V síti lásky

Faith dobře ví, že Gray pohrdá jí i celou její rodinou, protože jeho bohatý papá kdysi utekl s její svůdnou matkou. Ráda by ho za to nenáviděla, ale nejde to - pokaždé když na ní spočine jeho zrak, narůstá v ní palčivá touha po něm. Při pohledu na ni by jí i Gray nejraději padl k nohám, ale nesmí. Přísahal přece, že se pomstí a že jejich jméno zničí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42242/v-siti-lasky-y7e-42242.jpg 4.4219
Vydáno, Alpress

After the Night, 1995

Kniha V síti lásky

Khira
19.12.2020

(+ SPOILER) Podla mna velmi dobre napisane. Vsetci sme vedeli kto je vrah ale mne to nevadilo. Faith sa nezlozila pri prvom probleme a uznajme, ze jej autorka nalozila naozaj dost. Poradila si sama s rodinou, s bratom, s "ulicou" a vypracovala sa v živote na uroven, ktoru jej iste par ludi mohlo zavidiet. A nepotrebovala k tomu chlapa. Ale chcela ho. A to je jeden velky rozdiel za ktory ma autorka u mna v tejto knihe plus. Chovanie Moniky skutocne nechápem. V tomto pripade bola väčšia slapka ako Faith. Zachranila to u mna jedine ta jej posledna veta matke. To vazne pobavilo. Gray bol rozhodny, podla opisu fesak, aj nejaky charakter mal - urcite niekde. Napriek tomu som sa nevedela do postavy do hlbky zahryznúť a musim uznat ze jedna z mala knih kde mam radsej zensku postavu. Napriek tomu hodnotim velmi dobre. Mile,sem tam vtipne, ak vas neprekvapi, ze vrahom je záhradník alebo nejake ine takéto povolanie tak je to kniha pre vas.

alnahu
12.05.2020

Příjemná odpočinková kniha,tak jako všechny knihy od této autorky.Její příběhy mají vždy romantický ráz s detektivní zápletkou.
Konečně se mohu zase opět vrátit ke svému koníčku čtení-teď jsem trávila čas šitím roušek a že jich bylo asi 200 ks-ani jsem je nepočítala ,ale mám z toho dobrý pocit,že jsem byla alespoň trochu užitečná.

jinbr
11.05.2020

Jo, tohle se mi líbilo... Hezky se to četlo, mělo to spád, i tu zápletku. Zároveň tam bylo minimum erotických scén. Super

FairyD.
29.04.2020

Anotácia vyzerala zaujímavo a príbeh ktorý sa za ňou ukrýval ma rozhodne nesklamal. Bola som plná pocitov od začiatku až do konca knihy. Hlavné postavy boli z úplne iného sveta so spoločnou nie veľmi ružovou minulosťou, avšak aj napriek prekážkam a predsudkom (aspoň z jeho strany) sa dokázali zamilovať. Na pozadí stojí detektívna zápletka a dialógy sú často pretkané aj humorom.

Kudík
10.04.2020

Knihy od této autorky můžu. :) Její romány s detektivní zápletkou jsou nenáročné. Hlavní hrdinka Faith Devlinová se mi obzvlášť líbila. Hlavně to, co se sebou a svým životem dokázala, aniž by se nechala zlomit. Gray Rouillard za ní trošku pokulhával, ale i on měl své lepší chvíle, nejvíc mě pobavila jeho fóbie. A pachatel byl relativně hned jasný.

Luciska13
29.02.2020

Jedna z nejlepších knih L. Howard, která sleduje osudy hlavních hrdinů od dětství až po dospělost. Líbila se mi hláška, kde se přirovnávali k Montekům a Kapuletům, naprosto výstižné. Ačkoliv jsem měla zhruba od poloviny jasno, kdo je vrah, napětí se s každou další stranou stupňovalo a já jsem musela odložit knihu až po poslední přečtené stránce.

bezzink
23.09.2019

Ma prvni kniha spisovatelky a za me tedy prumer, coz je asi v zaplave 5ti hvezdickovych hodnocenich nepopularni nazor. Romanticka linka se mi libila, mam rada hastereni mezi ustredni dvojici a i to kdyz se naoko nemuzou vystat. Ovsem ta radoby detektivni linka mela znacne trhliny. Samozrejme muselo byt hned vsem jasne, kdo je za celou tou "situaci". Zkratka to bylo hodne trivialni, aspon pro me.

Knihomolka97
27.03.2019

Pěkná knížka se zajímavým originálním dějem. Hlavní hrdince jsem držela palce a byla jsem na ní hrdá co dokázala. Gray mi nesedl, trvalo mi dlouho než jsem překousla to, jak se zachoval a vlastně jak se choval celou dobu. Štvalo mě, že za všechno obviňoval její rodinu..ale jak se chovala jeho rodina, bylo v pohodě...pff.
Ale příběh byl skvělý, romantika, špetka erotiky, intriky, detektivní zápletka, no zkrátka klasická Howardovka.
Název knihy je úplně, úplně mimo. Ale to platí u většiny knih od autorky, jen se nenechat odradit. :-)