estelina2300 estelina2300 komentáře u knih

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Možná mě za to ukřižujete, ale tato kniha se moc nelíbila. Připadala mi taková zdlouhavá, a nic moc se tam nedělo. Přečetla jsem ji jenom silou vůle do čtenářského deníku. Omlouvám se ale tato kniha mi vážně moc nesedla.

19.03.2015 3 z 5

První První Kiera Cass

Tento díl byl zatím nejlepší. Moc se mi líbilo vyvrcholení s rebelama, ale i mezi zrojúhelníkem, jen se mi zdálo, že ten konec byl trochu odfláknutý.... Ani nevíte jak jsem pyšná, že sem můžu napsat, že jsem to přečetla v angličtině

22.04.2015 4 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Už se mi to zdá všechno na jedno brdo, mám Flanagana ráda, ale už mi to začíná připadat všechno stejný..

07.08.2015 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Tato kniha se mi moc nelíbila, ale připadala mi jedinečná, kdo by psal o životě malého štěněte a zároveň to i fotil?

31.01.2014 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Wow, nevím co dodat. Jedno má asi to, že to byla neuvěřitelná jízda, která mi nedovolila se od té knížky odtrhnout.

14.05.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl, mi připadal ze všech nejnudnější. Amerika se nemohla rozhodnout a pořád tápala. Potom se mi to zdálo ohrané a přestalo mě to bavit. Čekala jsem víc. Velkém zbytečný díl.

22.04.2015 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Originální knížka, která mě velmi bavila

19.09.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tato kniha se mi celkem líbila, ale konec mě celkem sklamalo.

14.10.2013

Zlata, slunečná víla Zlata, slunečná víla Daisy Meadows

toto knihu jsem taky četla když jsem byla malá

05.10.2012 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

SPOILERY!!
Jak jsem tak četla komentáře tak jsem jediná, kterou Helena moc nebavila. Heleny mi je trochu líto, ale prostě tak to je, vždycky musí být někdo, kdo to bude ten "mučedník". I když ji obdivuj za to, jakému rozhodnutí musí čelit. Celou knihu jsem doufala, že Laia končí s Eliasem a ne s Keeranem. Keerana jsem prostě nikdy neměla ráda a jsem ráda, že se z něho stal záporák.

Tato kniha byla skvělá a už se těším na pokračování.

28.09.2017 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Když jsem si přečetla anotaci, tak první co mě napadlo je, že větší "slátanina" to snad být už nemůže. Ale od první kapitoli jsem se do této knížky zamilovala. Cinder jsem fandila všemi deseti. Děj mě uchvátil a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Moc se těším na další díly. Snad mě nezklamou...

27.11.2015 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Kniha mě docela zklamala, čekala jsem víc.

07.08.2015 3 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Někdo říká nudné, ale mě se zdál možná i lepší než první. Rozhodně je tam víc 'romantiky' než v prvním díle, kde mi chyběla. Jinak pořád docela originální knížky. Nemůžu se dočkat na další díl.

29.03.2015 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Upřímně?? Moc veliký dojem to na mě neudělalo, asi jako pár dalších nejsem povídkový typ. Nechápu, co znamenala ta 1. kapitola. Ještě nevyhledávám v literatuře hlubší zamyšlení, zatím mi stačí ty moje jednoduché knížky..

06.02.2015 2 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

trochu lepší než první díl :)

16.01.2015 4 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Zase dobrá kniha, moc mě bavila a přečetla jsem ji mou rychločetbou, i když jsem měla pocit, že někdy Hanku zastřelím, když byla s Vincentem. Moc doporučuji :-)

29.09.2014 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Tato kniha byla skvělá moc se mi líbila později byla zdlouhavá a nudná. Ale potom mě to zase nadchlo.

25.10.2013 5 z 5

Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) Astrid Lindgren

Dětská velmi srandovní knížka

10.10.2012

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Skvělá knížka která mě moc bavila.

10.10.2012 5 z 5

Magický kompas Magický kompas Thomas Brezina

Je to hodně dobrá knížka

03.10.2012 5 z 5