Náhle sama

Náhle sama https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78589/bmid_nahle-sama-dCM-78589.jpg 4 6 2

Romantická společenská komedie s živými a vtipnými dialogy a dobře prokreslenými postavami. S hlavní hrdinkou se ocitnete v bance: Alix Callaghanová tu patří ke špičkovým pracovníkům. Je mladá, energická, dravá a všechno jí vychází až do chvíle, kdy ji zničehonic opustí její dlouholetý přítel, novinář Paul. Od té doby se Alix začne hroutit svět: v práci dělá chyby, onemocní, na její místo se dere někdo jiný, kolegové kují pikle... Alix byla nahoře a teď se ocitla na dně. Nic však není ztraceno, pokud se člověk nevzdává. Také naši hrdinku čeká nový vzestup kariéry i osobní štěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Suddenly Single , 1999

Artep071
23.07.2020 4 z 5

Dobře a čtivě napsáno. Realistický příběh jedné z nás . Bavila jsem se i trpěla spolu s naší hrdinkou. Hezký příběh.

Zlatinka.Emilly
03.01.2019 5 z 5

Neměla jsem ráda příběhy z oblasti finančního prostředí, ale tahle kniha změnila můj názor. Příběh mi mj. osvětlil práci mé známé, kterou jsem nechápala, ale po přečtení knihy Náhle sama jsem alespoň trošku pochopila Aniččinu pracovní náplň. Líbí se mi styl psaní Sheily O´Flanaganové. Nejen že doporučuji k přečtení tuto knihu, ale i další její dvě: Pohřešovaná manželka a Ztráty a nálezy. Přečtením této knihy zapisuji první Výzvu letošního roku.

irská literatura

Sheila O'Flanagan