Hora štírů

Araluenský král Duncan má pro Hala a bratrstvo naléhavý úkol. Jeden pokus o zavraždění princezny Kassandry byl překažen, vrazi ale nepřestanou, dokud nesplní svou povinnost, kterou považují za věc cti. Volavky s hraničářem Gilanem se proto znovu vypraví do Aridy. V poušti musí vystopovat vrahy, proniknout do horského doupěte jejich sekty, najít jejich vůdce a zastavit ho. Obávaný zabiják však není jedinou hrozbou, které musejí čelit. U pobřeží se schyluje k námořní bitvě a po Volavkách se žádá, aby pomohly starému příteli Araluenců v boji. Volavky jsou nuceny rozdělit své síly, mezi rozpálenou pevninu a zrádné moře. Podaří se jim splnit úkol dřív, než vrazi najdou svou královskou oběť?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/226099/bratrstvo-hora-stiru-2aj-226099.jpg 4.6224

Bratrstvo (5.)

Scorpion Mountain (2014)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Hora štírů

PhoebePollard
včera

Nejoblíbenější díl z celé skvělé série. Doporučuji.

Mabie
25.07.2018

Jako vždy super.

marek1278
21.02.2018

Další skvělý příběh Halla a jeho bratrstva, bavil jsem se, jen škoda toho moc rychlého konce, čekal bych trochu více :) Těším se na další díl

Aniday
04.02.2018

jsem moc ráda, že se děj stáčel ke starým dobrým známým... až se mi zastesklo 8)

kach_ni
28.01.2018

Zatím nejslabší kniha ze série bratrstva. Příběh se neuvěřitelň vlekl. Na konci šlo naopak vše hopem a během pár vět odjeli z Aridy do Araluenu a hned do Skandie.

DuncanIdaho
04.07.2017

Opět pěkný nenáročný příběh. Je vidět, že původně to mělo být pro děti. Přesto ale doporučuji přečíst i dospělím.

Jůšo
02.07.2017

Pěkné. Líbí se mi, jak se Flanagan snaží do příběhu zapojit postavy z Hraničářích učně. To je potom taková nostalgie.

KydlochMoris
02.02.2017