Podivné hry

Podivné hry https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107817/podivne-hry-107817.jpg 4 68 12

Gabrielův anděl. Na útěku, sama, těhotná a ještě navíc i ztracená ve sněhové vánici! Laura to opravdu nemá jednoduché. A s Gabrielem, který se zničehonic objeví, aby jí pomohl, také ne. Je totiž nadmíru jasné, že ho nutnost trávit s Laurou čas obtěžuje. Že by byl nejradši sám, jenom se svými myšlenkami. Ale možná, že se Laura mýlí… A možná se v sobě mýlí i Gabriel sám! Závěť a úklady Jako kočka a pes! Tak se k sobě Pandora a Michael chovali snad odnepaměti. A teď spolu mají prožít šest měsíců v jednom domě, pod jednou střechou. Co vedlo strýce k tomu, aby do své závěti uvedl tak podivnou podmínku? Jenže… Jenže odmítněte sto padesát milionů dolarů! A těch šest měsíců možná nakonec vůbec nemusí být tak špatných…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Gabriel's Angel , 1989

turecko76
25.11.2022 3 z 5

Tezko hodnotit hvezdickami knihu, ktera ma dve povidky. Prvni pribeh me drzel tak do pulky, ale po odjezdu ze srubu to silne upadlo a byla to nuda. (4 hvezdicky za zacatek, 2 za konec). Druha povidka byla od zacatku do konce prijemne napinava a jeji nejvetsi chyba byla ta, ze moc rychle skoncila. (4 hvezdicky).

dr.romca
04.11.2020 3 z 5

Dva příběhy, druhý byl lepší. Knihu hodnotím jako průměrnou.

FairyD.
31.05.2020 4 z 5

Prvý príbeh hodnotím 3* neviem niečo mi tam nesedelo, dej plynul kostrbato a skoro nič sa tam nedialo. Druhý príbeh bol ale skvelý, za to 5*, napätie, drámu a humor, obsahovala skoro každá strana.

alzbeta4340
22.03.2020 4 z 5

Dvě harlekýnky od Nory Roberts. Ve srovnání s ostatními podobnými obě celkem ujdou. I když druhá povídka "Závěť a úklady" je veselejší a tím i zábavnější.
Hodnoceno v rámci žánru.

petvet
09.05.2016 3 z 5

Když jsem si půjčovala tuto knihu, tak jsem nečekala, že bude vyprávět dva rozdílné příběhy.
První příběh-GABRIELŮV ANDĚL
Hodně nepravděpodobný a naivní příběh. Lehce předvídatelný konec, ale četl se velice rychle.
Líbilo se mi přirovnání: ,,Paříž je jako starší žena, která ještě umí flirtovat" .

Druhý příběh-ZÁVĚŤ A ÚKLADY
Mnohem zábavnější děj,pobavila mě pasáž při čtení závěti. Závěr nebyl tak lehce předvídatelný-taková malá detektivka :)

Celkově k celé knize-jde o průměrný slaďák s dobrým nápadem.

hany77
26.10.2015 1 z 5

Abych byla upřímná, více naivní knihu už jsem dlouho nečetla. Velké zklamání....

helenkan
29.03.2015 3 z 5

Přiznávám,že jsem četla od autorky už lepší.Dávam za tři.

hrabenka
25.12.2013 5 z 5

Oddechovka,krásně se četla,příběh odsýpal,nenudila jsem se.

modranka
02.10.2013 3 z 5

Dve poviedky (harlequinky) z rannej autorkinej tvorby. Obidve poviedky viacmenej tvoria dvaja hlavný hrdinovia a len okrajovo nejaké tie vedľajšie postavy. Dvaja, čo sú niekde zatvorený a hľadajú si cestu k sebe. V roku 2013 to už nie je originálny námet, ale ak máte radi romantiku na jeden večer, čítajte!

raty
11.04.2013 4 z 5

Když jsem si půjčovala Podivné hry, netušila jsem, že jsou to dvě "Harlekýnky" vydané v jedné knize.
Ale bylo to pohodové a odpočinkové čtení.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Oddechová knížka,která se hezky četla.

Petunnka
21.08.2012 4 z 5

Oddechovka. Prostě víte jak to dopadne, ale stejně si to přečtete, protože co kdyby.... :-) Asi bych tak hodnotila všechny harlequiny. Moc jich přečtených nemám, tak neumím pořádně ohodnotit takovou tu omáčku.