Grety Grety komentáře u knih

Unesená Unesená Mo Hayder

Přečtený jedním dechem. Napínavý, sympatický vyšetřovatel a Blecha? To je kapitola sama pro sebe.

14.06.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Alice a Leo dva lidé jež se vlastně neznají, se nastěhují mezi příjemné sousedy s malým tajemstvím. Alice mi už občas lezla krkem, ale doporučuji.

21.04.2023 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha je čtivá, napínavá a Erika je sympatická vyšetřovatelka. Za mě super.

27.03.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Ava a Luc už mě těmi tanečky rozpalují doběla. Lively se ukázal úplně v novém světle a získal spoustu fanoušků. Obchody s lidmi nebo jejich částmi jsou opravdu zhovadilost, ale zde dobře zpracovaná.

13.03.2023 4 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Krásný příběh lásky, víry a rodinných pout. Trošku historie.

29.01.2023 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Je pravda, že ty harakiri co vymýšlí autor s ostatky obětí jsou přehnané, ale příběh se mi líbil a vrah mě překvapil. Robert opět nesmrtelný a všechno zvládá sám..

13.09.2022 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Za mě jde oddělení Q do kopru, nemluvě o zaměstnání evidentně psychicky nemocné Rose.. uvidíme, co přinese další díl.

09.08.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Slabší rozjezd, ale postupně jsem tomu podlehla a knihu shltla. Samozřejmě, že hlava k tomu má výhrady - setkání jednou ročně..., ale celkově vzato čtivá, chytlavá kniha.

08.07.2022 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Nějak jsem se v tom motala, co je realita a co fikce? Za mě někde, až moc propletené.

20.11.2021 3 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Nějak jsem tomu nestačila přijít na chuť a už to končilo. Ten konec byl jako seknutí sekyrou. V podstatě jsem se o postavách nic nedozvěděla, možná zkusím další díl a nebo taky ne...

16.06.2021 3 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Kate a John pokračují v práci na případu i na sobě. Místy až moc vytažené do extrému, někdy se zdá, že je Kate nesmrtelná, ale mě to u této knihy nějak nevadilo .

05.06.2021 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Will je prostě šikovný, stydlivý chlapík ????. Zajímavé téma, dost zvrhlíků i nová parťacka se mi líbí ..

24.01.2021 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Asi mi chybí happy end, když už tam pořád řeší ty vlky měl ho ten vlk probudit, jinak nevím proč zabírají tolik stran ????.

12.01.2021 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

To je spíš předměstí, kde jde každý s každým a mládež je hrozně zkažena..Dobré momenty, mě vrah překvapil..

18.07.2020 3 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q je stále ve formě, zachraňovat rodinu jednoho z nich a lovit pomateho otcovraha jim šlo parádně. Autor opět nezklamal.

10.06.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Zajímavé téma, šílení workoholici z řad policejních, důmyslni peněz chtivi padouši. Napínavé do posledních stran.

26.04.2020 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Napínavé až do posledních stran. Robin mě občas rozčilovala litovanim se, ale i tak ji mám ráda ☺.

01.03.2020 4 z 5

Katalánec Katalánec Noah Gordon

Prostě paráda, tyhle knihy mám ráda. Cesta cílevědomého druhorozeného syna za svým snem se šťastným koncem.

16.07.2018 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Oblíbený autor, dobrá kniha - spokojenost.

28.05.2018 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Líbilo se mi to, byla tam spousta sympatických postav, trocha surové válečné reality. Okolo se vznášelo takové lehké tajemno. Zkuste.

02.03.2018 4 z 5