Temnota v něm

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rebeccu, stydlivou majitelku knihkupectví, zcela pohltí omamný románek se slavným klavíristou Nicholasem Jacksonem; zaplaví ji vášní a dominancí a posléze ji se šrámy a zlomeným srdcem vyvrhne zpátky na povrch. Rebecca se snaží na vztah s Nicholasem zapomenout, ale právě ve chvíli, když už si myslí, že se jí to povedlo, se znovu objeví v jejím životě, odhodlaný získat ji zpátky. Nicholas už však jednou poodhalil temnotu, která se v něm skrývá... Dokáže s ním Rebecca znovu riskovat své tělo a srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379756/temnota-v-nem-3y6-379756.jpg 2.439
Série

Untwisted 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Omega
Orig. název

The Darkness within Him, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Temnota v něm

Přidat komentář
PetraT12
24.09.2019

Doufám, že autorka napíše další knihy v podobném duchu

knihkupkyne
28.08.2019

Co o této knize jenom říct... Myslím si, že samotné hodnocení mluví za vše. První polovinu jsem si říkala, že kdyby tato kniha vůbec nevyšla, zřejmě by to literárnímu světu jen prospělo... Několikrát jsem knihu chtěla odložit a už se k ní nevracet. Od druhé poloviny to bylo průměrné čtení, ovšem alespoň se to na rozdíl od první poloviny dalo číst.

Na knize mi vadí jak je jako celek psaná, opravdu se ze začátku špatně četla. Co mi dále vadilo byla mluva, opravdu jsem valila oči, jak jen tohle může někdo napsat....
Další díl si asi nepotřebuju přečíst, ale kdo ví...

pavlikova9332
24.08.2019

Kopie 50 odstínů? S nepatrnymi rozdily. Ona je majitelkou knihkupectví, on těžká minulost a boháč žárlí měl spoustu žen a ma i svého sluhu. Ucastni se chatitivni akce a je oblečená do stříbrných šatů, v aukci vyhraje, jo a místo kuliček použiji vibrační vajíčko, které také schová do kabelky. Až moc podobnosti a bdsm

Knihomolka97
23.07.2019

To bylo fakt hrozný. Nevadil mi ani tolik samotný děj, nemůžu si stěžovat, vzala jsem do ruky erotickou knížku, tak jasně, že to bylo hlavně o sexu a to jsem chtěla. Ale šíleně mě vytáčela Rebecca. Bože, ta byla blbá! Naivní, ufňukaná nána. Prý ,,stydlivá'' jojo. Nicholas mi byl nesympatický a jeho bratr Nathan byl divný. Prostě to celé bylo divné.:-D Styl vyprávění mi neseděl. A ten konec mě fakt rozesmál, takový slaďák...
Ještě, že jsem si knížku jen půjčila v knihovně. Původně jsem si ji chtěla koupit, ale po hodnocení na databázi jsem si to rozmyslela a jsem fakt ráda!

DominaCZ
18.07.2019

" Přírazem do mě zasunul svého dlouhána.
Přesně na to jsem čekala. "
Tak asi tak no.
Hvězda za obálku, jinak klasyše typyše ženská blbinka.
Akorát že tady si to trochu hraje na Vraní dívku - svazování, rákoska,pouta, krev stříká a on si to napřed užije a až pak se zhrozí co to vlastně udělal, a poté jde a udělá to zas, protože se vždy nějaká slepice která ho chce ...však víme.

kachnat
12.07.2019

Trochu kopie 50 odstínů šedi? Sex, sex, sex. O ničem dalším kniha prakticky není. Možná trochu těžkého dětství. Četla se dobře, rychle, ale je to fakt kopie odstínů šedi.

Mellisek
16.06.2019

Čekala jsem knihu o této tématice a taky jsem jí dostala.
Když jsem knihu začala číst poprvé jsem si řekla sakyš to je jak most mezi 50. odstíny díl. 1 a 2. - ale čím víc se příběh rozvíjel tím víc jsem věděla, že jsem se zmílila.
Trochu mě mrzí, že pokud se autoři pustí do BSM tématiky vždy dominantního popíší jako člověka s těžkou minulostí není tomu tak vztah BDSM je běžný a těchto případů je pramálo. Velice zajímavá kniha - trochu se obávám dalšího dílu o starším bratrovi, ale rozhodně stojí za přečtění.

TGM
12.06.2019odpad!

Plytký děj s neustálým popisem sexu...

1