ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Kniha se četla hodně dobře, děj pěkně plynul. Stále jsem čekala jak vše dopadne hlavně co se týče lásky k ženě nejlepšího kamaráda. Doufala jsem v jiný konec, ale aspoň to nebyl konec jako v každém jiném románu. Takže celkově kniha překvapila.

09.03.2022 4 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná a dobře čtivá kniha. Časové osy se dobře proplétaly, takže za mě ještě zajímavější. Kniha mě chytla a bavila do samého konce.

06.03.2022 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Tento díl knihy byl nejlepší ze všech třech. Sice dost nechutný, ale aspoň to byl super thriller. Přečteno během chviličky.

23.02.2022 5 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Kniha je velmi pěkné psaná a velmi dobře se čte. Je těžké se odtrhnout od čtení, protože člověk prostě musí vědět jak vše dopadne.
Opravdu skvělá kniha.

15.02.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha mě chytla hned od samého začátku. Parádně se čte a děj pěkně plyne. Je opravdu napínavá a těžce se odkládá. Občas jsem v tom viděla i svoji tchýni. Opravdu knihu doporučuji přečíst.

13.02.2022 5 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Kniha se dobře četla. Je to parádní oddechovka k opravdu špatnému počasí. Děj byl dobrý a pro věkovou kategorii 15 let úplně perfektní.

09.02.2022 4 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Kniha má zajímavý děj a dobře se četla. Tahle je kniha super, ale čekala jsem od knihy mnohem více, když jsem viděla obálku.
Celá kniha byla podrobně popsaná a pak závěr z ničeho nic honem zakončen,za to dávám hvězdy dolů.

06.02.2022 3 z 5

Chyba jejího manžela Chyba jejího manžela Sheila O'Flanagan

Jak může nevěra manžela otevřít ženě oči a dodat ji sílu. Roxy je opravdu silná žena a dokázala si jít za svým cílem co je pro ni důležitý.
Kniha je dobře čtivá, děj se mi líbil, ale mohl být buď trošku kratší nebo obsahovat více zvratů a ne pořád "opakovat" to stejné dokola. Znovu bych po knize nesáhla.

31.01.2022 3 z 5

Tajemství mé matky Tajemství mé matky Sheila O'Flanagan

Děj knihy byl zajímavý, ale podle mě zbytečně moc zdlouhavý. U téhle knihy jsem se musela opravdu hodně přemoct abych ju dočetla do konce (nemám ráda nedočtené knihy), ale určitě bych po knize znovu nesáhla i kdyby to byla poslední kniha. Jediné plus za mě je, že vše dobře dopadne pro všechny postavy.

28.01.2022 2 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Poslední díl opět jako předchozí nezklamal. Velmi dobře se kniha četla a líbí se mi i zápletka. Celou sérii bych ráda viděla zfilmovanou.

19.01.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Další pokračování série. Kniha se četla opravdu dobře, příběh byl zajímavý. Předchozí díly byly o dost lepší,ale i přesto jsem si celou knihu užívala.

17.01.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha se velmi pěkné a dobře četla. Příběh se mi moc líbil, takže to pěkně utíkalo. Už se těším na další díl.

13.01.2022 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Parádní, oddechové a romantické čtení. Děj se opravdu dobře čte a i když má kniha tolik stran, tak přečteno opravdu za chviličku.

11.01.2022 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se četla velmi dobře a i děj byl napínavý. Opravdu bylo těžké se od čtení odtrhnout. Určitě budu pokračovat dalšími díly.

06.01.2022 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Velmi napínavý a dobře čtivý děj od kterého se nejde jen tak odtrhnout. Hlavně asi od půlky knihy bylo opravdu těžké přestat číst. Prostě člověk musí vědět jak tohle dopadne.

23.12.2021 5 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Kniha se dobře četla, děj byl zajímavý.

01.12.2021 5 z 5

Patrioti Patrioti Sana Krasikov

Kniha se mi četla dobře, je opravdu velmi zajímavá. Děj je pěkně propracovaný, místy vtipný, ale občas mě i ''mrazilo'' a nedovedla bych si představit tohle prožívat.
Dala jsem na velmi dobré hodnocení knihy, proto jsem si jí koupila a nelituji toho vůbec. Opravdu to stojí za to si knihu přsčíst.

23.11.2021 5 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Kniha se četla velmi dobře, místy dost napínavá. Nic složitého a pěkně oddechová.

13.11.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se četla velmi dobře, děj byl napínavý a perfektně se prolinalo vyprávění osob. Teď můžu mrknout na film.

05.11.2021 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Opravdu skvělá kniha, která je plná emocí, lásky, smutku ale i vtipu.
Jsem ráda že jsem si knihu přečetla, protože opravdu Alice dokázala hodně a příběh dokáže otevřít oči všem, kdo si myslí že to nejde.

29.10.2021 5 z 5