ilčidlo ilčidlo komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Moc jsem se nasmála

28.04.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Hezky se četla, příběh byl zajímavý od začátku až do konce. Zajímavé bylo prolínání vzpomínek na dětství se současností.

23.04.2019 4 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Od knihy se těžko odcházelo, napínavá a čtivá. Nic neni jak se zdá a neřešením vzniklých problémů může dojít k tragédiím ....

03.03.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Jako všechny od ní krásně se čte, je těžké přerušit čtení - včera ráno jsem si ji donesla a dnes po třetí hodině v noci jsem jí dočetla. Je napínavá a závěr nečekaný. A po přečtení nad ní přemýšlím.

29.01.2019 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Ze začátku takové trochu zdlouhavé líčení minulosti a současného života obou sester, ale v druhé části už nebylo nic zdlouhavého a od třetí části se nedalo vůbec odejít. Já jsem knížku dočetla v půl třetí v noci a pak nad ní přemýšlela, nemohla jsem usnout. Za mně doporučuji.

08.09.2018 5 z 5

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Kniha čtivá a napínavá od začátku až do překvapivého konce. "Komu vlastně můžeme věřit???"

15.06.2018 5 z 5

Bretaňská pýcha Bretaňská pýcha Jean-Luc Bannalec (p)

Každým dalším dílem se mi detektivky tohoto autora víc líbí. Mimo detektivní zápletky jsem se dozvěděla nějaké novinky o ústřicích. Zase ta krásně popsaná příroda, lidi, jídlo,..... Doporučuji

03.05.2018 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Tak tahle kniha mně přímo dostala, četla jsem jí a četla a nemohla se od ní dostat. i když závěr jsem si musela přečíst dvakrát, bylo to na mně moc rychlé vyřešení obou problémů než to moje mysl zpracovala. Jinak jsem si moc vychutnala popis krásné přírody i obyvatel Three Pines. Už se moc těším na další díl.

07.02.2018 5 z 5

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Od této knihy se velice těžko odcházelo,čtivá a napínavá knížka. Kdo mají rádi napětí všem ji moc a moc doporučuji. když jsem jí četla vše šlo stranou, ještě že jsem důchodce, asi bych měla problém jít do práce

06.12.2017 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Napínavé a čtivé

18.04.2021 4 z 5

Švédské holínky Švédské holínky Henning Mankell

Knihy od Makella jsem vždy ráda četla a tato byla popisem pocitů stárnoucího osamoceného muže více než detektivkou ale krásně napsaná

03.03.2021 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Další napínavá a čtivá detektivka

09.02.2021 5 z 5

Kejklíř, Smrt a Blázen Kejklíř, Smrt a Blázen Jarmila Pospíšilová

Další pohodová detektivka, hezky se četla

12.01.2021 3 z 5

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Tento díl se moc hezky četl a byl napínavý až do konce Doporučuji

14.12.2020 5 z 5

Uteč rychle a vrať se pozdě Uteč rychle a vrať se pozdě Fred Vargas (p)

Četla jsem ji jako už třetí knihu od této autorky a líbí se mi styl jejich knih čím dál víc, už se těším na další

17.11.2020 4 z 5

Podzimní blues Podzimní blues Jarmila Pospíšilová

Dobrá detektivka takové pohodovonapínavé čtení

04.11.2020 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Zase výborná detektivka už se těším na další jeho knihu

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Výborná !!!!

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tento díl super

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Napínavá detektivka s překvapivým koncem