Fzuzik Fzuzik komentáře u knih

Maestra Maestra L.S. Hilton

Prapodivný příběh. Autorka očividně popisuje oblasti, ve kterých se vyzná, ať už díky studiu, nebo pobytu, ale pro mě zcela nudným způsobem.
Dále jsou tu momenty, jako by si vzpomněla na heslo "sex prodává" a tak nám naservíruje trochu BDSM stránek.
Za mě žádný velký úspěch. Knihu bych nedoporučila.

24.02.2023 2 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Tak nevím... Knížka tlustá, ale dějové linky mi přišly ochuzené. Takové letem světem, nikde moc nezabíhat.

20.02.2023 3 z 5

Tak trochu lesana Tak trochu lesana Veronika Hotová Roncová

(SPOILER) Pocity z knihy jsou rozporuplné.
Zmítání autorky nebo pouze její hrdinky mezi dvěma muži. V jednu chvíli popisuje nadpozemský sex s manželem a v zapětí se nemůže rozhodnout, zda nechce někoho jiného.
Tyto pasáže mi přišli hodně mimo.
Dále závěr knihy... To bylo hodně divné.

Ale abych knihu jen nehanila, myslím že spousta žen, v ní najde chvílemi sama sebe. Každá si v sobě neseme nějaké trauma, ať už vědomě nebo si ho ani neuvědomujeme.

31.12.2022 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Většinu knihy se jic nedělo. Doufám, že další dobrodružství Cormorana bude zajímavější. :)

24.12.2022 2 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Napsáno bez obalu, nechutně a šíleně.
Nedá se přestat číst, i když se zvedá žaludek.
Nejvíc jsem bojovala s úseky, kde byla zvířata, to jsem řvala jak želva.

17.11.2022 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Skvělý závěr :)

17.11.2022 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dala bych 2,5 hvězdičky. Do poloviny knížky se nic nedělo a čtení bylo nudné. Od druhé části to byl nástřel z 0 na 100 a nemohla jsem se odtrhnout.

11.11.2022 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Opět skvěle napsáno!
Doufám, že autorka sérii obohatí o další pokračování. :)

02.11.2022 4 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

Chtěla jsem něco odpočinkového, to jsem měla. Sice mě povaha Maggie a její alko výstřelky neuvěřitelně vadily, ale postupem času to byla více moje krevní skupina. :)

29.10.2022 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Přečteno jedním dechem. :)

23.10.2022 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Nějak pořád nevím co si o knize myslet... Není to styl, na který jsem zvyklá, ale zároveň jsem chtěla číst a rozluštit o co v tom jde...

19.10.2022 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Musím přiznat, že jsem byla milé překvapena. První díl pro mě byl velké utrpení, ale druhý byl podstatně lepší. Sice mě stále některé věci "zvedly že židle, " ale děj byl mnohem zajímavější. :)

02.10.2022 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Moc příjemná změna, kdy se autorka zaměřila spíš na dění okolo než samostatné vraždění. :) určitě se přečtu pokračování.

18.09.2022 4 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Tak tohle byl nářez. Nemohla jsem se odtrhnout a těšila se na další stránky.
Velmi zajímavý děj, který mě vtáhl a nemohla jsem přestat číst.

14.09.2022 4 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Neměla jsem velká očekávání, ale byla jsem moc milé překvapená. Knížku jsem si užívala a moc ráda se k ní večer vracela. :)

09.09.2022 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět jedna "šílenost" od Carter, ze které mi bylo fyzicky zle, ale nemohla jsem přestat číst. Teď si opět dám pauzu a přečtu si něco lehčího. :)

01.09.2022 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Po nudnější Vážce v jantaru, milé překvapení. :) Děj měl spád, čtení bylo zajímavé a poutavé. Ke knížce jsem se ráda vracela a nemusela se do čtení nutit.
Jen si neumím nějak zasadit do děje ten rozdíl tolika let odloučení, pořád postavy Jamieho a Clair vnímám jako "mladíčky. "

27.08.2022 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Velmi neočekávané zakončení, jen trochu strohé.

06.07.2022 3 z 5

Služebník smrti Služebník smrti Sam Christer (p)

Nemohla jsem se dostat vůbec do děje. Nakonec jsem knížku odložila.

30.06.2022

Pro mě byl druhý díl Lucčina dobrodružství mnohem čtivější, než první díl.
Užívala jsem si čtení a pokaždé se těšila, až budu moct opět otevřít knihu a ponořit se do ní.
Nebudu lhát, zasmála jsem se i si poplakala.

05.06.2022 4 z 5