Naposledy se ohlédni

Před rokem se Billie Flanaganová vydala sama na horskou túru – a od té doby ji nikdo nespatřil. Záchranáři našli jen její rozbitý mobil a jednu pohorku, tělo ale ne. Manžela a dospívající dceru tragédie těžce zasáhne – Jonathan hledá útěchu v občasném pití, Olive se propadá do osamělosti a pronásledují ji podivné vidiny a halucinace, jako by její matka byla stále naživu. Její otec má o trápení víc… a vtom náhodou narazí na tajemství z minulosti, které před ním Billie dokázala skrýt. Jeho představy o vlastní ženě se zhroutí. Nakolik ji doopravdy znal? Kdo vlastně Billie Flanaganová byla? Olive se spolu s otcem snaží vypátrat pravdu, a to nejenom o Billie, ale také o sobě samých. Láska je někdy opravdu slepá a to, co nechceme vidět, prostě nevidíme. Zamysleli jsme se někdy nad rozdílem mezi dojmem, který jsme si utvořili o člověku, kterého milujeme, a tím, jaký ve skutečnosti je?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379855/naposledy-se-ohledni-axd-379855.jpg 3.857
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Leda

Watch Me Dissapear (2017)

Kniha Naposledy se ohlédni

Janaves

Nejsem si úplně jistá,jak hodnotit.Příběh nebyl špatný,ale něco mi tam vadilo. Možná zbytečně dlouhé.

astra3

Asi to nebyla zrovna kniha, bez které bych nemohla být. Nic moc pro mě. Někomu se může líbit.

Zlatinka.Emilly

Knížka se mi líbila, i když místy jsem byla na rozpacích, jestli jsou části příběhu reál nebo snad fikce. Co ty vidiny? Opravdu to je důsledek mozkového poškození? Ten konec jsem opravdu nečekala. Takže nakonec "hju-ga".

mariva

Knížka se mi líbila víc, než jsem čekala. Chvilkami jsem sice měla chuť děj nějak popostrčit a odolávala jsem pokušení nahlédnout do Epilogu, který vše vysvětluje, ale čtení mě bavilo.

capricornus

V této knize si autorka se mnou pěkně pohrála. Pořád si říkáte, že to už tady bylo, že ten americký sen nikdy snem nebyl. Když už konečně uvěříte tomu, co vám autorka podsunuje, závěr je úplně jiný ... že by krize středního věku???

Dixinka

Kniha se dala shrnout do 100 stan. Trošku jsem se nudila.

Hvězdinka

Děj se vlekl, mít tak o 100 stran méně, knize by to prospělo. Neurazí, nenadchne.

Reniee

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a nezklamala mě. Dobře se četla, byla napínavá a závěr...tak ten mě dostal úplně nejvíc...samozřejmě v dobrém ???? Takže tuto knihu vřele doporučuji.