Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

30 nocí vášně 30 nocí vášně Christine D’Abo

A mě se to náhodou líbilo!!! Příběh hezky plynul a člověk neměl čas se u toho nudit. Postavy sympatické...takže si nestěžuji. Vlastně to byla fajn oddychovka:-) Doufám a těším se na pokračování, když to bylo tak pěkně zakončené ;)

13.11.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Prostě další pan dokonalý;-)...tento díl byl za mě asi nejslabší,ale vzhledem k tomu že patří částečně k BAM tak nemůžu jinak než dát 5

10.11.2021 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

No musím říct že předešlá dílka mě zaujala více. Tentokrát mě přišlo že to nemělo šťávu. Sice také fajn oddych,ale prostě to nebylo ono

04.11.2021 3 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Taková milá,sladká pohádka. Nenáročné čtení se sympatickými postavami. Moc se těším na další jednohubku

22.10.2021 5 z 5

Živly noci Živly noci Sherrilyn Kenyon

Popravdě je mi smutno že je konec:( a také mě mrzí že nejsou všechna dílka.Moc jsem si to užila, byla to příjemná změna s fajn postavami . Wrena jsem měla hned ráda,asi proto že byl tak tichý a tajemný a Marguerite byla bojovnice.
PS: Moc by mě zajímal příběh Nicka

20.09.2021 5 z 5

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Tento díl je asi zatím nejpovedenější. Příběh Zareka byl dost smutný a emotivní.

13.09.2021 5 z 5

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Je to fajn nechat se takhle unášet fantasy příběhem. Je to velmi čtivé,plné napětí a vzrušení se spousty nadpřirozenými potvůrkami;-)

11.09.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Páni to byla ale smršť...takhle rychlej rozjezd jsem nečekala. Autorka se s tím rozhodně nepárala:-) Jelikož mám ráda tyhlety temný hajzlíky,tak jsem si knihu užila. Příběh je nabitý energií a spousty sexu,takže vlastně žádná nuda;-)))

09.09.2021 4 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Jak mě chyběla tahke sexy potetovaná a opiercingovaná banda ❤Miluju tuhle partu do jednoho, pokaždé je to příběh nabitej erotikou a emocemi. Rozhodně mě neomrzí to číst a doufám že budou přibývat do party další a další postavy;-)
Už se nemůžu dočkat příběhu s tajemným průserářem Asou♡

06.09.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Áááách to bylo krásné pohlazeni❤ Opravdu povedený příběh a ještě krásnější happy end.Jj Wardka prostě umí. Nemoce jsou svinstvo, s kterýma člověk musí bojovat a je důležité mít kolem sebe lidi co vás vždy podrží. Toto byla krásná kniha,pohádka jak má být;-)

04.09.2021 5 z 5

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Fajn fantasy pohádka pro dospělé. Zajímavý příběh,autorka to měla pěkně propracované. Chytlavé,čtivé a rozhodně vzrušující. Je to fajn změna ponořit se do fantasy příběhu;))
PS:takovou knihu bych také brala ;-)♡

30.08.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Jsou knihy z kterýma bojuju abych je dočetla a jsou knihy jako je tato...přála bych si aby nikdy nezkončila. L.J.Shen je úžasná spisovatelka a všechny její knihy miluju❤ Co kniha to pecka. Penn a Daria úžasné osobnosti i když zlomené,tak si cestu k sobě našli. Strašně se těším na další pokračování a i další dílka od této autorky ♡♡♡

29.08.2021 5 z 5

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Milá a nenáročná kniha u které se pobavíte a odpočinete. Příjemné hlavní postavy a v celku chytlavý příběh. Taková jednohubka na propršené dny;-)

26.08.2021 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprosto dokonalé❤žádné zbytečně okecávání kolem,vždy rovnou k věci. Moc mě baví knihy této autorky,nemůžu se dočkat dalších krásných knih od ní. No a Tristan to je nej miláček♡♡♡

22.08.2021 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Obálka za mě 5☆ hlavně ta druhá;))) No a příběh 3☆Bohužel to bylo takové celé přesládlé a Jana mě chvilkama fakt štvala.

18.08.2021 3 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Mě se to náhodou líbilo. Příběh se četl hladce a opravdu jsem se nenudila. Odpočinková kniha k vodě;)

13.08.2021 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Kniha kterou jsem odložila a opět se k ní vrátila,ale bohužel pořád jsem se nemohla začíst. Anotace mě navnadilla ,ale jaksi to nesplnilo mě očekávání. Prostě mě tam chyběl nějakej odvaz a trochu nějakého humoru. Za mě jedna velká nuda

11.08.2021 2 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Od této autorky mě snad ani kniha nemůže zklamat. Opět velmi milé čtení, nic náročného. Bavilo mě plout příběhem,bylo to napsané jak ze strany Love tak Juda. Což bylo osvěžující a pěkně to plynulo

09.08.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

No tak tomu tedy říkám žhavé počteníčko. Kdo má rád vzrušující a erotické příběhy, tak s touto knihou si určitě užijete;)
Akorát VAROVÁNI...nevim jak dlouho vydržíte bez další dávky, když konec byl SAKRA tak otevřenej. Takže doporučuji počkat na celou sérii.
Jinak za mě 10☆z 5....mohu jen doporučit.
Opravdu strhující příběh ❤

08.08.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tak já teda nevím, mě to teda úplně neoslovilo. Konec byl jeden uspěchanej frmol(a to jsem se hodně přemlouvala ať to dotáhnu) a celkový příběh byl až moc dokonalej
Kniha co neurazí, ale rozhodně se k ní nevrátím

04.08.2021 3 z 5