Chyba jejího manžela

Roxiino manželství s Davem bylo harmonické i po dvaceti letech. Jednoho dne však přijde Roxy dříve domů a najde Dava v posteli s atraktivní mladou sousedkou. Náhle si není ničím jistá – minulostí, společným podnikáním a především budoucností jejich rodiny. Vše se změnilo a Roxy stojí před obtížným rozhodnutím, jak dál.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439788/chyba-jejiho-manzela-x1E-439788.jpg 46
Vydáno, Ikar (ČR)

Her Husband's Mistake, 2019

Kniha Chyba jejího manžela

Pípasek

Situace nijak výjimečná, manželův "úlet" se sousedkou. Těžké řešení když jsou tady dvě děti, ale východisko se musí nalézt. A o tom kniha je.

Ivuska.09

Po delší době zase jeden příběh, který se mi velmi těžko hodnotí. Já jsem od něj čekala něco trochu jiného, ale to neznamená, že je špatný. Není. Tempo vyprávění je pozvolné (pro mě místy až příliš). Potěšilo mě, že závěr je jiný, než u většiny ostatních knih, takže za to si autorka získala mé sympatie. Akorát jsem čekala na nějaký zásadnější zvrat a ten stále nepřicházel. Jenže na druhou stranu: ani nebyl potřeba. Především je to typ příběhu, nad kterým se čtenář zamyslí. Ano, je to rozporuplné hodnocení - doporučuji přečíst a udělat si vlastní názor.