Umrlčí tváře

Posádka bratrstva uvězněná v obrovské bouři na moři, odchýleni daleko ze svého kursu a přežívají vyplaveni na břehy země, která není ani na jedné z Halových map. Jsou sledováni, ale neví, jestli jsou místní lidé spojenci, nebo ne - do té doby, dokud se bratrstvo nevloží do záchrany dvou dětí před dravým medvědem, které Volavkám zajistí vděk Mawagansettů. Ale mír netrvá dlouho. Bezcitný, válku si přející kmen Přízračných tváří míří jejich směrem a Volavky musí svým novým přátelům pomoci odvrátit invazi. Mezi napínavými bitvami a situacemi, ze kterých se tají dech, jedna z Volavek bude muset udělat bolestné rozhodnutí, které může změnit bratrstvo navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309614/umrlci-tvare-XGt-309614.jpg 4.6200

Bratrstvo 6.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

The Ghostfaces, 2016

Kniha Umrlčí tváře

vojta888

Opět skvělý díl a nakonci mě to hodně dojalo.

Luigi1
14.10.2020

Opět poutavě napsané.Jsem rád,že jsem tuto knihu přečetl a hurá na další díl.

Dorota09
10.08.2020

Tento díl se mi z cele série líbil nejvíc, knihu jsem přečetla jedním dechem.

Didi15
26.02.2020

Tak Flanagan to rozjíždí, zatímco do prvního dílu jsem se musela zacitat, tak postupem jsou díly lepší a lepší. Tenhle díl jsem si fakt užila, Bratrstvo jsem se zamilovala stejně tak jako Učně. :)

Zelený_Drak
06.12.2019

Poslední velké dobrodružství, které se vyloženě nabízelo a Volavky ho ještě nezažily. Osobně mi přijde zvláštní, že jejich hostitelé byli tak mírumilovní, že potřebovali nejen pomoc, ale i naučit všechno od píky. Neznám ale reálnou historii odpovídající plavby. Bohužel mě dost zklamal konec. Mám za to, že autor měl tímto dílem sérii důstojně uzavřít. Také nechápu, proč se tak úzkostlivě bojí oženit kohokoliv z posádky. Dvojčata Ulf a Wulf mohla mít obě ženu a dál se vesele plavit po mořích. Jako všichni ostatní ženatí skandijští mořeplavci. Zdá se mi, že Flanagan v HU i Bratrstvu usilovně vysílá zprávu, že svatbou a založením rodiny všechna dobrodružství končí.

VitoP
19.08.2019

Dobrá kniha je taková, kdy po dočtení ještě chvilku (i delší) vstřebáváte co jste zažili spolu s hrdiny. Dobrá kniha je prostě taková kdy si řeknete "V jedenáct musím jít spát, zítra brzo vstávám." a i přesto zůstanete vzhůru o další hodinu až dvě, jelikož prostě nemůžete jít spát když chcete vědět více a více. A mě nezbývá nic jiného než poděkovat panu Flanaganovi za přesně takovou knihu.

Viky007
29.05.2019

Řekla bych, že se jedná o nejpovedenější příběh ze série Bratrstva. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Přestože je tento díl kapku drsnější, jistá pohádkovost tam stejně je. Ale komu to vadí, že jo. Těším se, až s Volavkami vypluju za dalším dobrodružstvím!

PhoebePollard
21.05.2019

Velmi smutné a už ne tak dobré, jako předchozí díly, ale pořád skvělé. Lepší, než 75% fantasy literatury pro mládež dnešní doby.