Umrlčí tváře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Posádka bratrstva uvězněná v obrovské bouři na moři, odchýleni daleko ze svého kursu a přežívají vyplaveni na břehy země, která není ani na jedné z Halových map. Jsou sledováni, ale neví, jestli jsou místní lidé spojenci, nebo ne - do té doby, dokud se bratrstvo nevloží do záchrany dvou dětí před dravým medvědem, které Volavkám zajistí vděk Mawagansettů. Ale mír netrvá dlouho. Bezcitný, válku si přející kmen Přízračných tváří míří jejich směrem a Volavky musí svým novým přátelům pomoci odvrátit invazi. Mezi napínavými bitvami a situacemi, ze kterých se tají dech, jedna z Volavek bude muset udělat bolestné rozhodnutí, které může změnit bratrstvo navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309614/umrlci-tvare-XGt-309614.jpg 4.6126
Série:

Bratrstvo (6.)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)
Orig. název:

The Ghostfaces (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Umrlčí tváře

Přidat komentář
PhoebePollard
21. května

Velmi smutné a už ne tak dobré, jako předchozí díly, ale pořád skvělé. Lepší, než 75% fantasy literatury pro mládež dnešní doby.

Sarka14
22.06.2018

Další skvělá kniha z téhle skvělé série. Jen kdybych jí neobrečela...

Aniday
25.02.2018

krásné - i když velmi smutné zakončení celé série...

kach_ni
03.02.2018

U této knihy se mi líbila změna, že Volavky byly dlouhou dobu na souši. Zápletka s medvědem byla prostě skvělá a záverečný boj nepředvídatelný. Díky za další krásnou knihu.

Gurus
08.01.2018

Tak toto byl zatím ten nejlepší díl série.

*Spoiler* Ach Johne...proč jsi musel zabít Tekumsu...hezkou mladou. Ani by mi nevadilo, kdyby tam Stig zůstal. Hal by mohl mít novou pravou ruku a to Ingvara. Jelikož jsem četl anotaci na 7 díl (Caldera, nevím jakto bude v ČR) tak jsem věděl, že Stig s Tekumsou nezůstane a ke konci to bylo už jasné. Tekumsa musela zemřít nebo nemusela? Simsinet ji mohl někaj zachránit hrdině a ona mu mohla dát přednost. *konec spileru*

Těším se na sedmý díl :-) A pozor měl by tam být i nový hraničářský příběh!

Jůšo
14.07.2017

Zavést Volavky do neznáma a děj zasadit spíše na pevninu, než na moře, byl dobrý tah. Alespoň bylo víc mozností, jakým směrem se mohl příběh vydat. Nemůžu to říct jistě, ale zdá se mi, že tohle byl závěrečný díl celé série. Pokud tomu tak opravdu je, závěr se podařil.

Roanicka
30.05.2017

John Flanagan je jedním z mých dvou nejoblíbenějších autorů. Jeho knihy jsou naprosto neuvěřitelné a tahle nebyla vyjímkou. Důvtip a preciznost jeho postav a děje jsou pro mě prostě tím nejlepším z fantasy světa :)

Jane007
18.04.2017

Neskutečně báječná knížka. Je mi úplně jedno, že jsou Flanaganovy knížky určeny pro poněkud mladší čtenáře. U nás je čte celá rodina a nemůže si je vynachválit. Každopádně Umrlčí tváře jsem si skvěle užila. Zbožňuji vtípky mezi jednotlivými členy bratrstva, Thornovy skvělé proslovy a Hala celkově. Dala bych víc hvězdiček, kdyby to šlo.