FairyD. FairyD. komentáře u knih

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Veľmi pekný príbeh, typický pre tínedžerov. Príbeh o tom ako sa rodí láska už od detstva ibaže hlavný hrdinovia majú strach z odmietnutia, preto sa tomu druhému so svojími citmi nepriznajú. Kyler bol neskutočné vtipný, nešlo si ho neobľúbiť. Celkovo príbeh bol humorný ale nechýbala ani dramatická vsuvka.

Easy? Easy? Tammara Webber

Jedná z prvých kníh ktoré som prečítala a stále sa k nej rada vraciam. Je to krásne napísaný príbeh, plný emócii. Kniha dokáže vtiahnuť do deja a nepustiť.

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tejto príbeh je svojím vlastným spôsobom skvelý. Už iba samotná anotácia je tak napísaná že človeka priam núti si to prečítať. Miestami je príbeh pritiahnutý za vlasy, ale nejako mi to nevadilo. Bolo to vtipné, nechýbala láska a v niektorých kapitolách dokonca príbeh prekvapí.

01.05.2020 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Bohovské ukončenie série. Konečne som získala odpovede na mnohé otázky ktoré som si kládla. Skoro celú knihu som mala slzy v očiach, samozrejme občas som sa aj smiala. Príbeh bol tak podrobne napísaný a prepracovaný, dokazal vyvolať pocity ktoré boli neskutočne silné.

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Pekne napísaná kniha, netypické prostredie, boj o holý život, láska. Páčilo sa mi ako sa hlavná hrdinka zaprela a nevzdávala, aj keď mnohí by to už dávno ukončili. Popri ťažkých skúškach zažili aj plno smiechu. Spracovanie konca bolo úžasne.

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Krásne spracovanie príbehu. Ako je u tejto autorky zvykom nechýbalo, napätie, dráma a dobrodružstvo. Celý príbeh bol podtrhnutý humorom a hlavné láskou. Hlavný hrdinovia boli sympatické osoby a zároveň aj hrdinami, zachraňovali sa navzájom. Najviac sa mi páčilo ako jej vypočítaval ako dlho by spolu chodili v "normálnom svete“ .

Racer Racer Katy Evans

Mne osobne sa to páčilo, jasné možno tie predchádzajúce časti boli lepšie ale nejako neriešim. Bola som prekvapená akým smerom sa uberal Racerov život, ale ako bolo povedané jeho meno ho vystihovalo dokonale. Bol to sexi, vtipný príbeh. Hlavné postavy boli úžasné. Páčilo sa mi ako sa Racer postavil k svojej chorobe, ako si vedel aj napriek tomu užívať život a ísť za svojím snom. ( Presne ako jeho otec)

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Ďalší krásny príbeh z pera tejto autorky. Príbeh dokáže vyvolať množstvo pocitov. Nie raz som potrebovala servítku. Zároveň je podtrhnutý humorom a dobrodružstvom. Dokazuje že pravá láska nepozná prekážky a ak človek chce, všetko dokáže.

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Zaujímavý príbeh, hlavnú myšlienku to malo skvelú. Ibaže podľa môjho názoru sa s tým autorka mohla trocha viac pohrať ale inak je to pekný oddychový príbeh.

30.04.2020 3 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Pekný príbeh, bola som veľmi zvedavá ako sa bude dej vyvíjať a osobne som nebola sklamaná. Nebolo všetko celý čas ružové, boli chvíle plné napätia ale aj humoru.

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Anotácia vyzerala zaujímavo a príbeh ktorý sa za ňou ukrýval ma rozhodne nesklamal. Bola som plná pocitov od začiatku až do konca knihy. Hlavné postavy boli z úplne iného sveta so spoločnou nie veľmi ružovou minulosťou, avšak aj napriek prekážkam a predsudkom (aspoň z jeho strany) sa dokázali zamilovať. Na pozadí stojí detektívna zápletka a dialógy sú často pretkané aj humorom.

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Za touto obálkou sa skrýva krásny príbeh s množstvom humorných scén ale aj napätia. Rozhodne sa k nemu ešte v budúcnosti budem vracať.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jednoducho božská kniha. Hlavné postavy a ich príbeh vás jednoznačne dostanú.

London Road London Road Samantha Young

Pre mňa rozhodne jeden z najlepších dielov tejto sérii. Poukazuje že netreba súdiť ľudí na prvý pohľad a dať im šancu, pretože nikdy človek nevie aký životný príbeh sa skrýva za ich výzorom, správaním a tak podobne. Kniha sa čítala sama, hlavné postavy úžasné, nechýbali vtipné dialógy, napäté situácie a samozrejmé veľa lásky.

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Taká typická oddychová kniha pri ktorej netreba veľa rozmýšľať. Nič prevratné sa tam nedeje ale aspoň sa človek usmeje. Jej detičky boli super.

29.04.2020 3 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Táto prvá časť sa mi páčila viac ako druhá. Hlavné postavy mi boli sympatické. Príbeh sa čítal sám. Je to taká typická kniha pre mládež.

29.04.2020 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Krásna kniha o tom ako sa človek dokáže zmeniť - možno ani nie tak zmeniť celkovo, ale vystúpi na povrch jeho svetlá stránka - keď mu do života vstúpi osudová láska. Ako sa mu zmenia priority a dôležité hodnoty v živote.

29.04.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásny príbeh, plný lásky,humoru,smutku. Časti s Rafaelom nemali chybu :)

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Jedným slovom FAMÓZNY príbeh, plný napätia a zvratov so šťastným koncom. Bolo to krásne zakončenie celej série. Určite sa k tejto knižnej sérii ešte v budúcnosti vrátim.

28.04.2020 5 z 5

Útes Útes Nora Roberts

Ohromujúca dobrodružná kniha. Tato kniha dokáže vtiahnuť do deja, je krásne prepracovaná, či už sa to týka opisu minulosti, prítomnosti a jednoznačne opisom prostredia a dejovej línie. Vďaka podrobnému vykresleniu postáv som sa dokázala presne vcítiť do ich pocitov a emócii. Samozrejme ako je zvykom u tejto autorky nechýbalo napätie, dráma a nejaká ta kriminálna zápletka. To všetko podtrhnuté láskou. Kniha plna humorných scén a situácii ale sú chvíle pri ktorých sa aj oko zarosí od smútku.

28.04.2020 5 z 5