Jak se ztrapnit (snadno a rychle)

I EXPERTI NA VZTAHY MOHOU MÍT ZLOMENÁ SRDCE A KDYŽ JDE O LÁSKU, NIKDO SI NEMŮŽE BÝT NIČÍM JISTÝ… Darby Vaughnová, holka z malého města, která se stala expertkou na randění, má konečně vše, o čem vždycky snila: okouzlujícího manžela, do něhož je po uši zamilovaná, úžasný dům ve skvělé čtvrti, vlastní bestseller o randění a dokonce chodí na pedikúru, kterou si odečítá z daní. Když ale Darby zjistí, že ji manžel podvádí, její perfektní život se vymkne kontrole. Nejen že je nejtrapnější chvíle v jejím životě propírána ve všech bulvárních plátcích a televizních pořadech o showbyznysu, ale její pověst nejoblíbenější vztahové expertky v Americe je patřičně pošramocená. Pokud Darby záletnému manželovi odpustí, poruší nejzákladnější pravidlo vztahů, které sama doporučuje („Nikdy nezůstávej se záletníkem!“), a bude mít po kariéře. Pokud se bude držet vlastních zásad, přijde o jediného muže, jehož kdy skutečně milovala. Darby pochopí, že i experti na vztahy můžou mít zlomená srdce a že když jde o lásku, nikdo z nás si nemůže být ničím jistý....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405383/jak-se-ztrapnit-snadno-a-rychle-iZX-405383.jpg 4.143
Vydáno, Mystery Press

Fifteen Minutes of Shame, 2008

Kniha Jak se ztrapnit (snadno a rychle)

avalonek
30. listopadu

Pro mě není známo,kde tato kniha dostala tak vysoké hodnocení.Ja se nezasmála ani jednou,spíš mi to přišlo trapné a knihu jsem dočetla jen,protože jsem v nemocnici neměla co jiného číst. Jsem ráda,že je to za mnou a k této spisovatelce se už asi nevratím

veronicave
14. listopadu

Skvělá knížka s napínavým dějem a moderním příběhem.

Litocha
10. listopadu

Nevím, na romanci je tam málo pozornosti soustředěno na hlavní dvojici (a necítila jsem tam moc vzájemné přitažlivosti), na humorný román je tam málo humoru a nadsázky, na vážněji míněné dílo to nejde dost do hloubky. Ve výsledku je to takový kočkopes, od každého trošku.
Možná až moc pozornosti bylo věnováno tomu, jak se v tom Darby plácá, chvílemi se kniha docela táhla. Chyběl mi zajímavější děj a styl psaní mě tak docela nevtáhl. Scény ze světa celebrit na mě působily uměle. Kamarádky byly skvělé.
Celkově je to taková kniha neurazí, nenadchne, kterou nemám nejmenší potřebu číst znovu. V porovnání s předchozí autorčinou knížkou vycházejí obě dost podobně, i když Ve třiceti (poprvé) single se mi asi líbila o něco víc.

Ráčkajda

Takové hodně nenáročné čtení, oddychovka. Pár stránek jsem občas musela přeskočit a ke konci už jsem chtěla, aby už byl konec.

tereza1198

Byla to blbovinka. Ale moc pěkná. Odpočinkové čtení, které jsem zvládla za jeden den v ušáku. Darcy jsem fandila.

kneslova

Tak jak je psáno pode mnou, takové dovolenkové čtení, celkem příjemné

Mystera

Vtipné, letní, zábavné, lehké čtení na dovolenou.

MišuleP

Splnila ocekavani v tom, ze jsem po predchozo knizce potrebovala nejake lehke ctivo.
Ale prvni dil se mi libil vic, tohle bylo takove tahane, az konec nabral obratky a musela jsem poslednich 100 stranek docist na jeden zatah.
Kdyz jsem docetla prvni dil, nemohla jsem ae dockat druheho dil, to po tomto bohuzel nemam.

romantika Florida láska randění humor trapasy léto

Lisa Daily
americká