Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové

Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439484/bmid_krok-do-jineho-casu-to-nejlepsi-z-b-4ns-439484.jpg 4 53 23

Výbor z nejlepších povídek oblíbené autorky Barbary Erskinové. Nové povídky navíc.

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: , Brána

The Best of Barbara Erskine

Aiden888
11.02.2024 3 z 5

Ačkoliv jsou to moc krásné povídky, u kterých si většina čtenářů odpočine a nic je nepřekvapí, mě to trochu nudilo. Asi jsem čekala více děje, víc akce, nějaké to napětí. Celé to bylo takové (rozto)milé, neškodné čtení plné happyendů, kde už po druhé povídce víte, jak zhruba dopadnou všechny zbývající.

Mi--LADA
05.12.2023 1 z 5

Povídky ze současnosti i odehrávající se v historii. Někde je nadpřirozeno, někde tajemství. Pár by jich ještě s odřenýma ušima ušlo a některé byly špatné nebo mi nebyly milé. Asi dvě bych zařadila mezi nenáročné, oddechové texty, které by se mi jako oddechovky líbily. Nijak zvlášť jsem si valnou většinu neužívala a všechny jsem ani nepřečetla.

gabriela8704
16.11.2023 5 z 5

Četla jsem se zatajenym dechem. Rozhodně stojí za to ji číst.

Vojslava
22.09.2023 3 z 5

Autorka není příliš mistryní povídek, v tom ohledu bych souhlasila s některými dalšími komentáři. Málokterá mi asi utkví v paměti, kromě asi dvou, které se mne dotkly aspoň trochu ozvláštněním tématu; jinak i oblíbená "duchařina" zůstala v kratším formátu často nevyužitá a trochu násilně zpracovaná.

nycol
24.08.2023 3 z 5

Nedovedla jsem si představit, že bych od autorky našla knihu, která by se mi nelíbila. Ale tohle je, nevím. Po první povídce jsem byla otrávená, nemám ráda povídky, a knihu jsem málem odložila. Ale nakonec jsem jí dočetla a bylo to celkem fajn

Szilvia1
30.11.2022 4 z 5

Knížka byla pěkná,ale některé povídky se moc nepovedli.Autorka navzdory tomu zustává mou oblíbenou.

Kerberos
10.10.2022 3 z 5

To nejlepší z Barbary Erskinové - to je reklamní tah. Některé povídky jsou v jiných knihách a určitě nejsou nejlepší. Autorku mám ráda ale upřednostňuji romány.

Inka8
02.04.2022 1 z 5

V této knize se mi líbilo jen pár povídek . Jinak mě moc nenadchla . Mám raději celé příběhy , než povídky

takana
04.10.2021 3 z 5

Některé povídky byli dobré a některé se nepovedli.

Artep071
20.06.2021 3 z 5

já ji prostě žeru, ale tohle se tedy dle mého názoru zas až tak moc nepovedlo. Budiž ti odpuštěno moje milovaná autorko ... xi xi stejně bylo fajn se začíst ....

malýčtenář
27.05.2021 3 z 5

I když knihy této spisovatelky miluji, tak tato knížka mě trochu zklamala. Sice některé povídky mají nádech tajemna,jak jsme zvyklí od této autorky, ale některé jakoby od ní ani nebyly. Proto nedávám plný počet hvězdiček.

Hanaa
18.05.2021 4 z 5

Nebylo to tak úplně ono, ale já mám Barbaru ráda, a odpustím jí i některé trošku nudnější povídky.

Holly.W
16.03.2021 4 z 5

Moc se mi kniha líbila. Erskinová nikdy nezklame. Každá povídka byla něčím zajímavá.

Pavlus78
13.03.2021

Skvělá, jako vždy

harena
06.02.2021 4 z 5

Několik snad starších povídek od Barbary. Na začátek jsou zařazeny kratší povídky, které mě celkem zklamaly, ani nevypadaly, že by je Barbara psala. Pak přišla delší povídka Písky času, a to byl styl psaní a hlavně atmosféra taková, jakou znám z jejích knih: napětí, tajemná zákoutí minulosti, nadpřirozené záhady a drobný milostný příběh. Ta se mi líbila nejvíc, ale i další povídky byly dobré. Velká chyba bylo dávat na obálku knihy "To nejlepší z Barbary Erskinové", protože to určitě není pravda. Stejně ale zůstává mou oblíbenou spisovatelkou.

Len2očka
04.02.2021 3 z 5

Moje oblíbená autorka,leč tato povidková kniha si mě zas až tak nezískala.

Andrea864
31.01.2021 3 z 5

Mám knihy Barbary Erskinové moc ráda, ale tato mě zklamala. U některých povídek jsem se musela nutit, abych je dočetla. Od poloviny knihy už to bylo lepší.

bookcase
29.01.2021 4 z 5

Většinu povídek jsem četla ve starších souborech ,bylo to milé připomenutí

Sahti
12.01.2021 5 z 5

Maximální spokojenost, povídky se mi líbily. Povídka "Písky času" je prodloužené pokračování knihy Šepoty v písku. Doporučuji přečíst nejprve tuto knihu a pak navázat na tuto povídku, kde příběh pokračuje. Samozřejmě je to na každém :-) Já si to pak pořádně užila. Jinak souhlasím, že jedna z povídek "Vzdálené hlasy" je totálně vhodná pro celý román, škoda, že je to tak rychle ukončeno, ale konec si vlastně můžeme dotvořit v hlavě sami. Doufám, že další nový román se brzy objeví. Jsem na Erskinové závislák, prostě a jednoduše - vlastním všechny její vydané knihy v ČR a to mluví za vše :-)

emilieselden
11.01.2021 3 z 5

Toto byla má druhá kniha od Barbary Erskinové a jsem z ní lehce rozpolcená. Některé povídky mi přišly jak nedokončené, úplně bez pointy. Prostě čtete, čtete, je to zajímavý příběh a najednou je konec. A já si říkám ???? Ale asi od poloviny knihy, od povídky Písky času, už je to lepší. I když jsou si povídky dost podobné a všechno mi to tak nějak splývá dohromady. No nevím, nevím, jak to budu mít s touto autorkou.