Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové

Výbor z nejlepších povídek oblíbené autorky Barbary Erskinové. Nové povídky navíc.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439484/big_krok-do-jineho-casu-to-nejlepsi-z-b-4ns-439484.jpg 3.430
Literatura světová, Povídky, Pro ženy

Vydáno: , Brána

The Best of Barbara Erskine

Kniha Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové

takana

Některé povídky byli dobré a některé se nepovedli.

Artep071

já ji prostě žeru, ale tohle se tedy dle mého názoru nepovedlo.

malýčtenář

I když knihy této spisovatelky miluji, tak tato knížka mě trochu zklamala. Sice některé povídky mají nádech tajemna,jak jsme zvyklí od této autorky, ale některé jakoby od ní ani nebyly. Proto nedávám plný počet hvězdiček.

Hanaa

Nebylo to tak úplně ono, ale já mám Barbaru ráda, a odpustím jí i některé trošku nudnější povídky.

Holly.W

Moc se mi kniha líbila. Erskinová nikdy nezklame. Každá povídka byla něčím zajímavá.

Pavlus78

Skvělá, jako vždy

harena

Několik snad starších povídek od Barbary. Na začátek jsou zařazeny kratší povídky, které mě celkem zklamaly, ani nevypadaly, že by je Barbara psala. Pak přišla delší povídka Písky času, a to byl styl psaní a hlavně atmosféra taková, jakou znám z jejích knih: napětí, tajemná zákoutí minulosti, nadpřirozené záhady a drobný milostný příběh. Ta se mi líbila nejvíc, ale i další povídky byly dobré. Velká chyba bylo dávat na obálku knihy "To nejlepší z Barbary Erskinové", protože to určitě není pravda. Stejně ale zůstává mou oblíbenou spisovatelkou.

Len2očka

Moje oblíbená autorka,leč tato povidková kniha si mě zas až tak nezískala.