Pohřešovaná manželka

Pohřešovaná manželka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352554/mid_pohresovana-manzelka-kfm-352554.jpg 4 99 29

Když se Imogen Naughtonová ztratí, všichni, kdo ji znali, jsou v šoku. Má perfektní manželství. Její přitažlivý muž s ní zachází jako s princeznou. Vždycky tvrdila, jaké měla štěstí, že ho našla. Tak proč odešla? A jak bude schopna přežít bez Vince? Co se odehrává za zavřenými dveřmi, může často překvapit, ale také Imogen překvapí sebe samu, když udělá rozhodný krok, o jehož správnosti je přesvědčena. Ale když se vydá na cestu po stopách ženy, kterou kdysi byla, její minulost ji pronásleduje… Dostihne ji? A bude dostatečně připravena jí čelit?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Brána

The Missing Wife , 2016

vercas945
20.02.2023 5 z 5

Knihu jsem si vybrala vlastně podle pěkné obálky a měla jsem dojem, že to bude romantická oddechovka s mírným přesahem do jiných žánrů, což se splnilo. Přečetla jsem ji během asi 3 dnů, děj odsýpal, popisy měst a krajiny na hranicích Francie se Španělskem byly taková třešnička na dortu. A co se týče hlavní hrdinky, Imogen jsem v jejím novém začátku moc fandila a myslím, že ve vztahu s jejím manželem jsem našla i jisté podobnosti s některými vztahy v mém okolí..

Allla9
10.10.2022 4 z 5

Člověk by si měl dát velký pozor, s kým chce spojit svůj život. A hlavně, když už se to nepovede, tak se nebát jednat.

knihovnička007
15.09.2022 3 z 5

Tak nějak nevím... žánr thriller to rozhodně není a dobrodružné taky ne...
Jako odpočinková kniha k vodě fajn, ale nečekejte nic moc.
Více v recenzích nebo na FB Tučňákův knižní svět.

micha-ella
26.03.2022 4 z 5

Hezký příběh, pohodové čtení. Dobře vystižené charaktery postav, jen to bylo místy dost do růžova a taky se mi nezdálo možné, že by se ten despotický chlap nechal na závěr tak jednoduše vyhnat. Zkusím další autorčiny knížky.

Toňula
12.05.2021 4 z 5

Mohu jen potvrdit předchozí komentáře - čtivý příběh o odvaze změnit radikálně svůj život, o znovunalezení sebedůvěry, sebe sama, o staronových setkáních a nových začátcích. Opravdu příjemné překvapení.

Ilona
11.04.2021 5 z 5

Jsem nadšená! Báječný román s napínavou strunou, spousta podnětů k přemýšlení, střídání současnosti s minulostí, svižné tempo se proplétá s úvahou, prostě vše, co mám ráda.

Adriena838772
17.02.2021 5 z 5

Moc se mi to libilo a hodne dobre napsane

jana8352
29.10.2020 4 z 5

Bezva knížka, dobře se četla hezký příběh, mohu doporučit.

hzd
20.09.2020 4 z 5

Po knize jsem sáhla hlavně kvůli krásné obálce, ale nakonec mě mile překvapila. Příběh byl napínavý a dobře se četl. Pohodové čtení s dobrým koncem.

Zao
14.07.2020 4 z 5

Utekla od despotického muže, hledá nový život s novou identitou. Místy přímo detektivní. Čte se s napětím, čtenář chce, aby to dobře dopadlo. Bezva kniha.

Prim
25.03.2020 3 z 5

Ze začátku napínavá a líbilo se mi jak se příběh rozvíjel,ale asi v půlce mě kniha přestala bavit. Přišlo mi to jak červená knihovna a hlavní postava byla popsána chvílemi jak "nadčlověk" kterého chtějí všichni poznat.

Kovbojka33
15.02.2020 5 z 5

Kniha se čte velice dobře, je napínavá až do konce. Je zde popsané psychické týrání, vydírání a srážení sebevědomí mladé ženy, která si jednoho dne dokáže říci ,, dost" a odejde od manžela. Postaví se na vlatní nohy na jihu Francie v městečku Henday, kde najde práci, spoustu přátel i stracené sebevědomí.

lode
24.11.2019

Kniha se dobře četla,napínavá.Doporučuji.

Hvězdinka
06.10.2019 2 z 5

Pokud nebudete čekat thriller, ale pohodovku pro ženy k vodě, tak budete spokojeni. Já čekala napětí, spád, a tak spokojená nejsem...

Zlatinka.Emilly
18.12.2018 5 z 5

Moc krásný příběh s prvky romantiky i lehkého thrilleru. Hrdince příběhu jsem fandila od první stránky, protože co nesnáším je, když se manžel nad svojí ženu povyšuje a zotročuje ji. Příběh prolínala přítomnost s minulostí a my mohli poznat jak byl život malé Imogen dělen na různé etapy života ve Francii, Irsku a později i v Anglii. Touha, která přivedla Imogen zpět do místa jejího dětství se nakonec ukázala jako to nejlepší řešení, které kdy udělala. Líbilo se mi popisování života v Hendaye; klídek, dobré vztahy nejen mezi starousedlíky a přístup Lucie. Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, ale moc ráda bych si koupila vlastní a znovu se k ní po čase vrátila. Takže kdyby bylo hvězdiček deset, dala bych je.

ArwenAragorn
26.09.2018 3 z 5

Na knížku jsem se těšila a také jsem od ní čekala daleko víc. Fandila jsem Imogen, která utekla od svého manžela, ale příběh mě nijak moc nezaujal. Za pěknou obálku přidávám jednu*.

Mandlevest
16.09.2018 5 z 5

Tady mě nadchla na první dobrou obálka, která je překrásná a okouzlila mě vlastně celá kniha. Imogen jsem si zamilovala, moc jí držela palce, opravdu sympatická hrdinka. Konec očekávaný, ale celá knížka je moc hezky napsaná , má přímořsky francouzskou atmosféru, a tak je hodnocení jaké je.

snoopylady
25.07.2018 4 z 5

Nelze se ubránit srovnání s knihou Za zavřenými dveřmi. Tento příběh je ale originální tím, že se většinou odehrává ve Francii.
Hlavní hrdinka je celkem odvážná a jde si za svým cílem.
prostředí Francie není úplně můj šálek kávy, proto dávám jen 4 hvězdy.

Kvetulina
20.07.2018 5 z 5

Moc pěkné, držela jsem hlavní hrdince palce, aby to dotáhla do konce a neustoupila :-)

bookcase
26.05.2018 5 z 5

Tohle se mi líbilo. Sympatická hlavní hrdinka, manžel na zabití, skvěle vylíčené psychické zneužívání, nádherná Francie plná dobrého jídla a pití. Akorát zase chyby v textu, toho mám u knížek plné zuby.

irská literatura manželství

Sheila O'Flanagan