Manželství na chvíli

Manželství na chvíli https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82239/bmid_manzelstvi-na-chvili-2cY-82239.jpg 3 33 6

Jordan ani Lauren nikdy nečekali od života žádný velký vztah. On proto, že jeho práce agenta po samotářství přímo volala, ona si zase myslela, že pro muže není vůbec přitažlivá. Když je ale svedlo dohromady nebezpečné pátrání po unesené ženě amerického senátora, pochopili, jak se oba mýlili...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Momentary Marriage , 1988

georginaa
27.09.2020 3 z 5

Společné zájmy sbližují i když jsou to zájmy divoké, jako například pátrání po unesené ženě. Popírání přitažlivosti je nebezpečné z hlediska špatných rozhodnutí a pochyb. Když si však Jordan s Lauren připustí co k sobě cítí, hned prožijí vše naplno.

alzbeta4340
03.12.2017 3 z 5

Kuriozita! Dva agenti jedou osvobozovat unesenou ženu amerického senátora za železnou oponu do Brna. (Lze využít pro čtenářskou výzvu 2018 :-))
Za to Brno dávám o hvězdičku navíc.

PomněnkaPrvní
25.05.2015

Milá romance, místy vtipná. Škoda, že toho napětí tam nebylo víc. Také Lauren prezentovali jako matematického génia s hlavou na rébusy a záhady, ale nijak se to v knize bohužel neprojevilo. Příběh ale musí zaujmout, vždyť se z poloviny odehrává v Československu (v Brně) :)

Bet
18.01.2014 3 z 5

Velmi zajímavý příběh moc se mi to líbilo :)

maryzka
27.10.2012 2 z 5

Romantika a špionáš v jednom na konci studené války proč ne, alespon i z tohoto období se vytěží pěkná romance.

Layss
26.02.2012 3 z 5

Tohle je něco pro mě. Vášeň a nebezpečí dohromady. Mně se tato knížka celkem líbila...