Děs

Strhující a napínavý thriller, který se odehrává především v Paříži a New Yorku. Hlavní hrdina sám sebe nazývá Pé jako Personne. Nikdo je zkušený elitní francouzský legionář, jenž vinnou tragických okolností rezignoval na život a jen tak se pomalu utápí v alkoholu. Do akce ho vrátí až zmizení jeho dcery, kterou spoustu let neviděl. S pomocí svých několika posledních přátel začne rozmotávat tajemný a spletitý příběh. Ovšem má proti sobě opravdu silného soupeře, jehož touhou je natočit opravdu autentický film… To je jen základní nástin výborného thrilleru, kterému nechybí žádná správná ingredience. Hlavní hrdina „chandlerovského typu“, temné zákoutí Paříže, chladnokrevný zabiják a spousta cynického humoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278730/big_des-RHL-278730.jpg 3.5197

Pé jako Personne 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

Porno, 2016

Kniha Děs

lil320
předevčírem

Napínavé, musela jsem to číst až do konce, napínavé , naturalistické, velice kruté, stránky kurzivou jsem jen prolétla , raději nepřemýšlím zda se podobné zhovadilosti skutečně nedějí. Ale jinak překvapivě dobré.

playada
25. listopadu

Posloucháno celé na jeden zátah. Nešlo jinak. Napínavé jak kšandy. Hlavní hrdina přes všechny neřesti sympatický. Nečtete před spaním. Budete mit noční můry.

Timkim

Hustej příběh. Napsáno brutálně syrově, místy až nechutně. Vážně nic pro slabší povahy. Člověk se musí zamyslet nad tím, že opravdu se takové castingy dějí a ony nikdy netuší, do čeho jdou a jestli odejdou. Ale ten konec, zase raz dva a je po všem. Zajímalo by mě, jak to s ní dopadlo, jak po tom všem prožitém vlastně žila, nebo přežívala. Za ten konec snižuji hodnocení.

smardice

Tak tohle byl masakr, žádné poklidné odkrývání stop, ale hned od začátku brutální, sadistický děs.

janina66

(Audiokniha)
Děsný, hrůzný, nechutný. Jako u většiny knih hlavní hrdina alkoholik. Celkově celá kniha velmi depresivní.

ErčaV.

Tento díl knihy byl nejlepší ze všech třech. Sice dost nechutný, ale aspoň to byl super thriller. Přečteno během chviličky.

WaN635
22.11.2021

Hrůzné, odporné, zvrácené

Kortez
15.11.2021

Audiokniha. Originální název Porno. Ano, bylo tam také, bylo to drsné a chvílemi jsem myslel že jsem úchyl když chci vědět jak bude příběh pokračovat. Vysloveně napětí chybělo, plynul jen jeden hnus za druhým. Všeho moc škodí...