Najděte Reachera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jack Reacher: Přítel, nebo nepřítel? Už je to nějaká doba, co jsme se v knize Jatka poprvé setkali s Jackem Reacherem spisovatele Lee Childa. O skoro dvacet let a dvacet knih později žije Reacher stále v naprosté anonymitě a zdá se, že není k nalezení, dokud se nevynoří problém a on se s ním nemusí poprat, k velké radosti čtenářů a obrovské hrůze ničemů. Teď ho hledá někdo hodně důležitý. Kdo? A proč? Pátrání po Jacku Reacherovi je nebezpečná záležitost, o čemž se na vlastní kůži přesvědčí zvláštní agenti - ostřílení lovci, kteří vědí, kdy je nutné porušit pravidla, ale neznají Reachera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297708/najdete-reachera-N8Q-297708.jpg 3.355
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

Don't Know Jack, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Najděte Reachera

Přidat komentář
helenkan
14. února

Nějak nevím co si o téhle knize myslet. Trchu víc jsem to začala chápat skoro až ke konci. Agenti FBI mi nebyli zrovna moc sympatičtí a ke všemu jako by neměli žádnou pravomoc. Poroučel jim tam kdejaký policajt. Spíš jsem se tím prokousávala než to četla.

trudoš
24.10.2019

Zaujal mě motiv propojených světů, ale výsledný model nebyl podle mého gusta. Celý koncept Diane Capriová totiž postavila na tom, že její hrdinové považují Jacka Reachera za padoucha, což jak všichni vědí, je &!#?§. Takže většina závěrů je naprosto chybná a jednání vyšetřovatelů pouze znepřehledňuje děj. To je ostatně problém celého vyprávění, protože se věci tak dlouho komplikují, až je najednou konec a nic není uspokojivě dotaženo. Nejhůř jsem si ale zvykal na fakt, že ostřílení agenti FBI sebou nechávají mávat okresními policisty, jako by byli nějací pochůzkáři, přičemž po většinu osnovy jen pobíhají z místa na místo s nechápavým výrazem. A tajemný šéf, místo toho, aby jim vyložil karty na stůl, je v tom nechá máčet tak dlouho, dokud nezabřednou do neřešitelné situace. Nejvíc mě ale draly nadpřirozené schopnosti Kim Ottové, která z mimiky obličeje snadno rozpoznává, když jí někdo zalže, ale proč to dotyčný dělá, si pak domýšlí na základě vlastní fantazie. Fakt profesionální přístup.


jurass1976
24.02.2019

Moc moc, zbytečně komplikované.

marcolka
07.01.2019

Kniha se mi docela líbila. Ale zklamalo mě, že se tam Reacher vůbec nevyskytoval.

hana4834
01.01.2019

Měla jsem obavu že to nebude ono když to nenapíše praví spisovatel ale musim uznat že se mi kniha líbila a jsem zvědavá jestli budou další knihy s hlavními postavami.

phm
09.11.2018

Knihy muzeme rozdelit podle kvality do 5 kategorii:
1. Spisovatel a muzska hlavni postava
2. Spisovatel a zenska hlavni postava
3. Spisovatelka a muzska hlavni postava
4. Spisovatelka a zenska hlavni postava
5. Paskvil, parazitujici na cizim dile

soukroma
04.12.2017

Přistupovala jsem ke knize poněkud obezřetně, s obavou ze zklamání po všech těch skvělých Reacherových originálních dobrodružstvích, ale hned mě uklidnil dovětek od Lee Childa (přečtený samozřejmě na úvod) a nakonec i samotný děj. Nebýt hodně zběsilého až zmateného závěru (tedy vyústění celé zápletky) se celý příběh odehrával v pravém "Reacherovském" duchu i stylu. Jakkoli nemám ráda autorské přiživování se na figurách vzniklých v hlavě někoho jiného, tady se autorka docela slušně trefila v tom "opačném" pohledu na věc.
Ale mám dojem, že pro pořádný zážitek je vhodné, ne-li přímo třeba, znát Jatka od Childa, aspoň já jsem děj stále srovnávala s tím, co jsem si z originálu pamatovala.

Kolumbus
28.09.2017

Všechny knihy o Jacku Reacherovi jsem četl a patří k mým oblíbeným knižním postavám. O této knize od Diane Capri jsem si nedělal žádné velké iluze, ale dalo se to přečíst.

1

Doporučujeme

Ztracený symbol
Ztracený symbol
Pohřbená pravda
Pohřbená pravda
Smrtící sláva
Smrtící sláva
Zmizelý
Zmizelý

Autor knihy

Diane Capri
americká

Podobné knihy

Kniha Najděte Reachera je v

Přečtených72x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených3x
Knihotéce56x
Chystám se číst28x
Chci si koupit3x