Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388374/bmid_nezvestna-ERb-388374.jpg 4 214 65

GO-Team série

< 2. díl

Jina je převelena k elitní jednotce jako operátorka dronů. Po náročném výcviku odjíždí na nebezpečnou misi. Tam je po bombovém útoku prohlášena za mrtvou. Ačkoli byla veliteli Levimu její účast od počátku trnem v oku, nikdy nenechal žádného člena týmu na holičkách. I kdyby měl přiznat, že ho k tomu nutí víc než jen vojenská čest.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Woman Left Behind , 2018

Šánka
09.12.2018 4 z 5

Když pominu anotaci ( ten, kdo ji psal, snad knihu ani nečetl), zapomenu na název knihy a rozhodně !! nebudu očekávat thriller, tak jsem právě dočetla klasickou howardovku :-).
Jako vždy mix romantiky, správného jiskření mezi hlavními hrdiny s troškou humoru a kapkou napětí i dobrodružství. Asi jsem četla od Lindy H. i lepší kousky, ale je to fajn čtení, nepřekvapilo, ani nezklamalo....

narisa
27.11.2018 5 z 5

Kniha byla úplně úžasná. Jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Název mi k příběhu moc nesedí, protože hlavní hrdinka moc dlouho nezvěstná nebyla. V podstatě můžu říct, že nejvíce se mi líbily první dvě třetiny knihy, což byl Jinin výcvik. To bylo prostě úžasné, jednak to co zažívala, jednak její vtipné hlášky (vážně jsem se u toho dost nasmála - třeba Vadermobil :) a to jak do něj nemohla nastoupit :)), a taky užané vztahy v celém týmu. Poslední třetina knihy pro mě byla trochu, slabší a smutnější, i když šlo o happyend. Jina byla skvělá ženská postava, která mi velice imponovala svými postoji a chováním, a také tvrdohlavostí, výdrží a odvahou. Kéž bych byla alespoň částečně jako ona. Do knihy jsem se vážně zamilovala. A jasně, taky do Leviho :)

Jacinda
25.11.2018 4 z 5

Zůstanu-li u linie romantika, jsem naprosto ok. Sice mě trochu překvapilo, že se anotace odehraje v 5/6 knihy na pouhých 10 stránkách a více jak tři čtvrtě knihy je v zásadě o výcviku Jiny. Také vztah ostatních agentů neodpovídá úplně popisu, vlastně podle anotace se jedná o absolutně odlišnou knihu. Nicméně já měla zrovna chut na romantiku a kromě pár klišé, kdy se hrdinka tradičně uráží a cuká, aby bylo natažené vztahové pnutí, jsem spokojená.

Bobina74
04.11.2018 4 z 5

Chcete celou noc číst a jít spát až ráno? Tak začněte odpoledne číst tohle. Už je to druhá kniha od této autorky a zase dobrý. Romantika, napětí i prostředí mi sedly.
P.s. : ach ta rána....

zatylka
03.11.2018 5 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila a určitě nejsem zklamaná. Je to jedna těch lepších jaké od spisovatelky známe.Musím dát plné hodnocení.V knize jsou sympatické postavy,napětí,dobrodružství,humor a romantika.Vše co mám ráda v románech pro ženy.