Hledá se manžel

Hledá se manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86450/hleda-se-manzel-86450.jpg 4 17 5

Xan toužila po muži, který by ji miloval jen pro ni samu. Zdá se však, že nemá štěstí, protože Judde Coltrain jako by se po svatbě proměnil v její nejčernější můru.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin , Harlequin

The Badlands Bride , 1996

FairyD.
17.06.2020 4 z 5

Začiatok veľmi naťahovaný, na druhej strane koniec veľmi rýchly. Hodila by sa kapitola navyše. Avšak čo sa týka opisu, tu sa nedá nič vytknúť.

Makyt
17.05.2016 5 z 5

Dlouhou dobu jsem netušila, co se stalo Juddovi, že najednou taková otočka... pak trochu víc červená knihovna, ale oddechovka dobrá :-)

Fifth Element
20.01.2014 4 z 5

Celkem hezky pribeh, ale nelibil se mi styl psani.. Cela kniha byla takova nemastna, neslana...

mac.martina
15.08.2013 5 z 5

hezký příběh jen jsem byla smutná když se Judd začal po svatbě chovat úplně jinak než předtím, a mrzelo mě jak si nedal záležet ani na jejich svatebním obřadu a když nakonec zjistila pravdu jaký Judde opravdu je přála jsem si aby to dopadlo tak jak to nakonec dopadlo

kuti
03.06.2013 3 z 5

Docela pohodová oddechovka. A místy i zábavná. A schválně napište, kdy Vám došla pointa. Mně teda až ve chvíli, kdy dorazili ti bratři na první návštěvu. :-)