georginaa georginaa komentáře u knih

Bezmocný Bezmocný Daniel Palmer

Strhující příběh otce a dcery, jak si získat důvěru, jak dosvědčit nevinu, když vše ukazuje na otce, že je vinen? Vše je složité, ale rozumem se dá vše přeci vyřešit. Příběh mě vtáhl tak do děje, že jsem se nedokázala od knihy odpoutat. Každá dcera by měla mít ve svém tátovi hrdinu a v této knize se to povedlo.

27.11.2017 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Myslím si že po delší odmlce, kdy neměla žádného partnera, na každého přijde ta touha obejmout někoho. Pokud po smrti manžela trpěla, určitě hned na to neměla náladu. Ale člověk se časem uzdravuje, a pokud cítí potřebu mít druhou polovičku a snít o někom, je to právě to uzdravení. Né nadarmo se říká čas je lék.

10.11.2017 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Nesnášela jsem Vivian a její nálady, jak uměla dokonale obracet hádky a vytvářela pocit, že za to může Russ. Na konci knihy to bylo moc smutné a chvílemi jsem i proplakala, ale to bohužel k životu patří. Konec byl urychlený, ale jinak moc pěkný příběh.

06.11.2017 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Trochu sáhodlouhé vysvětlování, než se příběh dostal k jádru věci. Trochu se mi pletli jména, kdo je kdo, no později to již šlo. Není to zrovna nejlepší kniha od L.H. , k této se asi již nevrátím.

24.07.2017 3 z 5

Co přede mnou tajíš? Co přede mnou tajíš? Linda S. Howington

Krásný poutavý příběh, a co se týče popisu lumpáren retrívra, jen mohu potvrdit, že je vše výstižné. Sama mám doma stejnou slečnu a i když jí je 8 let, pořád z ní čiší šibalství. Stávají se členy rodiny a i když je smutno nebo veselo, oni umí situaci vyhodnotit a ví jak se chovat. Je skvělé to dostat do příběhu, který vás vtáhne jak napětím a akcí, tak i romantikou. Tato kniha se moc povedla.

23.07.2017 5 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Takové hodinové čtení k vodě, příběh dvou dnů, co se může skutečně stát, okolnosti můžou přispět k dalšímu rozhodnutí o svém životě a tak to je každou minutou každého života.

22.07.2017 5 z 5

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Nikdy mě nepřestanou udivovat autorčiny příběhy. Mám všechny díly Dallasové, které zatím vyšly u nás (42) a stále je co hltat. Nedokážu spát, dokud se vše nedořeší. Jakoby bych byla u toho, a sama viděla Evu, jak posílá vrahy za katr. A že má chápajícího manžela???? No kdo by to taky nechtěl, aspoň trochu kladu proti zlu. Příběhy jsou tím vyvážené a to se mi líbí. Děkuji autorce za tolik knih, které nikdy nezklamou.

16.06.2017 5 z 5

Vražda v secesní vile Vražda v secesní vile Petr Bým

Zajímavé číst o místech které možná znáte. I když příběh je smyšlený, krásné prostředí Prahy je nezaměnitelné. A jak to v detektivkách bývá, plno napětí, dohadů a rozuzlení.

17.04.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tak to ve světě chodí, jste dobrý vyšetřovatel, jen pár lidí vám věří, jdete hlavou proti zdi, vyšetříte těžký případ a jiný detektiv za to slízne veškerou smetanu a ještě ho neprávem povýší. A protože je Erika ženská a nemůže být podle chlapů lepší než oni, tak ji potopí. Nelíbí se jim její metody a zároveň na ní tlačí o nejlepší výsledek, aby pak oni byli ti, co vládnou....to mě tak zamrzelo, ale myslím si, že v dalším díle jim ukáže co proto.....

15.04.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Konečně kniha která nadchla. Policajtka, která jde hlava nehlava do vyšetřování a nezajímají ji žádné prominentní osoby, ani politika vysoce postavených, ani nadřízených, i když ji to může stát místo. Je ale skálopevně přesvědčená, že vrahem není ten kdo sedí v cele, ale že je stále na svobodě a stále mu vše prochází a i když ji to může stát život, jde za svým instinktem. Těším se na druhý díl.

