Nebezpečně blízko

Když se Bailey vydá na dovolenou, netuší, jak velké dobrodružství ji čeká. Při přeletu hor vysadí motor letadla a pilotu Cameronovi se jen s potížemi podaří nouzově přistát. Oba jsou zranění a Bailey si uvědomuje, jak těžké bude přečkat v mrazivé divočině. Že jim jde opravdu o holý život, to se jim potvrdí po zjištění, že havárie jejich letadla nebyla žádná nehoda......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/37131/nebezpecne-blizko-5j6-37131.jpg 4.2182

Up close and dangerous (2007)

Vydáno:, Alpress

Evka27

Protože jsem nedávno přečetla Hora mezi námi, tak toto byl dost slabší odvar. Ale ke kafi nebo když už není co číst, tak dobrá změna.

Tesset

Nebylo to vyloženě špatné, ale četla jsem už podobné a lepší. Největší mínus má u mě velmi zrychlený konec.

Lee7

U knihy jsem se bavila :) jen na mě moc rychlý konec

Mindy
04.12.2017

Kniha mě zklamala,zvrtlo se to v červenou knihovnu, nejdříve se nesnáší, nakonec se milují, čekala jsem víc dobrodružství a ne takový slaďák.

Ivetaa
09.11.2017

Kniha se četla dobře, od Lindy H. jsem už četla ovšem lepší romány.
Prosím ostatní hodnotitele: NEPROZRAZUJTE dopředu, kdo je pachatelem. Už jsem se s tím setkala u více hodnocení a hodnotitelů. Děkuji

lifeoptimist
30.10.2017

výborná, nepoznala jsem, kdo je ten záporák, podezřívala jsem někoho jiného (ne Setha), takže za mě dobrý a určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu

bekule
27.06.2017

Skvělá kniha ke které se určitě zase vrátím. Miluji dobrodružné knihy, boj o přežití v extrémních podmínkách a ještě okořeněné o romantiku. Paráda.

moudivlacek
03.03.2017

Prostě skvělé, já to říkám stále - nesuď člověka podle vzhledu, ale dle jeho duše a srdce. Asi ze začátku by nikdo neřekl, co všechno je v Bailey. U Camerona jsem to trochu podvědomě vycítila díky jeho vojenské minulosti, a i když i jeho jsem obdivovala, největší díl dostala Bailey.
Jsem zhnusena, co všechno člověk udělá pro peníze, o které přišel díky své hlouposti a nezodpovědnosti.
A zase musím říci, že Seth, který pro mne byl jen bohatý lidský odpad, pak dosáhl toho, že jsem mu dala šanci.
Mohu jen doporučit si tuto knihu přečíst.

smartasan
21.10.2016

Autorka opět nezklamala.... nádherný příběh.

cukrovka
05.07.2016

Velmi čtivě napsáno. Zajímavá zápletka, napínavý děj. Nestačí jen přežít pád letadla, ale také se musíme dožít záchrany.

Baraliska
21.06.2016

Není to jen knížka, která má jen hezký obal, ale má i hezký obsah:).

alzbeta4340
18.05.2016

Něco takového bych opravdu nechtěla zažít. Nicméně v podání Lindy Howard může být i pád letadla v horách romantickou záležitostí. Konec je trochu strohý, ale i tak to bylo pěkné.

maruna
04.03.2016

Kniha se mi moc líbila, napínavá, mezi Bailey a pilotem Cameronem se po nouzovém přistání zrodila láska, boj o přežití i trochu erotiky v mrazivé divočině. Rozuzlení překvapí.

arkel
25.02.2016

Mně se tohle vůbec nelíbilo...Téměř celá knížka popisuje způsob přežití na horách na sněhu a romantiky tam moc není...Za mě má L.H. daleko lepší knížky, viz třeba Dokonalý muž, ten se mi moc líbil...

