Vdaná, či ne?

Vdaná, či ne? https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123247/bmid_vdana-ci-ne-CZ5-123247.jpg 3 23 3

Na jeden den toho bylo opravdu moc. Sherri nejenže propustili z práce, ale po cestě domů se dostala do hromadné nehody na dálnici. Záchranáři ji ve vážném stavu převezli do nemocnice, kde prodělala těžkou operaci, a pak se tam ke všemu objevil on - její bývalý manžel Greg, muž, který ji zlomil svým chladem srdce a od kterého musela odejít. Ale zdálo se, že Greg tady je jen pro ni. Že by se změnil?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Married or Not? , 2007

Kudík
20.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Na daný žánr to nebylo špatné a já to četla aniž bych předem mrkla na anotaci, takže jsem byla i příjemně překvapená vraždou (seznámení se Sherri s Gregem) a celkem i akčním začátkem. Bohužel s postupujícím dějem přišlo zjištění, že se vracíme a držíme harlequinské šablony. Důvod jejich prvního rozchodu mi přišel malicherný, stačilo si pořádně promluvit.

FairyD.
09.06.2020 5 z 5

Je to ďalší príbeh ktorý poukazuje na to aká je dôležitá komunikácia v každom vzťahu. Veľmi pekne spracovaný príbeh. Veľké plus je za vsuvku o tom ako sa spoznali.

Shakespeare
11.05.2012

příběh dvou lidí, kteří se ztratili, ale náhoda jim dala druhou šanci