Nezvěstná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jina je převelena k elitní jednotce jako operátorka dronů. Po náročném výcviku odjíždí na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388374/big_nezvestna-ERb-388374.jpg 4.3188
Série:

GO-Team 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Alpress
Originální název:

The Woman Left Behind, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Nezvěstná

Marci_Vaj
10. července

Tak trochu malý náhled do světa drsných mužů v utajení....k tomu trocha romantiky, lásky, přátelství. Pěkné to bylo :)

zuzikis
28. června

Tuto knihu opravdu od autorky miluju, ale název je trochu zavádějící. Je to úplná klasika od Howard. Romantika + napětí + humor + akce. Navíc ti chlapi mě opravdu bavily :-) :-) :-) Pohodové čtení na večer.


Amazonka72
06. června

Tahle kniha má pro mě zvláští příběh... resp. velmi neobvyklou cestu, jak se ke mně dostala. Po dlouhé době jsem navštívila knihovnu, kde mě zaujala květnová akce "rande na slepo". Rande vypadalo následovně - v knihovně leželo zabaleno v bílém papíře několik knih. Na každé z nich byl pouze lísteček, jaká kniha je - vybrala jsem si komentář "odhodlaná a dobrodružná". Půjčila jsem si ji a teprve po rozbalení jsem zjistila, s "kým mám tu čest". První postřeh - obálka je opravdu velmi důležitá, dokáže spolehlivě odradit na první pohled. Anotace - když jsem si ji přečetla, měla jsem pocit, že knihu vrátím bez toho, že bych ji dala šanci. Ale podlehla jsem lístečku v knize, kde knihovnice psaly, abychom nesoudili knihy podle obalu... A tak jsem jí dala šanci a začala se seznamovat. A nebylo to úplně "marné" rande... zkrátka taková příjemná oddychovka, i s tou trochou romantiky... což se dalo čekat. Přeci jenom to mělo být "rande". Zajímavý příběh z prostředí elitních jednotek. Jina byla opravdu odhodlaná, i já taková občas jsem, nebylo těžké jí rozumnět. Takže rande dopadlo nakonec docela dobře... nebyla to ztráta času.

Atara16
29. května

Pěkná oddechová s napětím na odpolední čtení :-)

Laf
01. května

Kniha se mi moc líbila. Sice jsem nejdříve nad ní váhala, ale nakonec padl los i na ni a jsem za to ráda, neboť mne hned kniha vtáhla a skoro nepřetržitě jsem četla až do konce, jak je to poutavě napsané. Autorka upoutat prostě umí, a proto všem vřele doporučuji :)

Ulrika
27.09.2021

Jako vždy mě kniha od L. Howard pohltila a přečetla sem ji jedním dechem. Napínavé, romantické čtení na podzimní sichravy večer.

petulkapeta
23.09.2021

Přiběh jsem si užila od začatku do konce byl skvěly tak jako Babe (Jina). Nevzdala se a pokračovala tam kde by jiný už davno zkončil... Levi byl skvělý takový chlap..prostě fakt super přiběh...

proni
01.08.2021

Krásný čtivý příběh..

1