Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprosto dokonalé❤žádné zbytečně okecávání kolem,vždy rovnou k věci. Moc mě baví knihy této autorky,nemůžu se dočkat dalších krásných knih od ní. No a Tristan to je nej miláček♡♡♡

22.08.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Jůůů,to teda byl slaďák.Čekala jsem sice příběh o drsným rockerovi a nakonec to byl takovej...mazel méďa♡ Vůbec mě to ale nevadilo,bylo to čtivé.Moc se mě to líbilo a teď jen zas čekat na další výtvory od autorky:)

17.04.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásná kniha ,jakož to všechny od této autorky. Příběh o síle, porozumění a přátelství. Krásně se to četlo, až je mi smutno že už je konec a musím čekat na další pecku. Corey je moje hrdinka,hned mě padla do oka a Hartley je prostě miláček. Mohu jen doporučit,skvělé oddychovka ♡

04.03.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Už teď miluju celou sérii Milesáků♡ bylo to hravé, vtipné a sakra čtivé:))) A i když bych je občas oba propleskla,tak to bylo prostě úžasné. Mohu jen doporučit

25.06.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Já ty hokejky fakt miluju❤a vlastně i ty jejich baby:) Velcí kluci s velkým♡ Co příběh to originál a člověk se neodtrhne dokud to nepřelouská do konce. Rozhodně je to další série ke které se s chutí vrátím a dám si ji najednou:)))

08.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Noooo SAKRA TO BYL NÉŘEZ!!! Musím říct že jsem s tím bojovala...hodně. Z této knihy mám v sobě tolik pocitů. Ze začátku mě nakopla, ale když jsem četla dál tak jsem ji nenáviděla. No a konec mě odrovnal,protože to jsem opravdu nečekala! Smekám před autorkou a její představivostí. Mě osobně to děsí,jelikož jako matka bych na něco takového ani nepomyslela. Chvilkama jsem měla chuť to ani nedočíst,ale zvědavost byla silnější. Konec byl jaksi otevřenej,ale hodně překvapivej. Tentokrát autorka překvapila jedinečností,každopádně sice dávám 5☆,ale jedno vím určitě. Tuto knihu už číst znovu nebudu.
PS: Obálka povedená a vystihuje tu temnotu v příběhu

05.06.2020 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Příběh Jasmine a Ivana,byla skvělá jízda♡Nejvíc jsem si užívala ty jejich hádky,to byla pecka. Tak trochu jsem záviděla povedenou rodinku Jasmine. Kniha naprosto splnila mé očekávání, vlastně i překvapila. Pohodová kniha plná očekávání, vtipu , důvěry a lásky.

16.05.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Přesně takhle jsem si příběh Reida představovala❤ Reid je takové to zlatíčko a už v předchozích dílech jsem si ho oblíbila. Autorka opět nezklamala a stvořila krásný a sladký příběh, u kterého si člověk odpočine. Moc se mi líbí že v příběhu jsou čtenáři v kontaktu i s předchozími z BAM. Tak a teď zase čekat na další jednohubku;)

20.03.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tááák, za mě super kniha. Předvídatelná ale pohlcující. Emmy jsem si hned oblíbila tak jako ostatní. Je to fajne parta,bavilo mě to jejich hašteření:)Už se nemůžu dočkat dílu o Aidenovi;)

28.03.2020 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

K sérii BAM nelze absolutně nic vytknout,co díl to pecka ❤ O Vanovi a Olívii sice v předešlých dílech nebylo nějak zvlášť psáno,ale toto bylo fakt moc pěkný počtení. Moc se mě líbí jak tam stojí všichni při sobě. Říkají že jsou rodina a to nemají stejnou DNA,bohužel ne vždy to bývá v reálu. Kolikrát právě rodina je ta která dokáže ublížit nejvíc.
Rozhodně ke klukům z BAM se budu ráda vracet ♡♡♡a potřebuji další nálož těhle zlatíček;)

30.05.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

No co k tomu říct....tyto dvě ženský po hromadě je sázka na jistotu. Co kniha to romantická a pohodová pecka, rozhodně potřebuji další takové;) Hazel a Mattea jsem si hned zamilovala♡
PS: Ovšem za mě bych nepřemýšlela o návratu k chlapovi který by zrušil svatbu, by frčelll!!!

18.05.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi smutný a chvilkama až depresivní příběh, avšak to neubralo na čtivosti knihy. Děkuji že autorka to zakončila sladkým happy endem, ufff. Má první kniha, kterou jsem poctivě prořvala od začátku až do konce:)))

11.05.2021 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

No páni ....nemam slov!!! To byla teda jízda,Whitney opravdu ví jak má zaujmout čtenáře;))) Od knihy se nešlo odlepit. Andrew a Aubrey....úplně jsem si je zamilovala. Fakt jsem se s nima zasmála. Kniha měla náboj,vtip, erotiku a na konec sladkost. Nemohu opomenout autorčino přiznání...smekám a o to víc si ji vážima nemohu se dočkat další krásné knihy

24.04.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

No ja musím říct že se mi to líbilo. Zbožňuju jejich knihy,pokaždé u nich vypnu a proplouvám příběhem. Vlastně mě byl blízký, ostatně asi jako většině z rozvedených rodin. Bylo to vtipné,hravé,dojemné a sladké❤

16.04.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Jůůů to byla pecka :) to je tak když se sejdou dvě úžasné autorky co to dokážou rozjet:D Absolutně úžasné, vtipné a sladké .Takovéto knihy v dnešní podělané době zahřejou na ❤

12.02.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Autorka kterou mám moc ráda a po přečtení této knihy a hlavně té zápletky si ji nesmírně vážím a smekám. Kniha byla nádherná a o to víc když jsem se dočetla že do toho dala kus svého života. Kéž by to takhle vždy skončilo

09.12.2018 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Áááách to bylo krásné pohlazeni❤ Opravdu povedený příběh a ještě krásnější happy end.Jj Wardka prostě umí. Nemoce jsou svinstvo, s kterýma člověk musí bojovat a je důležité mít kolem sebe lidi co vás vždy podrží. Toto byla krásná kniha,pohádka jak má být;-)

04.09.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Už od začátku vás to vtáhne a nepustí! Super počteníčko co má koule;-) Příběh úžasný,postavy úžasný...prostě není absolutně co vytknout.
Mohu jen doporučit
A už se neskutečně těším na další díl❤

24.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

No tak musím říct že mě autorka docela rozsekala,jsem asi zvyklá od ní na něco jiného. Z tohohle příběhu mě chvilkama až bolelo srdce,myslím že není nic horšího než ztratit své dítě....natož tímto způsobem. Příběh se vlastně rozvíjel vtipně a nevinně. No a na konec to byl takovej doják. Velmi čtivé dojemné počtenícko♡

11.07.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Nooo...bylo to opravdu výbušné:) Miluju tenhle typ knih♡a tato je velice vydařená. Jak je psáno je to taková nová moderní a víc sexy verze Pretty Womann. Každopádně není čas se u toho nudit,jen vás to nutí číst dál a dál. Mohu jen doporučit

10.06.2021 5 z 5