FairyD. FairyD. komentáře u knih

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Prekrásny príbeh, dokáže chytiť za srdce. Vtiahne do deja, drží a nepustí. Cítite s postavami, smejete sa s nimi, plačete s nimi, trpíte s nimi - zamilovávate sa s nimi pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.

14.12.2020 5 z 5

Táta k pohledání Táta k pohledání Rebecca Winters

Pekný príbeh vhodný na relax, škoda že happy end prebehol tak rýchlo.

10.07.2020 3 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Pri mnohých knihách je ich pokračovanie strata času, avšak v tomto prípade to vôbec neplatí. Je tu krásne opísaná sila lásky a odpustenia, hodnota priateľstva a rodiny. Dôkaz že všetko sa dá ak človek za to bojuje. Jednoducho krásny príbeh.

06.07.2020 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Jessica Hart (p)

Pekná kniha, s rýchlym tempom aj napriek tomu že viac menej sa situácie opakovali.

30.06.2020 4 z 5

Náhradní žena Náhradní žena Anne Marie Winston

Príjemná oddychová kniha.

28.06.2020 4 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Nemastné neslané. Bolo tam pár vtipných hlášok. Páčila sa mi časť „Telenovely nám dávajú cenné životné lekcie.“. Oproti minulým častiam to bolo ale veľmi slabé. Celú knihu sa nič nedialo, iba posledných 30 strán stálo za to. Obľúbila som si Haven a Hardyho, avšak ich vsuvka v tejto časti mi prišla nasilu, akoby už autorke došli nápady, tak im skomplikovala život aby v knihe mala o čom písať ďalšiu kapitolu, akurát to nezapadalo do deja a nakoniec sa už k tomu ani nevrátila.

28.06.2020 3 z 5

Květ lásky Květ lásky Christine Adams

Celú knihu som čakala na moment kedy vyjde s pravdou von a ono to autorka preskočila akoby to nebolo podstatné. Ale inak to bola celkom príjemná oddychová kniha.

24.06.2020 3 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Mám veľmi rada túto autorka a ani pri tejto knihe nesklamala. Rýchlo som sa do nej začítala a mala som problém ju odložiť, prečítala som ju za pár hodín. Príbeh nie je originálny, podobných námetov bolo nespočetne ale aj napriek tomu sa mi táto kniha veľmi páčila .

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Ďalší krásny príbeh z pera tejto autorky. Dráma, akcia, nadprirodzeno a popri tom láska. Kniha chytí a nepusti. Tento príbeh som čítala už niekoľko krát a stále neomrzí.

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Rozhodne jedna z najlepších časti série. Rýchlo dokáže vtiahnuť do deja, svojím opisom minulosti privedie človeka k slzám. Ale po čase to už je lepšie a čitateľ sa zasmeje. Skvelý opis, skvelá charakteristika. Nemám čo vytknúť tomuto príbehu.

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Podľa môjho názoru kniha bola dosť nezáživná, nejako som sa nedokázala začítať.

24.06.2020 3 z 5

Manželská tajenka Manželská tajenka Marie Ferrarella

Človek sa naháňa za peniazmi a potom príde na to že mu život a všetko na čom skutočne záleží utieklo. Častokrát až nehoda otvorí človeku oči, lež mnohokrát už je neskoro. V tomto prípade to ale vyšlo a hlavný hrdina ešte dostal šancu na nápravu.

23.06.2020 4 z 5

Láska ze zkumavky Láska ze zkumavky Amy J. Fetzer

Pekný príbeh, avšak zbytočne dlhý, na konci to už bolo o tom istom, mohla tam ešte vsunuť nejakú mini zápletku ak to chcela mať silou mocou dlhšie.

22.06.2020 3 z 5

Týden na Fidži Týden na Fidži Anne McAllister

Nebolo to zlé, páčil sa mi opis ba dokonca aj štýl písania autorky. Avšak hlavný hrdina mi nebol dvakrát po chuti a taktiež pasáž kde si uvedomil že ju miluje bola neskutočne slabá.

21.06.2020 3 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Na začiatku som sa nemohla začítať, pretože sa mi nepáčilo použitie retrospektívy. Ak už chcela mala to nejako odbiť v jednej spomienke, pretože nejako mi to neprišlo prirodzené a nevedela som sa zorientovať. Celkovo kniha bola taká nemastná neslaná, potenciál to malo ale podľa môjho nebol využitý v plnom rozsahu, inak to mohla byť skvelá kniha.

20.06.2020 3 z 5

Milenka svého manžela Milenka svého manžela Penny Jordan (p)

Bez dôvery to proste nejde. Ale ak ľudia majú byť spolu, osud zariadi aby boli.

19.06.2020 3 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Už dlho som nečítala tak skvelú knihu. Bola tam akcia, dráma, dobrodružstvo, krimi zápletka ( a nie jedná), ba dokonca aj pár myšlienok na zamyslenie a k tomu všetkému láska. Príbeh bol prepracovaný, rýchlo a ľahko ma dokázal vtiahnuť to do deja a nútil čítať ďalej a ďalej.

19.06.2020 5 z 5

Návrat nevěrnice Návrat nevěrnice Tessa Radley

Zaujímavý príbeh, z iného prostredia kde platia úplne iné pravidlá. Nepáčilo sa mi však ako mu rýchlo odpustila keď sa ani poriadne neospravedlnil.

18.06.2020 4 z 5

Italova vášeň Italova vášeň Elizabeth Power

Nebol to zlý príbeh ale prišlo mi to také nemastné neslané, aj napriek tomu že je to harlequin autorka do toho mohla dať viac.

17.06.2020 3 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Pekný príbeh, čítala som ho viac krát. Opis a charakteristika boli dokonalé ako je už zvykom u tejto autorky. Kniha sa čítala ľahko a dej postupoval plynulo.

17.06.2020 5 z 5