Taková je vražda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Meredith Mitchellovou navštíví její přítel z dob, kdy pracovala jako konzulka. Toby ale nepřišel, aby vzpomínal na staré časy – potřebuje pomoc Mereditina snoubence superintendanta Alana Markbyho. Alison Jennerová, Tobyho příbuzná, dostává anonymní dopisy spojené s případem, který se odehrál před pětadvaceti lety. Soud sice Alison zbavil obvinění, že zavraždila svou tetu, ale někdo má zjevně stále pocit, že by za to měla platit. Markby se zprvu nechce do případu plést – koneckonců se snaží s Meredith plánovat svatbu –, ale když se vyšetřování nenávistných dopisů změní v pronásledování vraha, musí být přípravy odloženy. S pomocí inspektorky Campbellové, nové posily týmu, rozplétá Markby dávnou záhadu a její děsivý odkaz....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/364731/takova-je-vrazda-iQF-364731.jpg 431
Série:

Mitchellová a Markby (15.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto
Orig. název:

That Way Murder Lies (2004)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Taková je vražda

Přidat komentář
ilčidlo
03. června

Zase další dobrá detektivka z anglického venkova od Ann Granger

Peršanka
12. března

Zase ten překlad... :(

konicekbily
30. ledna

Klasická detektivka z anglického venkova s postupně se rozvíjejícím příběhem - na akci vyšetřovatelů vždy přijde reakce, a stále není jasné od koho a proč. Navíc oceňuji vylepšenou zápletku v souvislosti s vydíráním.

haski
01. ledna

Klasická detektivka z anglického venkova. Žádný drasťák, celkem odpočinkové. Moc dobře se to četlo, asi zkusím další od autorky.

Evka27
25.06.2018

Taková milá detektivka, anglický venkov, rádoby Agatha Christie, ale spíše mi to připomíná rozvleklejší knihy Louise Penny.

alnahu
14.06.2018

Další čtivá detektivka z anglického venkova. Alan Markby se těšil na velikonoční poklidné svátky, ale vše se změní ,když je nalezeno tělo dívky, které plulo na vodě. Jak je zapletena do případu Alison, která dostává stále výhružné anonymní dopisy, že zabila svou tetu před pětadvaceti lety a čeká ji pomsta. Kniha je napínavá a má zajímavou zápletku. Ano kniha je pohodová-žádný krvák.

Marcela52
11.06.2018

Kniha se dobře četla, zápletka byla zajímavá a také mě zaujal popis anglického venkova. Celková atmosféra trochu připomínala vyšetřování známého inspektora Barnebyho v televizním seriálu Vraždy v Midssomeru. Jako pohodové čtení na dovolenou rozhodně mohu doporučit...

LisaEla
10.06.2018

Čtivá, napínavá, dobrá zápletka i logické vyústění - odpovídá standardu, na který jsem u AG zvyklá.


Autor a jeho další knihy

Ann Granger
anglická, 1939

všechny knihy autora

Kniha Taková je vražda je:

v Přečtených38x
v Čtenářské výzvě4x
v Doporučených1x
v Knihotéce40x
v Chystám se číst25x
v Chci si koupit2x