ilčidlo ilčidlo komentáře u knih

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Zase skvělá kniha z této série

05.09.2019 5 z 5

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Napínavé a akční čtení. Heck zase dělal neuvěřitelné kousky, ale já jsem četla a četla a už se těším na další knihy s ním.

12.08.2019 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Za mně výborně napsaná kniha. Manipulace ze strany profesora je nebezpečná.

05.08.2019 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

První přečtená kniha od tohoto autora a byla jsem překvapená jak se mi hezky četla. Rychle jsem jí přečetla a pak o ní přemýšlela. Doporučuji

05.08.2019 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Ostatní detektivky od této autorky se mně lépe četli ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak to zase byla svižná a čtivá detektivka a tak strhávám jednu hvězdičku

23.07.2019 4 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Tahle knížka mi moc ze začátku nesedla a to díky jednání hlavního hrdiny. Ostatní knihy od této autorky se mi líbily víc. Ale pak zase to byl svižný příběh a takový závěr jsem vůbec nečekala, překvapil mně.

23.07.2019 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Jako každá její kniha, skvělá doporučuji

23.07.2019 4 z 5

Kletba lovce duchů Kletba lovce duchů Joseph Delaney

První kniha tohoto autora a také z tohoto žánru a jsem spokojená, hezky se četla a místama i hodně napínavá

23.07.2019 3 z 5

Zoufalec Zoufalec Daniel Palmer

Moje první knížka od tohoto autora a trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mně zaujala.

14.07.2019 4 z 5

Rozkazem Rozkazem Dick Francis (p)

Výborná klasická detektivka od Dicka Francise

14.07.2019 5 z 5

Reflex Reflex Dick Francis (p)

Výborná klasická detektivka která se moc hezky čte

14.07.2019 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Napínaví čtení, jen mi dělal trochu problém začátek a to prolínání minulostí s přítomností. Podle mně bych uvítala raději méně vzpomínek na pubertu a více místa na závěr.

30.06.2019 4 z 5

Desivé odhalenie Desivé odhalenie Lucia Braunová

Tak nevím, mně to jako detektivka zrovna moc nepřišla i když tam byly 3 vraždy. Trochu mně chvílemi připomínala s prominutím "červenou knihovnu"

30.06.2019 1 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Rychle se četla, ale po přečtení přemýšlím nad ní. Vůbec nedovedu pochopit jak mohla matka a policistka nepoznat 3 roky zneužívání své dcery a to je jen jeden příklad. Nějak je mi po přečtení této knihy smutno

22.06.2019 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Pro mně čtivá detektivka, těžko jsem od ní odcházela. Doporučuji

13.06.2019 4 z 5

Sběratel dětí Sběratel dětí Sabine Thiesler

Také jsem váhala po přečtení prvních stránek jestli mám pokračovat, ale jen díky tomu že tam nebyl krutý popis jsem se začetla a četla až dokonce. Moc dobře napsaná detektivka, doporučuji

06.06.2019 5 z 5

Taková je vražda Taková je vražda Ann Granger

Zase další dobrá detektivka z anglického venkova od Ann Granger

03.06.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Pro mně napínavý a čtivý příběh. I takový manželé se občas vyskytují a to je peklo s nimi žít a pak se od nich ve zdraví dostat.

30.05.2019 4 z 5

Případ podezřelého arcibiskupa Případ podezřelého arcibiskupa Stanislav Češka

Trochu odpočinkové čtení, ale příjemné

09.05.2019 3 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Podle mně zatím nejlepší ze série s vrchním inspektorem Gamachem, doporučuji

09.05.2019 5 z 5