09.04.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Ze začátku čtení jsem měla trochu zmatek. Nepochopila jsem, proč se skáče z jedné postavy na druhou, dokud se děj neprotknul. Styl vyprávění mi taky nějak neseděl i když příběh na druhou stranu byl poutavý. Ale všem čtenářům se spisovatel zavděčit nemůže, takže kniha přečtena, ale asi se k ní nikdy nevrátím.

11.03.2017 3 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Strhující příběh, který prožívá snad každá druhá žena. Někdy byste chtěly též bacit partnera, aby se probral, i když né zas tak krutým způsobem, že? Hlavně kniha zasáhne tou beznadějí a bezmocností, je nad chápání mužského myšlení. Vsadím se, že žádný chlap po této knize nesáhne, a i kdyby, nevím zda by pochopil. Nechci se nikoho dotknout, je to jen můj názor ze života. Prostě vás příběh zasáhne ať chcete nebo ne. Doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha je dobře psaná, čtivá, vtipná i smutná, vše co v životě bývá. Kamarádství je silné pouto, které může jakkoliv skončit, ale tím líp, když se i zlé překoná a odpustí. A tak by to mělo být, vždyť tu nebudeme věčně, proč si kazit život situacemi, které ani nechceme, přesně je to popsáno i v knize a k zamyšlení sám nad sebou.

04.01.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Další napínavý příběh, sice vraha hned poznáte na začátku, ale myšlení Rhyme jak se k němu dostane, je opět obdivuhodné. Doufám že bude další díl od tohoto autora.

03.01.2017 5 z 5

Najděte Reachera Najděte Reachera Diane Capri

Pořád jsem čekala, kdy konečně potkají Jacka a ono nic a aby to čtenář vůbec pochopil o co jde , musí si hlavně přečíst od Lee Childa - Jatka, je to první díl série o Jackovi Rearcherovi. Naštěstí mám celou sérii o Jackovi, takže jsem si tímto připomněla začátky. Jinak samotná kniha je dosti zmatená, práce FBI je sama o sobě nějak chaotická, je vidět úplně jiné myšlení detektivů, kteří tápou a hledají jehlu v kupce sena. Sice se dobře četla, mělo to i nějaký příběh, ale očekávala jsem od toho úplně něco jiného.

03.01.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Znám plno příběhů ze života, že plně souhlasím s Veronikou, že každý hledá lásku a když se nezdaří, touží po ní stále víc a víc. Nemyslím, že by měla tolik partnerů a střídala s úmyslem, ale hledá spřízněnou duši, která jí pohladí, obejme a bude s ní, i když je veselá nebo smutná. Ve skutečnosti to tak opravdu je. Kniha je upřímná, veselá i smutná a krásně pobaví.

10.12.2016 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Velmi čtivá kniha. Příběh by se dal lehce zfilmovat a možná že by byl poutavější, než samotná kniha. Otevřený konec nabádá k dalšímu dílu - případy detektiva Losse a Stoneové......

10.12.2016 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak ty drzý hádky mezi sebou mě fakt dostaly, dlouho jsem se tak nepobavila. Nadarmo se neříká, protiklady se přitahují :-)

28.09.2016 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

První polovina je jako první rande, člověk je natěšen, zamilován a šťasten. Druhá polovina skočí o 11 let dopředu, kdy se dozvídáme jak to bylo před těmi 11 lety, pro mě docela nepochopený záměr. Kdyby to volně proplouvalo do dalších let, nebylo by to tak neobvyklé, ale co naplat. Znám ale někoho, kdo byl též v kómatu a probudil se po pár letech, což je i v této knize. Takže všem lidičkám co dostanou šanci opět žít život naplno držím palečky a též i Sparksovi v dalším pěkném románu.

25.05.2016 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Tento příběh se velice táhl i když to dopadlo jak se dalo od začátku předpokládat. Otevřený konec, nevyjasněná minulost - můžeme očekávat pokračování ......

22.05.2016 5 z 5