FairyD. FairyD. komentáře u knih

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Táto druhá časť série o bratoch Maddox sa mi páči oveľa viac. Čitateľ sa pri čítaní nenudí, v knihe nie je nič na viac a neobsahuje časti ktoré sú iba na natiahnutie knihy. Postavy a ich príbehy, zápolenie zo životnými prekážkami, osudy – to všetko dokáže čitateľa vtiahnuť do deja. Zápletka z FBI oddelenia tomu dodáva šmrnc. Na pozadí všetkého je láska, humorné ale aj vypäté situácie.

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Je to krásna knižka z mužského pohľadu, možno aj to je dôvod prečo sa mi táto druhá časť páčila viac. Čo bolo úžasné na konci bol vykreslení ich spoločný život po rokoch. Bolo to romantické, sladké, humorné ale nechýbalo ani napätie. Jednoducho povedané, krásny príbeh. Hlavné postavy sú sympatické osoby ktoré som si veľmi obľúbila. K tomuto príbehu sa stále rada vraciam.

Bláznivý Jack Bláznivý Jack Catherine Coulter

Fantastická kniha, už dlho som sa pri knihe nenasmiala. Od začiatku až po koniec prekypovala humorom. Tetičky Maude a Matylda boli jednoducho skvostné a historka Durban + narcisy nemala chybu. Zároveň to bol príbeh napätia a drámy, stále sa tam niečo nové odohráva. Jeden si už myslí že konečne jedna hrozba pominula a v tom momente boom a nová hrozba je na svete. Konečne sa všetko vyrieši už to vyzerá že budú žiť šťastne až do smrti a potom nastane zvrat, rana rovno do srdca a hlavný hrdinovia sa budú musieť popasovať s problémom ktorý im môže navždy zmeniť život.

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Ako bolo spomenuté v knihe Mencheres proste musel otriasť všetkými strašidelnými mýtmi o upíroch. Príbeh plný akcia a zvratov. Čitateľ sa aj zasmeje ale pocíti aj smútok. Vlad ako stále nemal chybu, neskutočne som sa bavila pri časti v ktorej pred ním Kira pila krv. Jedna z najkrajších veci v tejto knihe pre mňa bolo keď prišiel na to čo za temnotu to vída v budúcnosti.

26.04.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Vtipná romantická kniha s nádychom erotiky a množstvom dvojzmyslových poznámok. Samozrejme nechýbala mini dráma a nejaké to napätie. Je to kniha ktorá neurazí, avšak je to skôr príbeh na oddych. Kniha nie je veľmi dlhá takže na riešenie väčších problémov tam nejako nie je priestor. Každopádne je to svojím spôsobom originálny príbeh, určite aspoň čo sa týka toho banánu....

22.04.2020 4 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Prelínanie histórie s prítomnosťou. Je to krásne prepracovaný príbeh v ktorom sa stále niečo deje. Čitateľ sa pri ňou rozhodne nenudí. Zároveň sú tam spomínané legendy a podivné úmrtia ktoré vznikli za obzvlášť záhadných okolnosti. Príbeh je podtrhnutý humorom, reinkarnáciou a samozrejme veľkou láskou ktorá hory prenáša.

22.04.2020 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

(SPOILER) Veľmi pekne napísaný príbeh. Na začiatku mal každý predsutky aj keď v skutočnosti nepoznali životný príbeh druhej osoby a čo ich viedlo k takému to správaniu. Hlavné postavy si navzájom chceli dať príučku, nakoniec to skončilo veľkou láskou. Nechýbal humor, napätie, intrigy, láska,samozrejme tajomstvá a pretvárka.

21.04.2020 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Moja prvá prečítaná kniha z historického prostredia s upírov tematikou. „Ako sa zdalo upíri mali z pekného šťavnatého škandálu rovnakú radosť ako smrteľníci."
Keďže anotácia mi toho k príbehu moc nepovedala o to bol však príbeh zaujímavejší a napínavejší. Dialógy boli plné humoru a sarkazmu. Počas príbehu sa stále niečo dialo, neboli tam nudné ba dokonca ani zbytočné scény. Veľmi pekný oddychový príbeh.

21.04.2020 5 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Mne osobne sa táto druhá časť tejto séria páčila viac aj napriek tomu že už pár podobných príbehov s rovnakou tématikou uzrelo svetlo sveta. Je to táka oddychová kniha ale človek sa pri nej nenudí, pár veci dokonca prekvapí. Obsahuje humor ba aj napätie, hlavné postavy sú sympatické takže človek si ich rýchlo obľúbi.

19.04.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

"Láska není dokonalá. Život není dokonalý." Avšak táto kniha má k dokonalosti neskutočne bízko. Keď som ju otvorila nemohla som sa od nej odtrhnúť - lži,pretvárka, tajomstvá, pravá láska,boj o nadýchnutie, kamarátstvo až za hrob a ešte mnoho ďalších prvkov ktoré dokažu v človeku prebudiť neskutočne silné emocie. Zistíte že sa smejete a zrazu otočíte stránku a pre slzy už nevidíte. Rozhodne kniha ktorá stojí za prečítanie...

