Holly.W Holly.W komentáře u knih

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Dalo se to číst, ale děj mě nijak neoslovil, nevtáhl. Musela jsem se nutit místy číst dál. Další z řady zcela průměrných knížek.

20.07.2021 3 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Pěkné, pohodové, vtipné počteníčko. Ideální někde na pláž nebo k bazénu.

08.07.2021 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Od této knížky jsem toho moc nečekala, ale velice příjemně mě překvapila. Povedený příběh a napínavé finále. Určitě si přečtu něco dalšího od této autorky.

03.07.2021 4 z 5

Solvejžin slib Solvejžin slib Corina Bomann

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a opět nezklamala. Poutavý děj o snaze Solveig zachránit rodové sídlo, o drezuře koní, o přípravách na Olympijské hry a o lásce.
Tahle sága uloupila mé srdce a mrzí mě, že už končí. Nádherné příběhy o přátelství, o lásce a hlavně o silných ženách, které se nenechaly zlomit ranami osudu.

28.06.2021 5 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Kdybych tuto knížku měla z knihovny tak ji bez váhání odložím. Bohužel jsem si ji koupila, naštěstí ve slevě. Nuda, nuda, nezajímavý příběh, o čem vlastně? Ničím mě kniha nepřekvapila, chyba. A co bylo nejhorší, protivná hlavní hrdinka, paranoidní, já být tím jejím přítelem, má kopačky v prvních padesáti stránkách knihy a není dál o čem psát.

13.06.2021 2 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Moc milá knížka o tom, že ještě existuje dobro v lidech, kteří umějí konat dobré skutky a nic za to nechtějí. Příběh o lásce, o přátelství mezi lidmi i mezi lidmi a pejsky. Já sama jsem pejskařka takže jsem se ve spoustě věcí viděla.

13.06.2021 4 z 5

Stesk po krvi Stesk po krvi Dario Correnti

Slabé. Velice slabé. Nudné, myslela jsem že se konce ani nedočkám. Psané zvláštním stylem, místy jsem se ztrácela, nepřehledné. Občas jsem u čtení nedokázala udržet pozornost, myšlenky mi letěly úplně k něčemu jinému, což by se u dobré knihy stávat nemělo. Konec neslaný, nemastný. Jediné za co dávám ty dvě hězdy je sympatická hlavní dvojice novinářů.

30.05.2021 2 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Nevím proč, ale čekala jsem, že kniha bude úplně o něčem jiném. Přečíst se to dalo, ale rozhodně mě to neoslnilo. Začátek se dal, ale čím více se blížil konec, tím více to bylo překombinované a přitažené za vlasy.

18.05.2021 3 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krásná, dojemná kniha. Taková ze života, žádná slaďárna. Určitě sáhnu i po dalších knihách od tohoto autora.

13.05.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Nádherná. Četlla jsem se zatajeným dechem, spotřebovala několik balíčků kapesníčků. Překrásný, dojmený příběh o lásce a přátelství. Jen ten konec jsem čekala maličko jiný, ale to je dobře, překvapení musí být. Tuto knihu bych si dovedla představit i na filmovém plátně, kéž by, třeba jednou.

27.04.2021 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Miluji pejsky a doma taky jednoho mám. Kniha nádherná. Dojemný, silný příběh, ještě silnější než Psí poslání. I slzička ukápla. Rozhodně se mrknu i na film. A rozhodně si koupím i Psí slib.

14.04.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Musím se připojit k nadšeným ovacím. Výborná kniha. Napínavá od první do poslední stránky. Strhující a překvapivý závěr. Těším se, až si pod autorky přečtu nějakou další knihu.

08.04.2021 5 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Takový průměr. Četla se docela dobře, ale že by mě nadchla, to ne.

04.04.2021 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Výborná kniha, napínavá, plná nečekaných zvratů. Nemohla jsem se odtrhnout. Takto si představuji dobrý thriller. Bohužel, jednu hvězdičku musím strhnout za závěr, který mě hodně zklamal, useknutý, jako kdyby to autorka už chtěla mít za sebou.

27.03.2021 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Hodně silná kniha s šokujícím koncem. Celou dobu, co jsem knihu četla jsem se sama sebe musela ptát, jak bych se cítila a co bych dělala na místě Anny, její matky i sestry.

23.03.2021 5 z 5

Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Barbara Erskine

Moc se mi kniha líbila. Erskinová nikdy nezklame. Každá povídka byla něčím zajímavá.

16.03.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Slabé. Podle některých nadšených ohlasů jsem od toho čekala mnohem víc. Přitažené za vlasy. Místy hodně zmatečné, ztrácela jsem se v tom.

09.03.2021 3 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Výborné. Čtivé, napínavé a plné zvratů. Kniha mě vtáhla do děje a nešla odložit. Takto si představuji dobrý thriller.

28.02.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Čekala jsem od toho mnohem víc. Místy zmatečné, hodně přitažené za vlasy. Kdo je vrah jsem tušila tak od půlky.

17.02.2021 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nebavilo mě to. Přesto jsem to dočetla. Hrozně rozvláčně napsané, ale pro mě naprosto nezajímavý a nudný děj.

12.02.2021 2 z 5