Nezvěstná

Jina je převelena k elitní jednotce jako operátorka dronů. Po náročném výcviku odjíždí na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388374/nezvestna-ERb-388374.jpg 4.3149

GO-Team 2.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Alpress

The Woman Left Behind, 2018

Kniha Nezvěstná

Khira
20.12.2020

Ja som to uplne zrala. Radim medzi top knihy. Dejova linia pomsty bola o nicom. Ale to ma absolutne netrapi. Zamilovala som sa do knihy uz v momente ked sa k nej prvy krat blizili na cvicisku. A boli naozaj zlaticka. Velke plus davam za to, ze z nej autorka neurobila dokonaleho zabijaka po vycviku ale slo to cez náhodu a neistotu. Levi ako velitel bol skutocne super. Vnimala som medzi nimi emocie a napätie a to sa ani nemuseli dotknut. Syria so mnou fakt pohla. Prezivala som to viac z pozicie Leviho. Koniec bol sice uponahlany, tak nejako si pri Linde zvykam ale stale mi to prekaza. Urcite sa k nej vratim. Charakter viacerých postav sa mi velmi pacil, bolo to originálne. Uvitala by som viac romantiky. NAPRIEK TOMU ZA MNA TOP

cukrovka
01.11.2020

Skvělé čtení. Zajímavý příběh, poutavě zachycena tvrdost výcviku a akcí bojových jednotek, psychika a soudržnost týmu. Líbila se mi Jinina nezdolnost a odhodlanost vše zvládnout. Jen nechápu kdo psal anotaci, ději vůbec neodpovídá a i název knihy je dost zavádějící.

Kešu1981
28.10.2020

Já bych teda padákem neskončila, ani za zlatý prase nee :o) skvěle se to četlo...

vladka1695
28.10.2020

Dobře se četla, doporučuji!

magic11
18.10.2020

Jsem spokojená, četla se dobře, trošku zklamání, když se to zvrtlo do plytké plátky hlavních hrdinů. Ženám se to bude asi líbit, pro chlapy asi nic moc

Lofda
27.05.2020

Hotovo, přečteno a.. Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla! Mám ráda filmy typu Speciální jednotka (ha, zrovna včera zase dávali v TV) a seriály jako Seal team, a tohle se tomu svým způsobem dost podobalo. Prostě pár správných hochů v akci.. Prožívala jsem s Jinou seskoky padákem (asi bych si to uměla užít víc, no nic ;-) ) i všechny ty pocity při jejích misích, bylo to napsáno vážně věrohodně.. Jen nechápu, kdo psal anotaci a vymýšlel český název knížky??

jinbr
13.05.2020

Zde platí mnoho z toho, co jsem napsala u prvního dílu. Vyprávění je poutavé, nezahlcuje a neotravuje. Zajímavý příběh, dobré pohledy do psychiky podobných bojových či obranných jednotek. Příběh Jiny, jejích kolegů a Leviho je hezký, citlivý a zároveň vede k zamyšlení.
Za mě super

Kudík
04.05.2020

Jina byla moje ideální hlavní hrdinka, sarkastická, hubatá a přesto vtipná a odolná. Líbil se mi popis výcviku a následně první akce, kdy se jí povedla parádní věc, a potom ta oslava v salónu. :) Leviho jsem chápala i jeho rozhodnutí při akci v Sýrii. A musím přiznat, že mi bylo vážně líto (SPOILER) obou dvou ztrát, ať ten druhý byl jakýkoliv.
Anotace je neodpovídající obsahu.