Umrlčí tváře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Posádka bratrstva uvězněná v obrovské bouři na moři, odchýleni daleko ze svého kursu a přežívají vyplaveni na břehy země, která není ani na jedné z Halových map. Jsou sledováni, ale neví, jestli jsou místní lidé spojenci, nebo ne - do té doby, dokud se bratrstvo nevloží do záchrany dvou dětí před dravým medvědem, které Volavkám zajistí vděk Mawagansettů. Ale mír netrvá dlouho. Bezcitný, válku si přející kmen Přízračných tváří míří jejich směrem a Volavky musí svým novým přátelům pomoci odvrátit invazi. Mezi napínavými bitvami a situacemi, ze kterých se tají dech, jedna z Volavek bude muset udělat bolestné rozhodnutí, které může změnit bratrstvo navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309614/umrlci-tvare-XGt-309614.jpg 4.6159
Série

Bratrstvo 6.

Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

The Ghostfaces, 2016

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Umrlčí tváře

Přidat komentář
Didi15
26. února

Tak Flanagan to rozjíždí, zatímco do prvního dílu jsem se musela zacitat, tak postupem jsou díly lepší a lepší. Tenhle díl jsem si fakt užila, Bratrstvo jsem se zamilovala stejně tak jako Učně. :)

Zelený_Drak
06.12.2019

Poslední velké dobrodružství, které se vyloženě nabízelo a Volavky ho ještě nezažily. Osobně mi přijde zvláštní, že jejich hostitelé byli tak mírumilovní, že potřebovali nejen pomoc, ale i naučit všechno od píky. Neznám ale reálnou historii odpovídající plavby. Bohužel mě dost zklamal konec. Mám za to, že autor měl tímto dílem sérii důstojně uzavřít. Také nechápu, proč se tak úzkostlivě bojí oženit kohokoliv z posádky. Dvojčata Ulf a Wulf mohla mít obě ženu a dál se vesele plavit po mořích. Jako všichni ostatní ženatí skandijští mořeplavci. Zdá se mi, že Flanagan v HU i Bratrstvu usilovně vysílá zprávu, že svatbou a založením rodiny všechna dobrodružství končí.

VitoP
19.08.2019

Dobrá kniha je taková, kdy po dočtení ještě chvilku (i delší) vstřebáváte co jste zažili spolu s hrdiny. Dobrá kniha je prostě taková kdy si řeknete "V jedenáct musím jít spát, zítra brzo vstávám." a i přesto zůstanete vzhůru o další hodinu až dvě, jelikož prostě nemůžete jít spát když chcete vědět více a více. A mě nezbývá nic jiného než poděkovat panu Flanaganovi za přesně takovou knihu.

Viky007
29.05.2019

Řekla bych, že se jedná o nejpovedenější příběh ze série Bratrstva. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Přestože je tento díl kapku drsnější, jistá pohádkovost tam stejně je. Ale komu to vadí, že jo. Těším se, až s Volavkami vypluju za dalším dobrodružstvím!

PhoebePollard
21.05.2019

Velmi smutné a už ne tak dobré, jako předchozí díly, ale pořád skvělé. Lepší, než 75% fantasy literatury pro mládež dnešní doby.

Sarka14
22.06.2018

Další skvělá kniha z téhle skvělé série. Jen kdybych jí neobrečela...

Aniday
25.02.2018

krásné - i když velmi smutné zakončení celé série...

kach_ni
03.02.2018

U této knihy se mi líbila změna, že Volavky byly dlouhou dobu na souši. Zápletka s medvědem byla prostě skvělá a záverečný boj nepředvídatelný. Díky za další krásnou knihu.

1