Návrat domů

Ztratila paměť, ale ví, že se děje něco podivného. Je snad láska opravdu věčná? Od autorky neobyčejného příběhu Má noc je tvůj den. Všichni znají pravidla, jenom ona ne. Dokonce ani neví, kdo je a jak se ve sněhové bouři, ve které málem umrzla, ocitla. V rodině jejího zachránce se o ni postarají, ale Kate (jak si začne říkat, protože nezná ani své jméno) si připadá jako v podivném snu. Co si taky myslet, když domněle němé děvčátko promluví, aby jí sdělilo, že jeho mrtvá sestra ji čekala? Když se po domě možná promenují duchové, všude je samá záhada a nakonec se do všeho zaplete dívka z viktoriánských dob. Je snad možné, že jsme žili už mnohokrát předtím? A že se v nových zrozeních můžeme vracet ke svým selháním, abychom je napravili, k dávným bolestem, abychom je utišili - ale zejména ke svým láskám, které nikdy nepominou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113310/big_navrat-domu-QIG-113310.jpg 442

Vydáno: , Metafora

Coming Home, 2009

Kniha Návrat domů

petulkapeta
20.11.2021

Byl to můj prvni přiběh na tohle tema, přiběh plynul rychle a ja jsem byla sama zvědava co bude s Kitty a Garetem. I když ja jsi myslim kdo byl bratr jeji babičky autorka to nechala tak trochu otevřene.

FairyD.
16.04.2020

Krasný príbeh o reinkarnacii, prelína sa minulosť a prítomnosť. Prišlo mi to ale dosť zdlhavé a naťahované aj napriek prirodzenej dejovej línii. Ale všetko bolo vysvetlené a opísané do podbrobna, z deja neostala ani jedna otázka nezodpovedaná. Vyvrcholenie bolo pre mňa osobné prekvapením.

petra4080
12.09.2017

Když by měla kniha o 100 stránek méně, dala bych 4*, příběh je opravdu dost protahovaný. Jedná se o milé čtení, příběh lásky a tajemna. Konec je předvídatelný, ale to u tohoto žánru nijak nevadí.

Libkuci
14.01.2017

Vzhledem k tomu, že téma reinkarnace mám ráda, tak se mě to líbilo. Snad jen by se příběh mohl odehrát na méně stránkách. Ale dialogy a chování hrdinů bylo docela přirozené a nenásilné, vše v závěru vysvětlené do puntíku. Početla jsem si.

kika 13
11.04.2016

Nikdo z nás neví co si druzí lidé o nás doopravdy myslí.
A je to někdy lepší.Román se četl dobře i když já bych se hypnotizovat asi nedala,také mi vadilo,že u toho byli i další lidé.

Liduka
22.10.2015

Stejně jako první kniha Má noc je tvůj den, byla tato kniha moc pěkná. Obsahovala jak romantiku, tak napětí v podobě pátrání po tom, co se vlastně stalo Vincentově ženě a také oné záhadné Kitty z minulého života. Jediné co mi vadilo byly přehnané reinkarnace všech zůčastněných osob. To si mohla podle mě autorka odpustit a nechat pouze jednu a to u hlavní hrdinky.

Poutnice
12.10.2015

kniha byla zajimava a cetla se hezky. Pribeh je jiste originalni, ale kolikrat se clovek pozastavuje nad tim, co ktera postava knihy vlastne sleduje a proc.

Luccy78
17.05.2015

Moc hezký příběh s prvky tajemna.. Opravdu se mi líbil a jdu si sehnat další knihu od autorky :-)