ilčidlo ilčidlo komentáře u knih

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Celkem průměrná detektivka, ale závěr byl překvapivý, ten to celé vylepšil

09.05.2019 3 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Čtivý detektivní román i když chvílemi neuvěřitelný děj.

28.04.2019 5 z 5

Tentokrát jsem se nasmála nejvíc

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Zase jsem se nasmála

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Moc jsem se nasmála

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipné odpočinkové čtení

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Hezky se četla, příběh byl zajímavý od začátku až do konce. Zajímavé bylo prolínání vzpomínek na dětství se současností.

23.04.2019 4 z 5

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

Ze začátku jsem se prokousávala těžce, měla jsem chuť jí odložit, ale dočetla jsem jí. Podle mně to ale zrovna není "FINSKÝ KRIMITHRILLER ROKU" Celkem mně zklamala i když tam byly i dramatické okamžiky.

23.04.2019 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Byl to úžasný čtenářský zážitek. Když mně došlo jaká je Amy vychytralá zrůda, tak jsem měla tak obrovský vztek že mně bylo až fyzicky zle a knihu jsem odložila že už jí nebudu číst. Ale nedalo mi to a po několika zklidńujících dnech jsem pokračovala ve čtení a dočetla ji. Tato kniha je úžasně napsána že i po jejím přečtení to člověka nutí aby o ní přemýšlel, že taková krutá, zlá zrůda nebude potrestána a naopak bude vychovávat dítě.... Kdo má pevné nervy tomu ji doporučuji.

11.04.2019 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Od knihy se těžko odcházelo, napínavá a čtivá. Nic neni jak se zdá a neřešením vzniklých problémů může dojít k tragédiím ....

03.03.2019 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Zajímavě čtení napínavé a přitom se i něco nového dovíme. Nečekaný překvapivý závěr.

18.02.2019 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak to byla zase jednou kniha od které se těžko odchází. Napínavá od začátku až do konce. Ohromný žážitek

13.02.2019 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Její předcházejicí knihy se mi lépe četli, tentokrát tři příběhy byly ze začátku moc složité, ale jak jsem se začetla více, nedalo se přestat číst

13.02.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Jako všechny od ní krásně se čte, je těžké přerušit čtení - včera ráno jsem si ji donesla a dnes po třetí hodině v noci jsem jí dočetla. Je napínavá a závěr nečekaný. A po přečtení nad ní přemýšlím.

29.01.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

I přes spoustu odborných údajů byla čtivá a napínavá, jen ten konec byl trochu přehnaný

19.01.2019 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Nedokázala jsem se začíst, na mně moc složité. Vracím do knihovny nedočtenou a to je v pořadí 2. kniha za posledních asi 10 let.

01.01.2019

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Ze začátku takové trochu zdlouhavé líčení minulosti a současného života obou sester, ale v druhé části už nebylo nic zdlouhavého a od třetí části se nedalo vůbec odejít. Já jsem knížku dočetla v půl třetí v noci a pak nad ní přemýšlela, nemohla jsem usnout. Za mně doporučuji.

08.09.2018 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Čtivá a napínavá kniha, těžko se od ní odcházelo. Chvílemi mně až mrazilo že se něco takového mohlo stát, takové neskutečné pohrdání lidským životem.

05.09.2018 5 z 5

Nevycházej po setmění Nevycházej po setmění Helene Tursten