19.04.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Prekrásna kniha. Už samotná anotácia evokuje že sa za ňou ukrýva zaujímavý príbeh plný drámy a napätia. Celý je zahalený tajomstvom. Vyvrcholenie a koniec príbehu su úžasné,vzbudzujú plno pocitov. Zážitok z knihy je ako byť súčasťou deja. Kniha plynie plynulo a nič nie je navyše a nasilu písané.Hlavné postavy musite jednoducho milovať...

18.04.2020 5 z 5

Neodbytný hrabě Neodbytný hrabě Gayle Callen

Láska, intrigy, tajomstvá, faloš,napätie,dráma,humor, tieto slová sú charakteristické pre túto knihu. Páčilo sa mi ako po dlhej dobe niekto v hlavnej hrdinke videl človeka,človeka ktorý má sny a želania. A nevideli v ňom iba príťaž a hanbu. Konečne niekomu stála za pohľad.
Veľmi pekné spracovanie knihy, jedniné čo mi tam chýbalo bol aspoň krátky epilóg.

17.04.2020 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Melanie Rose

Krasný príbeh o reinkarnacii, prelína sa minulosť a prítomnosť. Prišlo mi to ale dosť zdlhavé a naťahované aj napriek prirodzenej dejovej línii. Ale všetko bolo vysvetlené a opísané do podbrobna, z deja neostala ani jedna otázka nezodpovedaná. Vyvrcholenie bolo pre mňa osobné prekvapením.

16.04.2020 4 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Nádherný príbeh s originálnou témou, nie jeden raz mi stekala slza po tváry avšak často sa objavil aj úsmev na tvári.Dej plynul rýchlo a plynulo, ľahko sa to čítalo. Príbeh chytí za srdce a hlavné postavy si veľmi rýchlo obľúbite. Rada sa k tejto knihe vraciam.

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Uprímne: Čakala som od toho viac. Anotácia vyzerala dobre, bola som rada že autorka napísala pokračovanie,chcela som vedieť ako im ide život po veciach ktoré si zažili. Ale nejako tomu chýbala ta správna ISKRA.

15.04.2020 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Anotácia znela veľmi zaujímavo, ale keďže autorku nepoznám tak som do toho nedavala kto vie aké nádeje aby som nebola sklamaná.
Samo o sebe to nebolo zlé, bol to pekný príbeh ( vtipný, s pointou, držal sa témy a boli tam vysvetlené aj jóga pozície ) ale autorka sa s tým mohla trocha viac pohrať.

15.04.2020 3 z 5

Náruč bezpečí Náruč bezpečí Catherine Anderson

Krásny príbeh ku ktorému sa stale rada vraciam. Človek sa pri nej zasmeje,vyroní nie jednu slzu a dočká sa šťastného konca. Okrem love story sa tu a tam objavia prvky napätia a hlavne dobrodružstva.

15.04.2020 5 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Ako bolo už spomenuté uplne sérii stačili tri časti, pretože to bolo zbytočné zdlhavé a v niektorých častiach som mala pocit že je to písané nasilu. Ale neľutujem že som to prečítala,svojím spôsobom to bolo super.

Avšak táto časť bola najlepšia z celej sérii, bolo úžasné ako sa všetko začalo rozplietať a vysvetľovať.

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Myslela som že Anna a Ethan mali v minulosti vzťah alebo niečo podobné, preto som bola dosť v pomykové že Anna vtedy mala iba 11. Našťastie potom to už začalo dávať logiku. Na veľkom odhalení, kto vlastne Anna je, by sa dalo trocha popracovať, pretože bolo také nemastné,neslané. Oproti predchádzajúcej knihe to nebolo až tak humorné. Páčilo sa mi ako si Anna išla za svojím snom,aj napriek tomu že sa chcela presadiť v mužskom odvetví ,dokázala si získať rešpekt svojích pracovníkov.Bol to príbeh o láske s krimi zápletkou a v ktorom nechýbalo ani napätie. Bolo super ako brali vitamíny a krmili vtáčiky. :D Aj napriek nedokonalostiam to bol pekný príbeh,ktorý stojí za prečítanie .

15.04.2020 4 z 5

Manželství s neznámým Manželství s neznámým Janet Chapman

Z nejakého nevysvetliteľného dôvodu som si myslela že kniha patrí medzi historické, až po začatí som si uvedomila že je z 21. storočia...
Čakala som že to bude typická romanca ale bola som milo prekvapená koľko sa tam toho dialo, aj keď u tejto autorky sa to dalo čakať.
Bolo to vtipné,bolo to precítené, bolo tam napätie a krimi zápletka,dej mal rýchly spád,človek sa pri nej nenudí. Proste úžasná kniha ktorá nemala chybu. Určite odporúčam prečítať.

14.04.2020 5 z 5