Dadla1
06.02.2015

perfektně napsaná knížka, poutavý děj, četla jsem jedním dechem, závěr jiný než jsem čekala, ale o to lepší, všem doporučuji

avad
23.01.2015

Napínavý příběh. Havarie letadla v krutých a mrazivých horách. Zjištění, že nešlo o nehodu, ale o úmysl.
A nakonec překvapivé rozuzlení.

malen
28.10.2014

Mám trochu rozporuplné pocity - zpočátku se to velmi napínavě vyvíjelo, ale pak děj sklouzl do červené knihovny. Přestože se knížka velmi dobře četla, já byla zklamaná, čekala jsem víc.

dubakm
03.09.2014

Tak tohle byla další Howardovská klasika :-)) Žádná zničená květinka, ale žena, která má rozhled a umí používat ruce i na jiné věci než jen pro krásu a potěšení. Při příštím letu si balím Bailey do zavazadla :-)
A Adriassa kde jsi vzala, že on je božsky krásny a ona strašně, strašně krásna ? Nic takového jsem tam totiž nevyčetla, oba byli popsaný jako pohledný, ale ne vyloženě super krásny. Pohledných je víc než 70% lidí, záleží na úhlu pohledu :-)

Samira
13.04.2014

Moc pěkná knížka, vtipná, napínavá a dobře vymyšlená. Hlavně závěr a nečekané vyústění zápletky. Něčemu jsem se musela pousmát, ale celkově se to četlo strašně příjemně. Hlavní postavy si mě oba získaly, jen vytýkám, že tam nebyl alespoň kratičký epilog, i když se to dalo dobře odhadnout.
Celkově stojí za to, doporučuji!

petrulka
24.01.2014

Lehké čtení, romantiiiika okořeněná bojem o přežití v divočině..přečteno na jeden zátah :-)

vaili
02.12.2013

Tak slušná kniha, kde teda jsem nestíhala při záchraných pracích Bailey :)) to snad normální člověk nemůže být tak sečtělý a šikovný, protože pokud ano tak bych na sobě měla asi dost zapracovat... :)

renefer
06.10.2013

Ačkoliv knížky od této autorky moc nemusím, tahle se mi líbila. Četla jsem spoustu kladných a nadšených recenzí na knihy od LH, takže jsem se jimi zazásobila a jak jsem začala číst, tak mi došlo, že tohle není můj šálek čaje. Nicméně každou poctivě přečtu a pak pošlu dál. Až na tuhle. Možná, že to není úplně typický styl této spisovatelky, ale já jsem se celou dobu skvěle bavila. Nejvíc mě dostal "připojený Karlík" :-)

Charley
16.09.2013

Nebylo to špatné, ale něco mi v tom chybělo. Nedokážu ale přesně říct co. Nicméně jako oddechovka to ušlo. Závěr mi přišel asi nejzajímavější.

hošanda
14.08.2013

Knížka se mi moc líbila.

Misha*
21.07.2013

Ta knížka se mi moc líbila, je napínavá a strašně romantická.. Nádhera '))

avad
26.04.2013

Kniha se mi moc líbila, vřele doporučuji.

Adriassa
29.01.2013odpad!

Ona je strašně a strašně krásná a on je božsky krásný, prostě oba téměř dokonalý. Pro fanoušky červené knihovny asi dobrá kniha, ale mně se nelíbila.

zoja
22.10.2012

Dávám pět hvězdiček. Pěkná romantika a ke konci jsem upustila i slzu :-)

Evaevelína
20.10.2012

Mě se kniha také líbila.Překlad byl pěkný a vtipný.U mě představa zafungovala.Jo závěr byl opravdu nečekající,škoda že jsme byli ochuzeni o epilog.

modranka
28.09.2012

Scény sa mi zdali trochu pritiahnuté za vlasy. Neviem si totiž predstaviť milovanie s otrasom mozgu, v mrznúcej zime bez strechy nad hlavou. Myslím, že si autorka pomýlila rozpálený piesok na pláži so zamrznutými horami. Ale asi si povedala, biela je biela, tak čo! Ale ponúkla aj pár vtipných dialógov. Záver však bol prekvapujúci, preto som dala 4 hviezdičky, inak by boli len 3 .