Hora štírů

Araluenský král Duncan má pro Hala a bratrstvo naléhavý úkol. Jeden pokus o zavraždění princezny Kassandry byl překažen, vrazi ale nepřestanou, dokud nesplní svou povinnost, kterou považují za věc cti. Volavky s hraničářem Gilanem se proto znovu vypraví do Aridy. V poušti musí vystopovat vrahy, proniknout do horského doupěte jejich sekty, najít jejich vůdce a zastavit ho. Obávaný zabiják však není jedinou hrozbou, které musejí čelit. U pobřeží se schyluje k námořní bitvě a po Volavkách se žádá, aby pomohly starému příteli Araluenců v boji. Volavky jsou nuceny rozdělit své síly, mezi rozpálenou pevninu a zrádné moře. Podaří se jim splnit úkol dřív, než vrazi najdou svou královskou oběť?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226099/big_bratrstvo-hora-stiru-2aj-226099.jpg 4.6347

Bratrstvo 5.

Dobrodružné, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Scorpion Mountain, 2014

Kniha Hora štírů

poník654

Samozřejmě moc hezky napsaná a nechybí ani humor. Mám ráda všechny postavy(ale ne ty zlé:)), už se moc těším na šestý díl.

Další dobrodružství a opět úspěšné. Není k tomu co dodat. Snad jen to, že konec byl, jako vždy, plný humoru až se člověk u toho opravdu musí smát nahlas.
PS: Teď mě chytla myšlenka, že kdybych si tohle četla tenkrát při hodinách ve škole, tak na mě všichni koukají jako na naprostýho debila a říkají si ,,Čemu se tak gebím,,. :D

Kerberos

V tomto díle se prolínají osudy Bratrstva s hraničáři, zachraňují princeznu Kasandru před sektou nájemných zabijáků Štírů. Použila jsem na čtenářskou výzvu, hraničáři jsou přímo závislí na pití kávy.

hana4834
24.12.2021

Noc jsem se pobavila asi nejlepší díl těším se na pokračování

vojta888
15.03.2021

zatím asi nejlepší díl ze série

Sariega
29.10.2020

ne tak dobrý jako minulé díly ale přesto suprový

Luigi1
13.10.2020

Zde opět zvítězily Halovi nápady a jednotnost Volavek

Dorota09
11.08.2020

Super kniha hned jdu číst další díl.