Děs

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující a napínavý thriller, který se odehrává především v Paříži a New Yorku. Hlavní hrdina sám sebe nazývá Pé jako Personne. Nikdo je zkušený elitní francouzský legionář, jenž vinnou tragických okolností rezignoval na život a jen tak se pomalu utápí v alkoholu. Do akce ho vrátí až zmizení jeho dcery, kterou spoustu let neviděl. S pomocí svých několika posledních přátel začne rozmotávat tajemný a spletitý příběh. Ovšem má proti sobě opravdu silného soupeře, jehož touhou je natočit opravdu autentický film… To je jen základní nástin výborného thrilleru, kterému nechybí žádná správná ingredience. Hlavní hrdina „chandlerovského typu“, temné zákoutí Paříže, chladnokrevný zabiják a spousta cynického humoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278730/des-RHL-278730.jpg 3.5173
Série

Pé jako Personne 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Porno, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (66)

Kniha Děs

Přidat komentář
Leona333
14. dubna

Tak první část krimi + mučení, mučící praktiky na dívkách byl jedním slovem ,,děs". Pak již ten notoricky známý západoevropský, severský zvyk, přiřknout hlavní postavě nějakou závislost, převážně alkoholismus... Do toho fůra napětí, zvratů a perfektní vykreslení zvrhlé, temné Paříže... To si ve výsledku 4 hvězdičky nakonec zaslouží.
Rozhodně nedoporučuji číst slabším náturám.

Lka
25. března

Audio :
Tak to byl mazec. Hodně drsné. Opravdu jen pro silné povahy. Určitě se vrhnu na další knihu ze série.


marketa1694
10. února

A mně se to líbilo. A hodně. Je brutální a nechutná, ale u tohoto žánru to tak má dle mého být :)

NiccaG
02. února

Kniha dostála svému názvu. Opravdu děsivé.
Kdo má rád sadistické thrillery, proč ne. Pro mě až moc, dočetla jsem, protože jsem ještě nikdy žádnou knihu neodložila. Ovšem pro slabší povahy kniha není.

Sammy.Boy
29. ledna

Surové, zvrhlé, oplzlé a brutální! V každém případě, i přes nekomfortní úvod každé kapitoly thriller jak má být! Napínavý příběh ve stylu filmových "8MM", ze kterého jsem byl mírně ve stresu od začátku do konce. Určitě si budu chtít přečíst i další knihy ze série.

Havrdak
11. ledna

Kniha obsahuje sice mnoho sadistických scén, ale nedokáže vyvolat ve čtenáři potřebné napětí. Některé pasáže jsou silně nedomyšlené. Závěr vzhledem k celé knize poměrně nedotažený...

Knihomol2108
18.04.2020

Knihu jsem přečetla. Přestože mám ráda drsné thrillery, toto bylo moc. Navíc možná zbytečně. Líčení sadistických scén knize nijak nepomohlo, spíše uškodilo . Drsný thriller to posunulo spíše směrem k braku. Přitom decentnější líčení v náznacích, by knihu asi pozvedlo. Zkrátka zde platí, že někdy méně znamená více. Až na zbytečně vystavovaný sadismus, byla kniha velmi dobrá.

zdenkapt
15.04.2020

Hooodně napínavý a hodně drsný thriller. Přečteno jedním dechem...

1