Neodbytný hrabě

Lákavá viktoriánská romance z první poloviny devatenáctého století plná vzrušení a silné vášně. Robert Henslow, hrabě z Knightsbridge, navštíví vdovu po jednom ze svých padlých válečných spolubojovníků, paní Audrey Blakeovou, aby jí vyjádřil svou soustrast. Setkává se s velmi schopnou nevidomou ženou, již ukrývá její otec ve svém domě jako ve vězení. Audrey, v důsledku nemoci od dětství slepá, potřebuje pomoc, aby získala majetek, jenž jí po právu náleží, a obrátí se tedy na Roberta. Její plán na získání nezávislosti se však hroutí, když Robert trvá na tom, aby předstírali zasnoubení. I když se Robert domnívá, že Audrey bude mít ze lsti užitek, brzy zatouží po tom, aby se podvrh stal realitou a aby získal dámu pro sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307202/neodbytny-hrabe-wpo-307202.jpg 3.838

Brides of Redemption 2.

Vydáno, Oldag

Surrender to the Earl, 2016

Kniha Neodbytný hrabě

Bess.h
05.07.2019

Nebylo to špatné, ale první díl z trilogie byl asi lepší. Hlavní hrdinka byla sice zajímavá, ale na konci byla děsně nerozhodná, až mě s tím otravovala. Dávám 2,49 hvězdy.

munka
04.06.2019

Pekná oddychovka. Zaujímavý námet so slepou hlavnou hrdinkou.

Etule
06.09.2018

Překvapilo mě, že autorka v dalším příběhu série píše o hraběti, který se v předchozím díle v podstatě vyskytl jen jako zmiňovaná osoba, a ne třeba o bratrovi Cecilie. Nicméně se to ukázalo jako dobrý tah. Musím říct, že nesmírně obdivuji Audrey, protože právě téma slepoty mě zaujalo. A Robertovo chování od prvopočátku bylo opravdu výjimečné a moc si mě tím získal. Zatím nejlepší díl.
Jsem ráda, že se objevili i Michael s Cecilií. Plusové body za Audreyinu sestru Blythe.

rampapa
29.08.2018

Úžasná kniha.

mikika
23.10.2017

výjimečně originální zápletka s nezávislou hrdinkou, které se drahý hrabě musí kapku přizpůsobit, a ne naopak...

alzbeta4340
26.12.2016

Romance ozvláštněná nevidomou hrdinkou. Napsaná bez přehnané sentimentality.
3,5 hvězdičky

havrmoni
13.12.2016

Moc pěkná romantika. Hrdinové mi byli sympatičtí už od začátku. Jen to natahování ke konci ze strany hrdinky to bylo chvilkami únavné. Čekala jsem trochu jiný konec, s ohledem na typ knihy,ale nejsem zklamaná.

malazluta
02.12.2016

U této knihy nemusí člověk nijak moc přemýšlet, je to dobrá oddechovka a já jsem se u ní bavila.