Píseň lásky

Oregon, 1890

Alex Montgomery s hrůzou zjišťuje, že jeho mladší bratr zneužil prostou bezbrannou dívku. Sžíraný pocitem viny souhlasí, že zachrání rodinnou čest - ožení se a vychová bratrovo dítě. Netuší, že formální svazek s půvabnou němou Annie od základu změní jeho život.

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48109/pisen-lasky-48109.jpg 4.4129

Vydáno: , Levné knihy

Annie's Song, 1996

Kniha Píseň lásky

pip11
27.10.2021

Emotivní příběh trpce a krutě sužované neslyšící Annie. Všichni ji považují za blázna a nikdo se nesnaží ji pochopit a pomoci jí, a to ani její vlastní rodina. Až do chvíle, kdy musí nečekaně odejít z domu… Co ji čeká, a bude to změna k lepšímu…?

Hatshepsut
13.06.2021

Kniha byla moc krásná. Příběh Annie než potkala Alexe byl moc smutný. Ovšem ta pasáž, kdy jí Alex s Maddy měli vysvětlit, že je těhotná, byl velmi vtipně napsán.

LucieVero
30.04.2021

Krásný příběh o statečné Annie

vcielka
14.03.2021

Suhlasim s komentarom od scarletblue. Uplne vystihla moje pocity. Navyse mi celkom vrtalo v hlave, ze zo zaciatku myslienkove pochody a uvahy Annie posobili zaostalo a detsky a potom, ked sa pocas tehotenstva Alex naucil celkom rychlo odpozeravat rec z pier, tak rozpravala a uvazovala, akoby nebola nijak zanedbavana. Pricom som si uvedomovala, ze to dievca bolo uplne odrezane od spolocnosti i od knih. Poznalo len svoju najblizsiu rodinu, ktora s nou vobec nekounikovala ako so seberovnou, ani neuvazovali o tom, ze by im rozumela, tak sa nenamahali. A aj to vacsinu casu travila v lese a nie s nimi. Myslim si, ze jej vyjadrovanie by malo byt velmi tazkopadne, ale nebolo. Plus ten sex mi prisiel v knizke tohto typu uz taky prvoplanovy. Som citatelka cervenej kniznice a v podstate ho cakam v kazdej jednej knihe, ale tu mi akosi nesedel. Prislo mi to tak trochu nasilne tam vtlacene. A aj tie presladene happy endy alebo ten pribeh s mysou na stanici mi celkom nesedia. Inak ma samotna knizka celkom prekvapila. Bola mila. Ale aj ked suhlasim s kazdym jednym slovom od scarletblue, dam jej o jednu hviezdicku navyse, pretoze 3 davam fakt priemernemu priemeru a tato bola predsa len o kustik lepsia :)

FairyD.
15.04.2020

Nádherný príbeh s originálnou témou, nie jeden raz mi stekala slza po tváry avšak často sa objavil aj úsmev na tvári.Dej plynul rýchlo a plynulo, ľahko sa to čítalo. Príbeh chytí za srdce a hlavné postavy si veľmi rýchlo obľúbite. Rada sa k tejto knihe vraciam.

scarletblue
23.01.2019

Krásný příběh a úžasný námět s neslyšící hlavní hrdinkou nepochopenou okolím. Tak proč jen tři hvězdičky? Začátek strhující a až do půlky skvělý. Chybělo mi tam nějaké rozuzlení, druhá půlka knihy mi připadala natahovaná a bez nápadu. Chybělo mi tam to jak si celé město uvědomí svou chybu (nebo tak něco), nějaké rozuzlení s otcem hlavní hrdinky a s Douglasem. Jinak skvělá scéna, když ho Alex zmlátil, ale chyběl mi tam nějaký střet s hlavní hrdinkou.
Pro mě je Annie v celé knize dost nevýrazná, věčně na někom závislá.
Každopádně rozhodně stojí za přečtení. Líbilo se mi, že je to zase jiný námět.

rampapa
07.01.2019

Moc hezky příběh. Knížku velmi doporučuji. ❤❤

happy19
09.12.2018

...citlivé téma...chvílemi smutné...ale za konec musím dát pátou*