FairyD. FairyD. komentáře u knih

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Začiatok som si prečítala viac krát pretože som neverila že to vážne urobil – pri tejto časti aj mne bolo ťažko iba čo som to čítala, pretože to bolo úžasne opísané. Samozrejme ako celý príbeh, bol originálny, napínavý, nedokázala som odložiť knihu.

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Z predchádzajúcich časti som bola ako na tŕňoch čo sa týka tohto páru. Tešila som sa na ich príbeh a čo sa pokazilo na veľkej láske. Pekne spracovaný príbeh plný emócii.

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Fantastické ukončenie celej série, je to jeden z najlepších príbehov tejto série. Malo to originálný dej a zápletku , príbeh sa ľahko čítal. Určite sa k tomu ešte niekedy vrátim.

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Pekne zakončenie série. Thomasa som si v predchádzajúcej časti predstavovala ako takého ťuťka neviem prečo , preto som bola milo prekvapená aký bol z neho skvelý hlavný hrdina.

Šéf Šéf Vi Keeland

Pri niektorých scénach jednoducho nejde zadržať smiech, ale sú aj kapitoly ktoré vyvolajú slzy. Je tam pár nezrovnalosti čo sa týka policajného vyšetrovania ale to mi až tak nevadilo, predsa len to nie je detektívna kniha. Teda v skratke to bol pekný oddychový príbeh.

Rule Rule Jay Crownover

Mám rada tento príbeh, čítala som ho už viac krát. Príbeh dokáže vtiahnuť do deja, plynie plynulo, občas dráma, občas slzy či smiech ale nechýba šťastný koniec.

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Pekne napísaný príbeh, bolo to vtipné, smutné, ľahko čitateľne a malo to dej – na konci sa vyskytla aká taká dráma.

17.06.2020 4 z 5

Hledá se manžel Hledá se manžel Rebecca Winters

Začiatok veľmi naťahovaný, na druhej strane koniec veľmi rýchly. Hodila by sa kapitola navyše. Avšak čo sa týka opisu, tu sa nedá nič vytknúť.

17.06.2020 4 z 5

Návrat do Arizony Návrat do Arizony Diana Palmer

Myslím si že to je rozhodne jeden z najlepších harlequin príbehov.

16.06.2020 5 z 5

Tygří oko Tygří oko Diana Palmer

Celkom v pohode príbeh, avšak na začiatku sa zdalo že to mohlo mať väčší potenciál, ale niekde sa to zvrtlo.

14.06.2020 3 z 5

Jak napravit manželství Jak napravit manželství Carole Mortimer

Pekný príbeh so sympatickými hrdinami.

14.06.2020 5 z 5

Čestný doktor Čestný doktor Carol Wood

Prečítane jedným dychom. Hlavné postavy to mali v živote ťažké . Ja by som sa nedokázala obetovať tak ako oni, veď existovalo aj mnoho iných možnosti, ale to by potom príbeh nebol príbehom akým mal byť.

11.06.2020 5 z 5

Navzdory osudu Navzdory osudu Beverly Barton

Pekný príbeh, aj keď na koniec by sa zišla ešte jedna kapitola.

11.06.2020 5 z 5

Utajená láska Utajená láska Beverly Barton

Nejako mi nesadol Caleb, teda aspoň na začiatku, potom to už bolo dobré. Zároveň sa mi zdal Dannyho výstup pred koncom knihy až moc dramatický. Ale aj napriek týmto drobnostiam to bol pekný príbeh.

10.06.2020 3 z 5

Záskok Záskok Janet Dailey

Pekný príbeh, avšak na koniec by neuškodila ešte jedna kapitola.

10.06.2020 5 z 5

Hledá se máma Hledá se máma Barbara McMahon

Veľmi pekne napísaný príbeh.

10.06.2020 5 z 5

Vdaná, či ne? Vdaná, či ne? Annette Broadrick

Je to ďalší príbeh ktorý poukazuje na to aká je dôležitá komunikácia v každom vzťahu. Veľmi pekne spracovaný príbeh. Veľké plus je za vsuvku o tom ako sa spoznali.

09.06.2020 5 z 5

Srdeční záležitost Srdeční záležitost Diana Palmer

Krásny príbeh. Avšak vôbec by nebolo na škodu ak by z neho bol román, kde by to nemalo taký rýchly spád.

03.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Noo páni to bol teda príbeh. Pri mnohých príbehoch čitateľ neočakáva veľa, pretože ostane sklamaný. Ale čo sa týka tejto série očakávate veľa a dostanete ešte viac. Jeden príbeh lepší ako ten predchádzajúci. Plný napätia, drámy, zvratov a hlavne emócii. Rozhodne príbeh ktorý si dokáže udržať čitateľa do konca a ešte dlhú dobu po prečítaní.

31.05.2020 5 z 5

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Prvý príbeh hodnotím 3* neviem niečo mi tam nesedelo, dej plynul kostrbato a skoro nič sa tam nedialo. Druhý príbeh bol ale skvelý, za to 5*, napätie, drámu a humor, obsahovala skoro každá strana.

31.05.2020 4 z 5