a proč...Jak se tak na to dívám, možná jsem se mohla spokojit s anotací a možná si k tomu dočíst poslední kapitolu. Bylo by to rychlejší a nejspíš i zábavnější. :)

John Harvey
britská, 1938