Falešná manželka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost – vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Nenachází však bratra, ale jeho nejlepšího přítele, hezkého důstojníka Edwarda Rokesbyho. Je v bezvědomí a nutně potřebuje její pomoc. Cecilie přísahá, že s ním zůstane a zachrání mu život, i kdyby to znamenalo malou lež. Když se Edward po šesti měsících probere, je více než zmatený. Jeho vzpomínky jsou velmi mlhavé, a když mu všichni tvrdí, že Cecilie je jeho žena, tak tomu věří. V okamžiku pravdy však může mít Edward pro novou paní Rokesbyovou několik překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404504/falesna-manzelka-lm9-404504.jpg 4112
Série

Rokesby 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Girl With The Make-Believe Husband, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Falešná manželka

Přidat komentář
Lee7
14. února

Pro mě byla slabší než první díl, chyběl mi v ní správný impuls.. i když dějově byla vydařená a zaslouží si obdiv. Další příběh z rodiny Rokesby a navnadění k bratru číslo tři.

ladaol
08. února

Milá kniha, odpočinkové čtení na dovolenou, rozhodně neurazí.


PerlaZP
18.12.2020

Musím se přiznat, že jsem očekávala trošku jiný příběh - Asi mi chyběla nějaká pořádná zápletka - Nevím...
Příběh nebyl vyloženě špatný, ale první díl se mi líbil prostě více...
Knížce dávám tři hvězdičky a doufám v lepší pokračování této série...

AliceTief
05.08.2020

poutavý příběh, krásně napsané a samosřejmě krásný happy end =)

rampapa
27.07.2020

Zamilovala jsem si tuhle sérii a tenhle příběh. Na příběh o Edwardovi jsem se hodně těšila a jsem nadšená. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku.

Ála1968
02.05.2020

Moc se mi líbila série Bridgerton-bylo to úžasné.Totéž jsem očekávala i tentokrát,ale bohužel,nějak to nebylo ono.Nebylo to vyloženě špatné,ale asi jsem čekala něco více.

FairyD.
30.04.2020

Pekný príbeh, bola som veľmi zvedavá ako sa bude dej vyvíjať a osobne som nebola sklamaná. Nebolo všetko celý čas ružové, boli chvíle plné napätia ale aj humoru.

jaja1989
27.04.2020

Zajímavý námět, který se čte jedním dechem.
Jak snadné je se zamilovat přes dopisy????

1